Niskie ceny w gazetkach PEPCO

PEPCO – gazetkę sklepu możemy odnaleźć w PEPCO online lub w sklepach stacjonarnych w dużych miastach takich jak Kraków czy Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach.

Zawartość gazetki PEPCO zmienia się z porami roku i różnymi okazjami, ale niektóre proponowane produkty są warte zobaczenia cały rok. Oferta gazetki PEPCO ważna jest przez dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów. To około 8 kolorowych stron, na których przejrzysz bieżące okazje z działu ubrań, mebli a także ogrodu oraz informacje o akcjach promocyjnych z okazji różnych świąt.

Sieć sklepów PEPCO zaczęła rozwijać się w Polsce od początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Pomysł na sklep PEPCO jest zaś typowo Brytyjski. Brytyjczycy uwielbiają sklepy ze stertami produktów przemysłowych, których zadaniem jest upiększanie domu, ale jednocześnie są niezbędne i pożyteczne w codziennym życiu. PEPCO to najnowocześniejszy sklep z szeroką ofertą dla domu, ubrań, dekoracji i wielu innych przedmiotów w najniższych cenach.

Oferta PEPCO?

Oferta sklepu zmienia się wraz z porami roku i różnymi okazjami. Latem z PEPCO ozdobimy ogród, jesienią i zimą kupimy rozgrzewające świece i ozdoby świąteczne. Asortyment sklepu jest podzielony na działy: moda, meble i ogród. Sklep PEPCO ma gazetkę promocyjną regularnie informująca klientów o specjalnych akcjach rabatowych , asortymencie i cenach produktów. Gazetka PEPCO jest ważna dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów.

Dewizą PEPCO jest jeszcze więcej za mniej! Znajdziemy tu działy z ubraniami dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, które pocieszą dostępne w sklepie zabawki. Oferta dla domu to akcesoria kuchenne, dekoracje i dodatki do salonu, sypialni oraz jadalni. No i oczywiście znajdziemy tutaj również coś do łazienki, ciekawe tekstylia oraz oświetlenie. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

PEPCO stawia na jakość! Produkty wykonane są solidnie, z dobrej jakości materiałów. Na przykład znajdziesz tutaj ubrania w 100% wykonane z naturalnej bawełny.

To wszystko sprawia, że sklepy PEPCO są odwiedzane przez tysiące klientów w wielu krajach Europy.

Oddziały i godziny otwarcia PEPCO

Oddziałów firmy PEPCO w Polsce jest już 795, a właściciel sieci dąży do otwarcia 1000 sklepów na terenie naszego kraju. Ze znalezieniem jednego z nich nie powinno być problemu. Sklepy PEPCO często znajdują się w centrach miast i miasteczek, ale też w centrach handlowych.

Na ich stornie internetowej jest dostępna wyszukiwarka sklepów. Wystarczy podać kod pocztowy i zaraz dowiemy się, gdzie znajduje się najbliższy sklep i poznamy jego godziny otwarcia. W Warszawie, Wrocławiu, czy też Krakowie PEPCO posiada wiele oddziałów. Godziny otwarcia to 9.00-21.00.

PEPCO – coś dla klienta

Poza odzieżą, dekoracjami i dodatkami, PEPCO oferuje również karty Peysafecard, doładowania do telefonów popularnych operatorów, a także realizuje bony Sodexo. Obsługa klienta w sieci PEPCO jest na najwyższym poziomie, dlatego zakupy w tym sklepie to prawdziwa przyjemność!

PEPCO online

Ze wszystkimi wymarzonymi ofertami możemy zapoznać się siedząc wygodnie w fotelu we własnym domu. Przeglądając na monitorze komputera ofertę gazetki na pepco.pl, na pewno odnajdziemy interesujące nas upominki albo rzeczy, które po prostu musimy posiadać. Znajdziemy tam też inspiracje na każdą porę roku.

Dodatkową przyjemność sprawią nam informacje o zniżkach dostępne na stronie Tipli.pl

Ponadto na PEPCO online możesz złożyć reklamację i dowiedzieć się o jej przebiegu. Pamiętaj, ze na zwrot produktu masz aż 30 dni od dnia zakupu.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1258 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.