Gazetka Rossmana, czyli dziesiątki promocji

Najnowszą ofertę promocyjną drogerii Rossmann znajdziesz na stronie internetowej drogerii lub w gazetkach Rosmanna. Gazetki publikowane są co tydzień we wtorki. Informują o hitach cenowych, ofertach specjalnych, Promocji Rossnę, kuponach rabatowych i gratisach. Oferta Rossmann gazetek jest ważna przez 7 dni lub do wyczerpania zapasów.

W gazetkach Rossmanna roi się od Rossmann promocji. Znajdziesz tu artykuły przecenione nawet o ponad 50%! Warto z niej korzystać i robić dwa razy większe zakupy za dwa razy mniejsze pieniądze!

Wyjątkowa drogeria Rossmann

Drogerie Rossmann oferują szeroki wybór kosmetyków, perfum, chemii, żywności dla dzieci, artykułów dekoracyjnych, gospodarczych, małego AGD, pokarmu dla zwierząt oraz artykułów spożywczych bio.

Rossmann to obecnie najpopularniejsza drogeria w Polsce, która pomimo tego, że jest numerem jeden w tej branży, nie zamierza spocząć na laurach. Wciąż stawia na wysoką jakość produktów – zwłaszcza żywnościowych. Wciąż też stara się o nowych klientów i dba o stałych, co i rusz wymyślając promocje, konkursy i nowe usługi jak np. Rossmann zdjęcia. Dzięki niej możesz przenieść najpiękniejsze chwile ze swojego życia do specjalnie zaprojektowanego fotoalbumu. Więcej informacji o usłudze Rossmann zdjęcia przeczytasz na stronie internetowej. Zaś Gazetkę Rossmann znajdziesz w każdej drogerii lub możesz obejrzeć ją online na stronie Tipli.pl.

Rossmann gazetki wychodzą regularnie, a oferta w nich zawarta ma ważność około 7 dni. Sprawdź jak najszybciej najgorętsze promocje i nie przegap tej okazji. Upusty cenowe obejmują wszystkie produkty – zarówno kosmetyki jak i żywność.

Chcesz zyskać więcej informacji o promocjach i gazetkach Rossmana? Zajrzyj do Magazynu Tipli!

Rossmann - historia

Rossmann to niemiecka marka założona przez Dirka Rossmanna w 1972 roku. W ciągu dekady Rossmann otworzył kolejne 100 sklepów. W Polsce pierwsza drogeria została otwarta w 1993 roku w Łodzi.

Obecnie sieć drogerii w Polsce liczy 1232 sklepy, które oferują ogromny wybór kosmetyków, chemii i jedzenia. Codziennie w drogeriach robi zakupy 700 000 klientów. Na terenie Polski znajdują się też trzy ogromne magazyny Rossmanna o łącznej powierzchni 105 000 \m².

Asortyment drogerii Rossmann

W drogeriach znaleźć można produkty przeróżnych marek – zarówno dużych producentów, jak i mniejszych firm. Rossmann dba o kontakty z dostawcami podobnie jak z klientami i buduje trwałe relacje zarówno z ogromnymi firmami, jak i na lokalnym szczeblu.

Na półkach znajdziemy też produkty z logo samego Rossmanna. Warto zwrócić uwagę na specjalną sekcję bio żywności i napojów roślinnych, które cieszą się ogromną popularnością. Sprawdź w najnowszej gazetce Rossmann, które napoje zostały przecenione! Zaglądaj również na nasze strony internetowe informujące o zniżkach i kuponach dostępnych w sklepie.

Oprócz gazetek, Rossmann wydaje także miesięcznik Skarb, który uznaje się za jedno z najlepszych czasopism lifestylowych w Polsce.

Rossmann online

Drogeria funkcjonuje także jako sklep online. Przejrzysty interface użytkownika, wygodna procedura składania zamówienia i szybki czas realizacji przemawia za tym, żeby choć raz spróbować takiego rodzaju zakupów!

Na stronach internetowych Rossmanna znajdziesz również wyszukiwarkę sklepów stacjonarnych w całej Polsce, godziny ich otwarcia czy informacje o programach takich jak członkostwo w Klubie czy jak korzystać ze specjalnego programu dla rodziców i kobiet w ciąży Rossnę.

Rossmann - odpowiedzialność społeczna

Rossmann to także budowanie dobrych relacji z pracownikami, którym oferuje się umowy o pracę, świadczenia socjalne takie jak: opieka zdrowotna, dofinansowanie wakacji czy wyprawki dla dzieci.

Drogeria wspiera również przeróżne akcje charytatywne, angażuje się w edukację społeczeństwa, finansuje wydarzenia kulturalne i sportowe, wspiera studentów poprzez organizowanie płatnych staży oraz opłacanie im stypendiów.

Ciekawostki o drogerii Rossmann

  • Stronę internetową Rossmanna odwiedza ponad 11 mln osób miesięcznie
  • internetowa drogeria istnieje w formie graficznej wersji 3D – użytkownik może do niej „wejść” i oglądać artykuły na półkach
  • dodatkowe promocje można uzyskać za pomocą aplikacji mobilnej Rossmann
  • Rossmann posiada w swojej ofercie obecnie aż 21 tys. produktów!

Rossmann nie jest zwykłą drogerią, to prężnie działająca firma z własną strategią, polityką i filozofią, z której każda marka powinna brać przykład!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1260 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.