Gazetka sklepu Auchan

Stałą inspiracją do oszczędzania są ogólnopolskie gazetki promocyjne Auchan. Wydawane są raz w tygodniu. Często publikowane są również specjalne gazetki tematyczne. Znajdziemy w nich informacje na temat przecenionych grup produktów, które łączy wspólny motyw lub pory roku. Na przykład gazetka powiadamiająca o zniżkach na artykuły do udanego grilla. Poniżej dowiesz się więcej o programie lojalnościowym Skarbonka, karcie kredytowej Visa Auchan i możliwości dokonywania zakupów online!

Auchan to międzynarodowa sieć supermarketów pochodząca z Francji. Działalność prowadzi w Europie i Azji. To rodzinne przedsiębiorstwo założone przez Gerarda Mullieza w 1961 roku w Roubaix, w dzielnicy Auchan. Dziś należy do Grupy Auchan, która posiada spółki zależne, między innymi Simply Market, Decathlon oraz Pimkie. Główną siedzibę znajdziemy w Croix, w północnej Francji.

Pierwszy sklep Auchan w Polsce otworzył się dla klientów w roku 1996 w Piasecznie pod Warszawą. W 2014 sfinalizowano transakcję włączenia 57 hipermarketów Real do Auchan.

Auchan - w trosce o klienta

Aby Twoje zakupy były łatwe i przyjemne, sklep przygotował dla klientów Kartę kredytową Auchan. Spełnia funkcje każdej innej karty kredytowej. Dodatkowo jednak, możesz dzięki niej korzystać z programu lojalnościowego Skarbonka, kupowania wybranych produktów po okazyjnych cenach, korzystania z usługi "raty 0%" i korzystać z innych udogodnień.

Program lojalnościowy Skarbonka pozwala na osiągnięcie korzyści finansowych. Otóż posiadając wspomnianą kartę Visa Auchan i kupując artykuły oznaczone Skarbonką, doładowujemy swoje specjalne konto. Pieniędzmi z tego konta można zapłacić już następnego dnia za inne zakupy w sieci Auchan. Zrób to szybko. Pod koniec roku saldo na koncie wyzerowuje się. Jest to swoista forma cashbacku.

Kupony rabatowe i znizki Auchan

Ceny w supermarkecie Auchan potrafią przyjemnie zaskoczyć klienta. Jeżeli jednak chciałbyś kupować jeszcze korzystniej, zachęcamy do wykorzystania zniżek i kuponów rabatowych Auchan, które znajdziesz na stronach Tipli.pl.

Auchan Direct z cashbackiem

Innym sposobem oszczędzania na zakupach stanowi zwrot cashback od Tipli. Kupując w sklepie internetowym Auchan Direct, korzystając z przekierowania z Tipli, możesz otrzymać nawet 6 PLN zwrotu z wydanej kwoty. W Tipli znajdziesz mnóstwo podobnych okazji do oszczędności.

Auchan Direct to platforma, za pomocą której możesz kupować online w okolicach Warszawy i w samej stolicy.

Auchan - zdrowa żywność

Auchan, w trosce o zdrowie swoich klientów, rozpoczął specjalny program "Żyć lepiej". Jego celem jest promowanie zdrowego stylu życia. Specjalnie oznaczone "niebieskie produkty" zawierają jak najmniej wypełniaczy i innych wątpliwych składników, za to obfitują w wartości odżywcze. Przeglądasz półki w poszukiwaniu zdrowej żywności? Auchan połowę pracy wykonuje za Ciebie!

Marki Auchan

Auchan stworzył aż trzy grupy produktów, które oznacza specjalnymi nazwami i logami. Gwarantuje ich niską cenę i zarazem dobrą jakość.

  • Cosmia by Auchan - marka stworzona z troski o Twoją urodę. Obejmuje środki do makijażu, pielęgnacji skóry, włosów i twarzy.
  • Marka podniesionego kciuka - produkty oznaczone podniesionym kciukiem gwarantują zadowalającą jakość i atrakcyjne ceny.
  • Marka z logo Auchan - to produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Auchan - zrównoważony biznes

  • Auchan Polska wspiera Global Compat
  • Pomaga młodym ludziom - Fundacja Auchan na rzecz młodzieży
  • Dba o poprawę jakości życia klientów - kampania walki z nadwagą i otyłością "Zdrowo z Auchan"
  • Dba o środowisko - akcja "Zielone klasy w Auchan"

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1260 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.