Gazetka sklepu Auchan

Gazetki Auchan to idealny sposób na oszczędności. Zazwyczaj wydawane są raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie w liczbie co najmniej 5 różnych publikacji. Produkty, które w nich znajdziemy to artykuły spożywcze, ubrania, sprzęt kuchenny czy kosmetyki. Promocje zamieszczone w gazetkach dostosowane są do zmieniających się pór roku i nadchodzących świąt. Dlatego zawsze można z w nich znaleźć to, co w danym momencie jest akurat najbardziej potrzebne. Nie zwlekaj, śledź ulotki Auchan i czerp radość z tanich i udanych zakupów.

Auchan to międzynarodowa sieć supermarketów pochodząca z Francji. Swoją działalność prowadzi w Europie i Azji. To rodzinne przedsiębiorstwo zostało założone przez Gerarda Mullieza w 1961 roku w Roubaix, w dzielnicy Auchan. Dziś należy do Grupy Auchan, która posiada spółki zależne, między innymi Simply Market, Decathlon oraz Pimkie.

Pierwszy sklep Auchan w Polsce powstał w 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą. W 2014 do Auchan zostało włączonych 57 hipermarketów Real. Obecnie placówki firmy znajdziemy w całej Polsce, a dzięki licznym promocjom i programom lojalnościowym sporo zaoszczędzimy podczas codziennych zakupów.

Gazetka Auchan - niezwykła oferta

W sklepach Auchan każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Firma dokłada wszelkich starań, aby jej oferta była jak najbardziej dopasowana do potrzeb i oczekiwań klientów. Cały czas poszerza swój asortyment i dostosowuje go do otaczającej rzeczywistości. W sklepie można kupić zawsze świeże mięso, owoce, warzywa, mrożonki, słodycze, napoje, jak również kosmetyki, chemię gospodarczą, produkty dla mamy i dziecka, i wiele więcej. Dodatkowo znajdziemy tu inspiracje na prezenty gwiazdkowe czy kupimy sprzęt do kuchni najwyższej jakości. Jednym słowem znajdziemy tu wszystko, czego dusza zapragnie!

Auchan dba również o zdrowie swoich klientów, dlatego rozpoczął specjalny program "Żyć lepiej". Jego celem jest promowanie zdrowego stylu życia. Specjalnie oznaczone "niebieskie produkty" zawierają jak najmniej wypełniaczy i innych wątpliwych składników, za to obfitują w wartości odżywcze. Przeglądasz półki w poszukiwaniu zdrowej żywności? Auchan połowę pracy wykonuje za Ciebie!

Auchan - gazetka cenowych okazji

Jak rabaty i super wyprzedaże to tylko w Auchan! Gazetka promocyjna firmy wydawana jest raz w tygodniu i znaleźć w niej można wiele ciekawych rabatów i cenowych okazji na artykuły spożywcze, przemysłowe, drogeryjne czy nawet sprzęt RTV i AGD. Oprócz tego sieć wydaje specjalne katalogi akcji sezonowych lub tematycznych. Zwykle obowiązują one przez dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów. Wszystkie publikacje Auchan można oglądać online lub w wersji papierowej. Na Tipli znajdziemy wszystkie aktualne gazetki Auchan, dzięki czemu pozbędziemy się niepotrzebnej makulatury i w domowym zaciszu zaplanujemy kolejne zakupy.

Dowiedz się wszystkiego o gazetkach i promocjach Auchan z magazynu Tipli i oszczędzaj podczas większych i mniejszych zakupów.

Auchan - promocje i rabaty dla wszystkich

Aby zakupy w sklepach Auchan były zawsze udane, firma przygotowała dla swoich klientów kartę kredytową, z którą:

  • Zarabiasz wydając - używając karty bierzesz udział w programie Skarbonka i zyskujesz środki do wykorzystania.
  • Kupujesz w niższych cenach - płacąc kartą zyskujesz dostęp do wyjątkowych rabatów i promocji Auchan.
  • Masz dostęp do usługi "raty 0%" -możesz rozłożyć wydatki na 4 lub 10 nieoprocentowanych rat.
  • Zakupy spłacasz w ratach - możesz poprosić o rozłożenie płatności na 5 niskooprocentowanych rat.

Ceny w supermarkecie Auchan potrafią przyjemnie zaskoczyć. Jeżeli jednak chciałbyś kupować jeszcze korzystniej, zachęcamy do wykorzystania kuponów rabatowych Auchan, dostępnych na stronie Tipli.pl. Skorzystaj z nich już dziś!

Skarbonka - Auchan program oszczędnościowy

Moc cenowych okazji, korzystne raty i gazetki promocyjne to jeszcze nie wszystko! Dzięki programowi lojalnościowemu Auchan Skarbonka można zaoszczędzić jeszcze więcej. Aby do niego dołączyć potrzebna jest karta Skarbonka, którą otrzymamy w dowolnej kasie lub w Punkcie Obsługi Klienta sklepów Auchan. Kartę należy zarejestrować na stronie www.skarbonka.auchan.pl w ciągu 30 dni od daty jej otrzymania. Następnego dnia po rejestracji już można korzystać z uzbieranych środków. To bardzo proste! Aby zyskiwać dodatkowe złotówki wystarczy okazać kartę kasjerowi zanim zacznie skanować nasze zakupy, a korzyści naliczą się automatycznie. Świetną informacją jest również to, że niedługo będzie dostępna elektroniczna formy karty Skarbonka na smartfona. Ile można zaoszczędzić z kartą Skarbonka - aż do 50% wartości towaru oznaczonego w sklepie emblematem Skarbonki. Przy cenie każdego artykułu dostępnego w programie widoczna jest kwota lub wartość procentową, jaką można otrzymać, jeśli kupi się dany produkt. Gromadzone na koncie Skarbonka środki należy wykorzystać do końca bieżącego roku, po tym terminie konto zostanie wyzerowane. Nie zwlekaj, dołącz do programu Skarbonka i kupuj w jeszcze niższych cenach.

Auchan - marki własne w niskich cenach

Auchan stworzył aż trzy grupy produktów, które oznacza specjalnymi nazwami i logami. To co je łączy - to niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów. Do marek własnych Auchan należą:

  • Cosmia by Auchan - marka stworzona z troski o urodę. Obejmuje środki do makijażu, pielęgnacji skóry, włosów i twarzy.
  • Marka podniesionego kciuka - produkty oznaczone podniesionym kciukiem gwarantują zadowalającą jakość i atrakcyjne ceny.
  • Marka z logo Auchan - to produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Daj się porwać zakupowemu szaleństwu w Auchan. Gazetki to świetna okazja, żeby kupić wysokiej jakości produkty za niskie ceny. Miłośników sklepu Auchan zainteresować może również oferta promocyjna, którą przedstawia Carrefour gazetka lub najnowsze promocje Tesco.

Sklepy podobne do Auchan z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Auchan.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się