Stokrotka – gazetka, porady, promocje

Kto nie chce dokonywać zakupów w przyjemnej atmosferze? Dzięki Stokrotka - gazetkom promocyjnym możesz kupować z przyjemnością i za niewielkie pieniądze. Wydawane co tydzień gazetki promocyjne są czytelne i estetyczne, co pomoże Ci szybko znaleźć to, czego szukasz. Dłużej obowiązujące, specjalne katalogi okresowe, związane np. z dniem kobiet, zawierają kolejne korzystne opcje zakupów. Dla dorosłych przygotowano specjalną gazetkę alkoholową, umożliwiającą bardziej celowy zakup szlachetnych trunków.

Najnowsze gazetki

Nadchodzące gazetki

Archiwum gazetek

Lublin, Szczecin, Białystok – cała Polska kupuje w Stokrotce!

Stokrotka to polska sieć różnej wielkości marketów spożywczo-przemysłowych. Należy do grupy Grupy Kapitałowej Emperia, koordynowanej przez Emperia Holding S.A. z siedzibą w Warszawie. Wiele sklepów operuje na zasadzie franczyzy.

Spółka powstała w 1994 roku w mieście Lublin. Pierwszy sklep powstał w jego pobliżu w 1996 roku. W tym momencie w Polsce znajduje się już przeszło 400 sklepów. Sieć wciąż się rozwija, nie tylko w zakresie coraz większej ilości punktów, lecz również w kwestiach logistycznych. W 2013 utworzyli własną flotę samochodową i zorganizowali własną sieć logistyczną.

Zajrzyj do sklepu Stokrotka!

Lubisz, gdy sklep traktuje Cię jak mile widzianego gościa? Zajrzyj do sklepu Stokrotka! Słoneczna atmosfera i przyjazne podejście do klienta – tego można tam oczekiwać.

Ponadto, znajdziesz tutaj zawsze świeżą żywność, chrupiące pieczywo i wszystko, czego potrzebujesz do domu.

Kolejnym przejawem myślenia o potrzebach klienta jest wydawanie cotygodniowych poradników kulinarnych – specjałów tygodnia – oraz publikowanie ich w Stokrotka - gazetkach promocyjnych.

Dowodem na powyższe twierdzenia jest Złoty Laur Konsumenta, przyznany Stokrotce w 2010 roku za poziom usług oferowanych klientom. Kolejnym krokiem w stronę ludzi jest wprowadzenie wizualizacji sklepów.

Stokrotka - gazetka promocyjna już od jutra!

Stokrotka znana jest z wielu akcji promocyjnych. Oprócz tych w miarę zwyczajnych – gazetka promocyjna, kupony na zakupy – proponują też nieczęsto spotykane możliwości zyskania dodatkowych korzyści.

Przykładem jest Oferta na Czasie, obowiązująca przez cały miesiąc, niższa cena na artykuły przemysłu domowego. Program lojalnościowy na opinello.com oraz akcja Thomas, w ramach której za zakupy otrzymujesz punkty, które następnie można wymienić na wysokiej jakości sztućce. Regularnie organizują też konkursy, dzięki którym można wygrać coś naprawdę niezwykłego!

Jeśli chcesz znać na bieżąco aktualne zniżki i promocje Stokrotki, pamiętaj o tym, że Tipli gromadzi je dla Ciebie na jednym miejscu - na swoich stronach internetowych poświęconych zniżkom, promocjom i kuponom rabatowym.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub