Gazetka sklepu JYSK

Pilnie poszukujesz pomysłu na umeblowanie domu? Koniecznie zajrzyj do gazetki JYSK! Podobnie jak w cały sklep JYSK, możesz oczekiwać ulotki o estetycznym wyglądzie, która umożliwia łatwe nawigowanie wśród materacy, komód i krzeseł w promocyjnych cenach. Przykładem dobrej obsługi klienta w JYSK jest gazetka, publikowana co dwa tygodnie oraz okresowe, kuszące naprawdę okazyjnymi cenami, specjalne gazetki promocyjne. Informują o konkretnych wyprzedażach obejmujących wybrane kategorie, na przykład kołdry! JYSK – sklep, gdzie jakość i cena są za pan brat!

JYSK to wywodząca się z Danii międzynarodowa sieć handlowa supermarketów dekoracyjnych. Według własnego opisu sprzedaje “wszystko do domu” - między innymi dekoracje, szafy, materace, komody, krzesła oraz meble ogrodowe.

Historia sklepu JYSK sięga 1979 roku, gdy założyciel Lars Larsen otworzył pierwszy sklep w Arhus, drugim co do wielkości mieście Danii. Pan Larsen w dalszym ciągu jest właścicielem sieci dystrybucji i obecnie wchodzi w skład najbogatszych obywateli Danii.

Ważnym rynkiem dla rozwoju firmy okazały się Niemcy, gdzie w 1984 JYSK Sengetøjslager (nazwa stosowana do 2001 roku) otworzył pierwszą placówkę zagraniczną. Obecnie oferują doskonałe meble w 49 krajach na całym świecie, gdzieniegdzie na zasadzie franczyzy. W sumie sieć liczy ponad 2500 punktów i zatrudnia ponad 21 tysięcy pracowników. Średnie obroty roczne przekraczają 3 miliardy euro.

W Polsce pierwszy sklep otworzono w 2000 roku. Obecnie jest ich ponad 200, a zatrudniają ponad 2000 osób. Polska to bardzo ważny rynek dla sklepu JYSK. Więcej placówek firma postawiła jedynie w Niemczech!

Sklep JYSK idzie za najnowszymi trendami w dziedzinie obsługi klienta i proponuje bardzo komfortowe zakupy online pod nazwą Click & Collect. Usługa umożliwia zamawianie towarów przez stronę JYSK.pl, by następnie odebrać je w pobliskim sklepie. Do ceny nie są doliczane żadne koszty przesyłki, a za towar płaci się przy odbiorze. System automatycznie informuje klienta o możliwości odebrania przedmiotu w ciągu dwóch godzin od dostawy!

Ponadto JYSK oferuje estetyczne JYSK gazetki, JYSK katalogi oraz JYSK ulotki promocyjne, które informują klientów o specjalnych akcjach, zniżkach i kuponach rabatowych.

Nazwa nie jest przypadkowa – “JYSK” to w Danii zwyczajowe określenie kogoś lub czegoś z Półwyspu Jutlandzkiego, na przykład samego Larsa Larsena. Z tym zwrotem kojarzone są tak pozytywne cechy jak skromność, dokładność i uczciwość – podstawowe wartości supermarketów JYSK do dnia dzisiejszego.

Czy wiesz, że pierwszy sklep wzniesiony w Arhus przyciąga klientów po dziś dzień?

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1260 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.