Katalog bonprix

Katalog bonprix prezentuje sezonowe nowości ze świata mody. Oferta, którą zawiera, przeważnie jest ważna przez kilka miesięcy. Jeśli chcesz możesz regularnie otrzymywać papierowy katalog wprost do Twojej skrzynki pocztowej. Wystarczy złożyć zamówienie. Jeśli jesteś niecierpliwa i chcesz być na bieżąco z aktualną ofertą - obejrzyj katalog online. U nas znajdziesz najnowszą ofertę promocyjną bonprix oraz aktualne katalogi internetowe.

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

bonprix, to jedna z najbardziej popularnych wysyłkowych marek odzieżowych w Europie. Jest to spółka-córka (spółka zależna) koncernu Otto Group. Firma bonprix została założona w 1986 roku w Hamburgu. W ciągu ponad 30 lat działalności, marka wybudowała silną pozycję na niemieckim rynku oraz rozszerzyła swoją działalność do wielu europejskich państw. Jest obecna w 25 krajach, między innymi we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, no i przede wszystkim w Polsce. To gigant, który zatrudnia 3 000 pracowników oraz ma około 30 milionów klientów na całym świecie!

Firmę założyli Hans-Joachim Mundt i Michael Neve. Początki były skromne. bonprix miało tylko 10 pracowników oraz katalog, który zawierał zaledwie 32 strony. Dziś to porządna książka! Na ponad 200 stronach katalogu można znaleźć bogatą ofertę mody, podążającą za najnowszymi trendami ze światowych wybiegów. Stopniowo bonprix rozszerzyło swoją działalność nie tylko na inne kraje europejskie. Marka podbiła również Internet! Pierwszy sklep internetowy bonprix został założony w 1997 roku. Natomiast w roku 1999 bonprix zaczęło otwierać swoje filie, czyli sieć salonów mody. Obecnie w Niemczech znajduje się ponad 70 sklepów. Sklepy bonprix możesz również odwiedzić w Austrii, Szwajcarii oraz we Włoszech.

Rok 1991, to rok pojawienia się pierwszego sklepu internetowego bonprix w Polsce. Marka zyskała u nas popularność dzięki bogatej ofercie mody dla całej rodziny. Znajdą tu coś dla siebie stylowe kobiety i eleganccy mężczyźni, dzieci oraz młodzież. Asortyment bonprix to nie tylko odzież. Z pewnością zainteresują Cię tekstylia, akcesoria i dodatki do wnętrz. Miłym zaskoczeniem jest informacja, że wiele produktów znajdujących się w ofercie bonprix jest produkowana w Polsce. Inne towary są importowane z całego świata.

Jeśli marka bonprix podbiła Twoje serce, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że firma wysyła papierowe katalogi pocztą. Możesz je zamówić na stronie internetowej.

bonprix jest znany z wyjątkowo solidnej obsługi klienta. Posiada również certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo zakupów na stronach internetowych firmy. Możesz również przyłączyć się do Klubu bonprix, który jest bardzo atrakcyjnym klubem rabatowym. Jako jego członek uzyskasz 10% zniżki na każde zamówienie złożone w czasie trwania członkostwa. Składka członkowska jest stosunkowo niska i płaci się ją tylko raz na pół roku.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1267 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub