Gazetki supermarketu Lidl

Supermarkety Lidl mają bardzo bogatą ofertę, dlatego sklep dla wygody swoich klientów zdecydował się na kilka tematycznych gazetek. Można je obejrzeć online, jak i stacjonarnie w sklepie – w formie papierowej.

Najciekawsze promocje wśród produktów spożywczych można znaleźć w żółtej gazetce, która wychodzi co 4 dni. Gazetka przejrzyście i ciekawie prezentuje najatrakcyjniejszy towar, którego cena często spada nawet do 50%! Z kolei najnowsze trendy modowe można obejrzeć w katalogu, który wydawany jest co tydzień. Co dwa tygodnie wychodzi natomiast katalog Lidl podróże.

Lidl - historia i rozwój sklepu

Lidl to niemiecka sieć sklepów założona w 1973 przez Dietera Schwarza. W ciągu pierwszych piętnastu lat istnienia marki Lidl otworzono ponad 400 sklepów na terenie samych Niemiec.

Obecnie supermarkety tej niemieckiej sieci znajdują się w 26 państwach europejskich. W Polsce Lidl otworzył już ponad 600 obiektów, a ta liczba wciąż rośnie.

Sieć bardzo starannie dobiera do współpracy krajowych producentów i dostawców, a także eksportuje nasz narodowy produkt do sklepów Lidl w innych krajach.

Lidl - wyjątkowa oferta i dbałość o klienta

To co wyróżnia Lidl to swobodna komunikacja z klientami. Sklep umieszcza na swojej stronie internetowej rzetelne informacje na temat dostawców i odpowiada na wszelkie pytania. Do tego dzieli się przepisami kulinarnymi znanych kucharzy, którzy każdego dnia swoimi daniami inspirują klientów Lidla do zakupów. Ponadto organizuje ciekawe akcje i konkursy takie jak Karta Dużej Rodziny czy Dbam o rodzinę jak o drużynę.

Oferta Lidla to przede wszystkim starannie wyselekcjonowane artykuły spożywcze. Słynny ze względu na wysoką jakość oraz świeżość produktów jest ryneczek Lidla, na którym znaleźć można warzywa i owoce w większości od polskich dostawców. Z kolei w Winnicy Lidla znajdziemy wina z całego świata w bardzo atrakcyjnych cenach.

Supermarket posiada również bogatą ofertę Non-food, na którą składa się odzież damska, męska i dziecięca, akcesoria kuchenne czy narzędzia. A to wszystko w jednym sklepie!

Odpowiedzialność społeczna w Lidlu

Lidl dba o dobre relacje z pracownikami, oferując profesjonalne szkolenia, awanse oraz szereg benefitów. Niedziwne, że sklep w 2018 roku otrzymał certyfikat Top Employer Polska i Europa. Zaś wysoką jakość towarów oraz obsługi klienta potwierdzają liczne nagrody takie jak Effie, Laur Klienta, Superbrands, Gwiazda Jakości Obsługi oraz Gwiazda Dekady.

Lidl od lat współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i Caritasem oraz wspiera lokalne działania społeczne zgodnie ze swoją misją zaangażowania w zmianę na lepsze.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1260 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.