Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Hipermarkety i supermarkety

Stokrotka – gazetka, porady, promocje

Kto nie chce dokonywać zakupów w przyjemnej atmosferze? W sklepach Stokrotka gazetka promocyjna pozwoli Ci kupować z przyjemnością i za niewielkie pieniądze. Wydawane co tydzień gazetki promocyjne są czytelne i estetyczne, co pomoże Ci szybko znaleźć to, czego szukasz. Dłużej obowiązujące, specjalne katalogi okresowe, pomogą wybrać Ci najlepsze produkty okolicznościowe w korzystnych cenach. Dla dorosłych przygotowano także gazetkę alkoholową, umożliwiającą przemyślany wybór szlachetnych trunków.

Stokrotka - Lublin, Szczecin, Białystok

Stokrotka to polska sieć różnej wielkości marketów spożywczo-przemysłowych. Należy do grupy Grupy Kapitałowej Emperia, koordynowanej przez Emperia Holding S.A. z siedzibą w Warszawie. Wiele sklepów operuje na zasadzie franczyzy.

Spółka powstała w 1994 roku w mieście Lublin. Pierwszy sklep powstał w jego pobliżu w 1996 roku. W tym momencie w Polsce znajduje się już przeszło 400 sklepów. Sieć Stokrotka wciąż się rozwija, nie tylko w zakresie coraz większej ilości punktów, lecz również w kwestiach logistycznych. W 2013 utworzyli własną flotę samochodową i zorganizowali własną sieć logistyczną.

Sklepy znajdziesz w wielu miastach Polski. Wszystkie punkty Stokrotka, godziny otwarcia i dokładne dane kontaktowe czekają na stronie internetowej firmy. Gdzie możesz kupować?

  • Stokrotka Białystok - ul. Chełmońskiego 54,
  • Stokrotka Lublin - ul. Abramowicka 43,
  • Stokrotka Szczecin - ul. 1-go Maja 1.

Pozostałe adresy znajdziesz, dzięki wygodnej wyszukiwarce na stronie sklepu.

Zajrzyj do sklepu Stokrotka!

Lubisz, gdy sklep traktuje Cię jak mile widzianego gościa? Zajrzyj do sklepu Stokrotka! Słoneczna atmosfera i przyjazne podejście do klienta – tego można tam oczekiwać.

Ponadto, znajdziesz tutaj zawsze świeżą żywność, chrupiące pieczywo i wszystko, czego potrzebujesz do domu.

Kolejnym przejawem myślenia o potrzebach klienta jest wydawanie cotygodniowych poradników kulinarnych – specjałów tygodnia – oraz publikowanie ich w zawsze aktualnej publikacji Stokrotka - gazetka promocyjna. To właśnie dzięki niej możesz regularnie oszczędzać. Zajrzyj też do naszego magazynu, gdzie czekają przepisy na zdrowy obiad, porady, jak korzystnie kupować oraz inne ciekawe wskazówki. Inspiruj się naszymi pomysłami i kupuj w najlepszych cenach. W sklepie Stokrotka promocje mnożą się na każdym kroku - nie przepłacaj, jeśli nie musisz.

Dowodem na powyższe twierdzenia jest Złoty Laur Konsumenta, przyznany Stokrotce w 2010 roku za poziom usług oferowanych klientom. Kolejnym krokiem w stronę ludzi jest wprowadzenie wizualizacji sklepów.

Stokrotka - gazetka promocyjna już od jutra!

Stokrotka znana jest z wielu akcji promocyjnych. Oprócz tych w miarę zwyczajnych – gazetka promocyjna, kupony na zakupy – proponują też nieczęsto spotykane możliwości zyskania dodatkowych korzyści.

Przykładem jest Oferta na Czasie, obowiązująca przez cały miesiąc, niższa cena na artykuły przemysłu domowego. Program lojalnościowy na opinello.com oraz akcja Thomas, w ramach której za zakupy otrzymujesz punkty, które następnie można wymienić na wysokiej jakości sztućce. Regularnie organizują też konkursy, dzięki którym można wygrać coś naprawdę niezwykłego!

Chcesz znać wszystkie promocje? Lubisz planować zakupy i nie przepłacać? Śledź regularnie gazetki reklamowe na stronie Tipli. Specjalnie dla Ciebie dbamy o to, aby aktualne oferty supermarketów były zawsze na jednym miejscu..

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1824 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub