Co to jest wtyczka Tipli i jak działa?

Wtyczka Tipli to dodatkowy moduł w przeglądarce, który poinformuje Cię o możliwości uzyskania zwrotu za zakupy w danym sklepie internetowym. Wystarczy kliknąć na „Odbierz nagrody", zostaniesz przekierowany na Tipli, a następnie klikając na baner „Przejdź do sklepu" zostaniesz przekierowany z powrotem do sklepu. Pamiętaj o przekierowaniu z Tipli, ponieważ to jest jedyna możliwość kiedy zwrot zostanie normalnie zarejestrowany!

 • Możliwość zyskania cashbacku już nigdy Cię nie ominie.
 • Za dodanie wtyczki Tipli do swojej przeglądarki internetowej otrzymasz 1 zł bonusu..
Możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy za zakupy w internecie już nigdy Cię nie ominie

Dodanie wtyczki

 • 1 Dodaj wtyczkę

  Kliknij na ikonę „Dodaj wtyczkę". W nowym oknie otworzy się oferta sklepu internetowego. W Twojej przeglądarce Google Chrome lub Mozilla Firefox, kliknij na „Dodać do Chrome".

 • 2 Dodaj wtyczkę

  Po kliknięciu Dodać do Chrome/ dodać do Mozilla Firefox pojawi się okno kontrolne, w którym należy zezwolić na instalację wtyczki. Kliknij na „Dodaj rozszerzenie".

 • 3 Gotowe

  Wtyczka została dodana do Twojej przeglądarki interlentowej! Już nigdy Cię nie ominie zwrot pieniędzy za zakupy w internecie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa wtyczka?

Wtyczka poinformuje Cię, w których sklepach otrzymasz cashback oraz jaka jest jego wysokość.

Obawiam się o moją prywatność i bezpieczeństwo. Czy informacja o stronach internetowych, które odwiedziłem jest gdzieś przechowywana?

Nie. Nigdzie nie przesyłamy ani nie przechowujemy informacji o Twojej aktywności w internecie. Wtyczka Tipli sprawdza jedynie czy dany sklep współpracuje z Tipli. Kontrola przebiega bezpośrednio w Twojej przeglądarce, nie na zewnętrznych serwerach. Bezpieczeństwo i ochronę danych zapewnia również firma Google, która dokładnie kontroluje każdą wtyczkę dostępną w jej ofercie.

Czy mogę wtyczkę odebrać lub wyłączyć jej powiadomienia?

Tak. Wtyczkę możesz kiedykolwiek odebrać ze swojej przeglądarki. Możesz również wyłączyć powiadomienia.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1023 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

link link https://chrome.google.com/webstore/detail/wtyczka-tipli/ejocgomhimjbhmpbjphkikodfplbemjb link link https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/wtyczka-tipli/