Gazetka JYSK

Pilnie poszukujesz pomysłu na umeblowanie domu? Koniecznie zajrzyj, co oferuje JYSK gazetka! Podobnie jak w cały sklep JYSK, możesz oczekiwać ulotki o estetycznym wyglądzie, która umożliwia łatwe nawigowanie wśród materacy, komód i krzeseł w promocyjnych cenach. Przykładem dobrej obsługi klienta w JYSK jest gazetka, publikowana co dwa tygodnie oraz okresowe, kuszące naprawdę okazyjnymi cenami, specjalne gazetki promocyjne. Informują o konkretnych wyprzedażach obejmujących wybrane kategorie, na przykład kołdry! JYSK - sklep, gdzie jakość i cena są za pan brat!

JYSK to wywodząca się z Danii międzynarodowa sieć handlowa supermarketów dekoracyjnych. Według własnego opisu sprzedaje “wszystko do domu” - między innymi dekoracje, szafy, materace, komody, krzesła oraz meble ogrodowe.

Historia sklepu JYSK sięga 1979 roku, gdy założyciel Lars Larsen otworzył pierwszy sklep w Arhus, drugim co do wielkości mieście Danii. Pan Larsen w dalszym ciągu jest właścicielem sieci dystrybucji i obecnie wchodzi w skład najbogatszych obywateli Danii.

Ważnym rynkiem dla rozwoju firmy okazały się Niemcy, gdzie w 1984 JYSK Sengetøjslager (nazwa stosowana do 2001 roku) otworzył pierwszą placówkę zagraniczną. Obecnie oferują doskonałe meble w 49 krajach na całym świecie, gdzieniegdzie na zasadzie franczyzy. W sumie sieć liczy ponad 2500 punktów i zatrudnia ponad 21 tysięcy pracowników. Średnie obroty roczne przekraczają 3 miliardy euro.

W Polsce pierwszy sklep otworzono w 2000 roku. Obecnie jest ich ponad 200, a zatrudniają ponad 2000 osób. Polska to bardzo ważny rynek dla sklepu JYSK. Więcej placówek firma postawiła jedynie w Niemczech!

JYSK idzie za najnowszymi trendami w dziedzinie obsługi klienta i proponuje bardzo komfortowe zakupy online pod nazwą Click & Collect. Usługa umożliwia zamawianie towarów przez stronę JYSK.pl, by następnie odebrać je w pobliskim sklepie. Do ceny nie są doliczane żadne koszty przesyłki, a za towar płaci się przy odbiorze. System automatycznie informuje klienta o możliwości odebrania przedmiotu w ciągu dwóch godzin od dostawy!

Ponadto JYSK wydaje estetyczną publikację. JYSK gazetka to bogactwo informacji o najnowszych okazjach cenowych. Urządzasz mieszaknie? Zrób to z Jysk! Komody, wyjątkowe i dostępne tylko w sieci sklepów Jysk materace oraz mnóstwo innych dodatków, dostępnych w ofercie sklepu zamienią Twoje mieszkanie w przytulne gniazdko. Chcesz więcej? Zajrzyj na Tipli.pl i sprawdź, jakie aktualne promocje i kupony rabatowe Jysk czekają tam na Ciebie. Wciąż Ci mało? To nie wszystko, co ma dla Ciebie gazetka Jysk. Wyprzedaż, której nie możesz przegapić również znajduje się w tej publikacji. Zajrzyj tam już dziś i oszczędzaj z głową.

Nazwa nie jest przypadkowa – JYSK to w Danii zwyczajowe określenie kogoś lub czegoś z Półwyspu Jutlandzkiego, na przykład samego Larsa Larsena. Z tym zwrotem kojarzone są tak pozytywne cechy jak skromność, dokładność i uczciwość – podstawowe wartości supermarketów JYSK do dnia dzisiejszego.

Czy wiesz, że pierwszy sklep wzniesiony w Arhus przyciąga klientów po dziś dzień? Zajrzyj do Jysk. Gazetka zawiera wszystkie aktualne okazje cenowe sklepu Jysk. Promocje, obok któtych nie możesz przejść obojętnie? To właśnie gwarantuje Ci ten sklep. Wybierz dowolny punkt w swojej okolicy, i przekonaj się, że zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność.

Jeżeli jednak nie uda Ci się znaleźć stylowych dekoracji do Twojego domu, przejrzyj katalog IKEA. Natomiast wielbicieli polskich mebli zapraszamy do zapoznania się z gazetką Agata Meble lub z gazetką Bodzio.

Klientów sklepu Jysk może też zainteresować aktualna Leroy Merlin gazetka oraz najnowsza Pepco gazetka.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub