Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Artykuły spożywcze

Gazetka sklepu Lewiatan

Korzystaj z najlepszych cen na najpopularniejsze produkty spożywcze dzięki gazetce promocyjnej sklepów Lewiatan. Każdego tygodnia wydawana jest nowa oferta w formie drukowanej i online. Pierwsza strona zawiera hity cenowe czyli najpopularniejsze produkty w bezkonkurencyjnych cenach. Na kolejnych stronach znajdziesz nową porcję rabatów ale też pomysłowe przepisy.

Gazetka jest dostosowywana do regionalnej oferty sklepów. Dzięki temu możesz zapoznać się z promocjami dedykowanymi sklepom w Twojej okolicy. Ostatnia strona gazetki zawiera informacje o kanałach społecznościowych Lewiatan.

Historia sklepów Lewiatan sięga 1996 roku, kiedy to powstała organizacja zrzeszająca kupców - Polska Sieć Handlowa Lewiatan. Głównym celem założycieli było zbudowanie silnej sieci sklepów spożywczych, działającej na zasadach franczyzy. Starania zaowocowały powstaniem sieci placówek handlowech liczącej 3200 sklepów.

Z biegiem lat sieć wypracowała uniwersalne cele, które przyświecają jej do dziś. Między innymi: budowanie zintegrowanej sieci handlowej, wsparcie wszystkich uczestników sieci, tworzenie konkurencyjnej oferty handlowej, podnoszenie jakości działania sklepów poprzez wdrażanie nowych rozwiązań technicznych czy wprowadzanie nowoczesnych metod zarządzania i organizacji sieci.

Dzięki zintegrowanej polityce rozwojowej sieć Lewiatanzostała doceniona poprzez liczne wyróżnienia. Do największych sukcesów należą Laur Konsumenta czyKonsumencki Lider Jakości.

Sieć wychodzi na przeciw najnowszym wyzwaniom technologicznym i oczekiwaniom klientów. Kanał na Youtube - Gotuję z Lewiatanem, to skarbnica oryginalnych przepisów, które zainspiruja niejedną Panią domu.Warto też śledzić wpisy na facebooku i najnowsze newslettery. Dzięki tym narzędziom będziesz jako pierwszy poinformowany o planowanych i obowiązujących promocjach. Lewiatan wydaje również biuletyny w formie drukowanej i online. Katalog Lewiatan to źródło wiedzy o nowościach dostępnych w sklepach, inspiracjach i ciekawych artykułach o żywności.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1849 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub