Gazetka sklepu KiK

KiK gazetka promocyjna to zestawienie aktualnych promocji i nowości dostępnych w sklepach stacjonarnych. Podpowiada ona jakie trendy obowiązują w modzie oraz aranżacji wnętrz, a także wskazuje jak tanio odmienić swoją szafę i mieszkanie. KiK gazetka wydawana jest średnio co dwa tygodnie. Dostępna jest w wersji elektronicznej na stronie sklepu oraz w wersji papierowej w salonach stacjonarnych. Z nowościami i akcjami specjalnymi sklepu można zapoznać się również, śledząc profile na Facebooku lub Instagramie, zapisując się do newslettera marki, a także czytają bloga KiK.

Sklepy KiK – korzystnie, modnie, z pomysłem

KiK to sklep, w którym odnaleźć można produkty dla całej rodziny. Szeroki asortyment obejmuje tekstylia oraz dodatki do domu. KiK to także bogata oferta produktów dla najmłodszych. Znajdziemy tu zabawki oraz artykuły papiernicze dla uczniów i studentów. Jak jednak zaznacza sama marka, jej głównym towarem jest odzież dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Na sklepowych półkach znajdziemy bieliznę, odzież wierzchnią, koszule, koszulki, spodnie, spódnice, swetry, odzież sportową, obuwie oraz akcesoria np. torebki czy biżuterię. KiK textil oferuje ubrania w różnych rozmiarach od tych najmniejszych do bardzo dużych. Dlatego też KiK (sklepy) chętnie odwiedzane są przez osoby puszyste.

Bogaty asortyment sklepu KiK wyróżnia się atrakcyjnymi i przystępnymi dla każdego cenami. Dodatkowo marka dla swoich klientów przygotowuje liczne promocje i rabaty, z którymi zapoznać się można w KiK katalogu i KiK gazetce. Informacje o zniżkach i rabatach publikujemy również na stronie internetowej Tipli.

KiK - historia sklepów

Marka KiK jest niemiecką firmą, która powstała w 1994 roku w Düsseldorf Gerresheim. Dziś sieć należy do największych firm handlowych w Europie, gdzie prowadzi ponad 3500 sklepów firmowych. W Polsce sympatycy tej marki mogą robić zakupy w 200 salonach firmowych. Zlokalizowane są one w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk czy Lublin.

Długofalowym celem firmy Kik jest stały rozwój na polskim rynku. Marka systematycznie otwiera nowe salony w coraz to nowszych lokalizacjach, a także powiększa swój asortyment. Dzięki temu jest w stanie zaproponować coraz to lepszą ofertę odpowiadającą potrzebom swoich klientów. Liczba sklepów KiK rośnie nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Ich popularność wynika z dobrej jakości oferowanych produktów oraz atrakcyjnych cen, które trudno znaleźć u konkurencji.

Sklepy KiK textil otwarte są w godzinach od 10:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty i od 10:00 do 20:00 w niedziele.Produkty dostępne w salonach można obejrzeć na KiK online, jednak aktualnie marka nie umożliwia zakupów internetowych.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1263 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.