Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując obowiązujące w Prim Market promocje?

Sieć osiedlowych supermarketów działająca według zasady "świeżo i lokalnie" to właśnie Prim Market. Oferta to przede wszystkim świeże produkty spożywcze. Klienci to głównie pobliscy mieszkańcy. Jakie przygotowano dla nich możliwości oszczędzania?

Prim Market - promocje w gazetkach

Podstawowym źródłem zniżek, wyprzedaży i promocji to gazetki promocyjne. Każdego tygodnia pojawiają się trzy nowe. Sprawdzaj je koniecznie i planuj zakupy z głową!

Oferta specjalna z programem lojalnościowym Primcard

Program lojalnościowy Primcard to prosta metoda na oszczędzanie w sklepie Prim Market. Punkty zdobywasz za każdą wydaną złotówkę. Możesz je wymienić na artykuły gratisowe ze specjalnego katalogu oraz korzystać ze specjalnych promocji.

Akcje specjalne w Prim Market

Oferta promocyjna i akcje specjalne są ogłaszane w mailowych newsletterach, na stronie internetowej Prim Market oraz na ich firmowej stronie facebookowej. W ramach takich specjalnych wydarzeń można wygrać ładną maskotkę. Na stronie internetowej znajdziesz też informacje o tanich świeżych produktach. Internetowe kody rabatowe i kupony rabatowe nie są w tym momencie dostępne.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1635 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub