Stokrotka – gazetka, porady, promocje

Kto nie chce robić zakupów w przyjemnej atmosferze? W sklepach Stokrotka gazetka promocyjna pozwoli kupować z przyjemnością i za niewielkie pieniądze. Wydawane co tydzień publikacje są czytelne i estetyczne, co bardzo ułatwia znalezienie konkretnych produktów w atrakcyjnych cenach. Natomiast dłużej obowiązujące, specjalne katalogi okresowe pomogą wybrać najlepsze produkty okolicznościowe i sporo zaoszczędzić. Dla dorosłych przygotowano także gazetkę alkoholową, umożliwiającą przemyślany wybór szlachetnych trunków.

Stokrotka - sklepy w całej Polsce

Stokrotka to polska sieć różnej wielkości marketów spożywczo-przemysłowych. Należy do grupy Grupy Kapitałowej Emperia, koordynowanej przez Emperia Holding S.A. z siedzibą w Warszawie. Wiele sklepów operuje na zasadzie franczyzy.

Spółka powstała w 1994 roku w mieście Lublin. Pierwszy sklep powstał w jego pobliżu w 1996 roku. W tym momencie w Polsce znajduje się już przeszło 400 sklepów. Sieć Stokrotka wciąż się rozwija, nie tylko w zakresie coraz większej ilości punktów, lecz również w kwestiach logistycznych. W 2013 firma utworzyła własną flotę samochodową i zorganizowała własną sieć logistyczną.

Sklepy Stokrotki znajdują się w wielu miastach Polski. Wszystkie punkty marketów i supermarketów Stokrotka z godzinami otwarcia i dokładnymi danymi kontaktowymi czekają na stronie internetowej firmy. Gdzie więc można kupować?

  • Stokrotka Białystok - ul. Chełmońskiego 54,
  • Stokrotka Lublin - ul. Abramowicka 43,
  • Stokrotka Szczecin - ul. 1-go Maja 1,
  • Stokrotka Warszawa - ul. Pirenejska 2,
  • Stokrotka Bydgoszcz - ul. Brzozowa 25.

Pozostałe adresy bez problemu można znaleźć, dzięki wygodnej wyszukiwarce na stronie internetowej sklepu.

Stokrotka - sklepy z klasą!

W sklepach Stokrotka każdy poczuje się mile widzianym gościem! Słoneczna atmosfera i przyjazne podejście do klienta sprawią, że zakupy zawsze będą należały do udanych. Ponadto zawsze można liczyć na świeżą żywność, chrupiące pieczywo i wszystko, co może się przydać w mieszkaniu. Jednym słowem w sklepach Stokrotka bez problemu można zrobić zakupy spożywcze dla całej rodziny, udekorować mieszkanie na zbliżające się święta czy po prostu kupić ciepły szal i czapkę, gdy na zewnątrz zapanuje nieprzyjemny chłód. Asortyment Stokrotki spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i sprawi, że uśmiech po udanych zakupach będzie jeszcze długo gościł na ich twarzy.

Czy wiesz, że Stokrotka zdobyła Złoty Laur Konsumenta w 2010 roku za poziom usług oferowanych klientom? To dowód, że zakupy w marketach firmy na pewno będą udane .

Stokrotka - gazetka pełna inspiracji

Gazetki Stokrotki zostały podzielone na dwie publikacje: dla marketów i supermarketów firmy. Publikacje wydawane są regularnie, w każdy czwartek tygodnia i zawierają najwięcej rabatów i wyprzedaży na produkty spożywcze. Szczególnie warto tu śledzić Ekstra Ceny, które pozwalają na obniżenie cen wybranych produktów nawet o 60%. W gazetkach można również znaleźć rabaty na chemię gospodarczą i kosmetyki oraz ofertę na czasie z praktycznym sprzętem na co dzień niezbędnym o danej porze roku. Firma wydaje również gazetkę alkoholową, z którą zapełnienie barku i przygotowanie imprezy dla znajomych będzie banalnie proste. Gazetki wydawane są w formie papierowej i elektronicznej. Przeglądając je online ze spokojem można zaplanować wydatki i niepotrzebnie składować makulatury.

Koniecznie sprawdź na Tipli, co kryje najnowsza Stokrotka gazetka i od jutra ciesz się tanimi produktami w niskich cenach.

Stokrotka - promocje i marki własne

Stokrotka znana jest z wielu akcji promocyjnych. Oprócz tych znanych i popularnych – gazetka promocyjna, kupony na zakupy – proponuje też nieczęsto spotykane możliwości zyskania dodatkowych korzyści. Przykładem jest Oferta na Czasie, obowiązująca przez cały miesiąc i pozwalająca na zakup artykułów przemysłu domowego co najmniej połowę taniej. Firma oferuje również szereg akcji lojalnościowych, w ramach których za zakupy otrzymuje się punkty, które następnie można wymienić na wysokiej jakości produkty, takie jak sztućce, poduszki, kołdry czy produkty dla dzieci. Regularnie też organizowane są konkursy, dzięki którym można wygrać coś naprawdę niezwykłego!

Dodatkowo dla swoich klientów Stokrotka stworzyła marki własne, dzięki którym można cieszyć się wysoką jakością produktów w przystępnych cenach. Marki własne Stokrotki to:

  • Delito - to produkty takie jak: kompozycje sałat, energy drinki czy orzeszki ziemne.
  • Marki parasolowe - to produkty takie jak: mąki, kawy czy dżemy.
  • Tak! - to produkty takie jak: słodycze, przetwory owocowo-warzywne czy konserwy.
  • Home - tutaj asortyment podzielony jest na poszczególne kategorie. Nazwa każdej kategorii jest uzupełnieniem logotypu marki, np. Home Food dla produktów żywnościowych, Home Care dla kosmetyków.

Stokrotka - kontakt i reklamacje

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości z obsługą sklepu można się kontaktować poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy, telefoniczne pod numerem: 502 004 112 oraz e-mailowo pod adresem: bok@stokrotka.pl. Reklamacje należy przesyłać e-mailowo lub na adres korespondencyjny: Stokrotka spółka z o.o. ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin. Wszystkie reklamacje będą rozwiązywane w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania przez firmę.

Chcesz znać wszystkie promocje? Lubisz planować zakupy i nie przepłacać? Śledź regularnie gazetki reklamowe na stronie Tipli. Specjalnie dla Ciebie dbamy o to, aby aktualne oferty supermarketów były zawsze w jednym miejscu.

Sklepy podobne do Stokrotka z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Stokrotka.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się