Gazetka Rossmanna, czyli dziesiątki promocji

Gazetka promocyjna Rossmanna to prawdziwa skarbnica wiedzy o najnowszej ofercie firmy, aktualnych promocjach i wyprzedażach. Wydawana jest średnio raz na dwa tygodnie i zawiera wiele cenowych okazji na kosmetyki, chemię gospodarczą, produkty dla dzieci czy zdrową żywność. Wydawana regularnie w drogeriach Rossmann gazetka zawiera wyjatkowe promocje. Można tu znaleźć artykuły przecenione ponad 50%! Warto korzystać i robić dwa razy większe zakupy za dwa razy mniejsze pieniądze!

Rossmann - krótka historia

Rossmann to niemiecka marka założona przez Dirka Rossmanna w 1972 roku. W ciągu dekady stała się liderem rynku drogeryjnego w Niemczech, a następnie rozpoczęła ekspansję w Europie Centralnej. W Polsce pierwsza drogeria pojawiła się w 1993 roku w Łodzi. Obecnie firma posiada aż 1232 placówek na terenie całego kraju. Codziennie w sklepach zakupy robi aż 700 000 klientów. Drogerie Rossmann cenione są przede wszystkim za szeroki wybór produktów, wysoką jakość asortymentu i atrakcyjne ceny.

Rossmann - kosmetyki i wiele więcej

Drogerie Rossmann oprócz szerokiego wyboru znanych marek kosmetyków, perfum i produktów do makijażu oferują różnego rodzaju chemię gospodarczą, artykuły dekoracyjne, małe AGD, karmy dla zwierząt czy artykuły bio. Na półkach sklepu można także znaleźć produkty 35 marek własnych. Należą do nich m.in.: Isana z szeroką ofertą produktów do kąpieli i do włosów, Babydream z produktami spożywczymi, kosmetycznymi i higienicznymi dla dzieci i niemowląt, Winston oferującą karmy i przekąski dla czworonogów czy Domol z chemią domową. Warto też zwrócić uwagę na specjalną sekcję bio żywności i napojów roślinnych, które cieszą się ogromną popularnością. W sklepach Rossmann można także kupić suplementy i witaminy oraz wywołać zdjęcia. Jak widać, oferta Rossmanna jest niemal nieograniczona. To sklep dla całej rodziny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pora wyruszyć na zakupy!

Rossmann - gazetka promocyjna

Rossmann to obecnie najpopularniejsza drogeria w Polsce, która stawia na wysoką jakość produktów i dba o swoich klientów, co rusz wymyślając promocje, konkursy i nowe usługi. O wszystkich aktualnościach i najnowszych rabatach można się dowiedzieć z gazetek Rossmanna wydawanych średnio raz na dwa tygodnie. W Rossmannie promocje obejmują wszystkie produkty – zarówno kosmetyki, jak i żywność, chemię gospodarczą, dekoracje do mieszkania czy biżuterię. Wszystkie publikacje Rossmanna dostępne są w formie elektronicznej i papierowej. Na stronie internetowej Tipli można znaleźć je wszystkie, dzięki czemu w spokoju zaplanuje się zakupy i zaoszczędzi miejsce w szafie na niepotrzebną makulaturę. Dodatkowo firma wydaje także miesięcznik Skarb, który uznaje się za jedno z najlepszych czasopism lifestylowych w Polsce. Gazetki Rossmanna pozwolą sporo zaoszczędzić i staną się nieocenioną pomocą w wyszukiwaniu najlepszych cenowych okazji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o promocjach Rossmann i gazetce reklamowej drogerii? Zajrzyj do magazynu Tipli, a już nigdy nie ominie Cię świetna, cenowa okazja.

Rossmann - promocje i wyprzedaże

Promocje i duże rabaty w drogeriach Rossmann to chleb powszedni. Pora prześledzić te najbardziej popularne i zacząć kupować ulubione kosmetyki za co najmniej połowę ceny. Zdecydowanie warto skorzystać z:

  • Klubu Rossmann - to darmowa aplikacja, dzięki której można zyskać dostęp do specjalnych ofert i dodatkowych rabatów. To także sposób na wsparcie jednej ze 150 lokalnych organizacji charytatywnych. Dzięki aplikacji można również łatwo zlokalizować najbliższy sklep Rossmann w okolicy, dowiedzieć się o wszystkich nowościach firmy oraz skorzystać z porad i inspiracji kosmetycznych.
  • Programu Rossnę - jest to program skierowany głownie do młodych mam. Do korzystania z niego uprawnia specjalna karta, którą można dostać w każdej drogerii. Dzięki niemu artykuły dla dzieci można kupić z rabatem w wysokości nawet 10%.
  • Rossmann 2+2 - akcja promocyjna ciesząca się ogromną popularnością, mająca już kilka swoich edycji, np. w lipcu pozwalała na tańszy zakup produktów do opalania i środków odstraszających owady. Aby móc wziąć w niej udział należy być członkiem Klubu Rossmann i wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w danej edycji tej promocji. Warto sprawdzać, jakie produkty tym razem zostaną objęte akcją 2+2 i kupować za grosze.
  • Rossmann Black Friday - drogeria regularnie bierze udział w tym wielkim zakupowym święcie. Oferuje wówczas swoim klientom jeszcze większe rabaty i promocje, które nie są dostępne w żadnym innym terminie. Warto korzystać i kupować kosmetyczne perełki nawet nawet 70% taniej.

Rossmann - odpowiedzialność społeczna

Rossmann to także budowanie dobrych relacji z pracownikami, którym firma oferuje umowy o pracę, świadczenia socjalne, takie jak: opieka zdrowotna, dofinansowanie wakacji czy wyprawki dla dzieci. Drogeria wspiera również wiele akcji charytatywnych, angażuje się w edukację społeczeństwa, finansuje wydarzenia kulturalne i sportowe czy pomaga studentom poprzez organizowanie płatnych staży i stypendiów.

Rossmann nie jest zwykłą drogerią, to prężnie działająca firma z własną strategią, polityką i filozofią, z której każda marka powinna brać przykład! Fanów drogerii Rossmann może zainteresować gazetka Hebe lub zawsze aktualna gazetka Drogerie Natura.

Sklepy podobne do Rossmann z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Rossmann.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się