Gazetka sklepu Lewiatan

Korzystaj z najlepszych cen na najpopularniejsze produkty spożywcze dzięki gazetce promocyjnej sklepów Lewiatan. Każdego tygodnia wydawana jest nowa oferta w formie drukowanej i online. Pierwsza strona zawiera hity cenowe czyli najpopularniejsze produkty w bezkonkurencyjnych cenach. Na kolejnych stronach można znaleźć nową porcję rabatów, ale też pomysłowe przepisy.

Gazetka Lewiatana jest dostosowywana do regionalnej oferty sklepów. Dzięki temu można zapoznać się z promocjami dedykowanymi sklepom w naszej okolicy. Ostatnia strona gazetki zawiera informacje o kanałach społecznościowych firmy.

Lewiatan - krótka historia

Historia sklepów Lewiatan sięga 1996 roku, kiedy to powstała organizacja zrzeszająca kupców - Polska Sieć Handlowa Lewiatan. Głównym celem założycieli było zbudowanie silnej sieci sklepów spożywczych, działającej na zasadach franczyzy. Starania zaowocowały powstaniem sieci placówek handlowech liczącej 3200 sklepów.

Z biegiem lat sieć wypracowała uniwersalne cele, które przyświecają jej do dziś. Między innymi: budowanie zintegrowanej sieci handlowej, wsparcie wszystkich uczestników sieci, tworzenie konkurencyjnej oferty handlowej, podnoszenie jakości działania sklepów poprzez wdrażanie nowych rozwiązań technicznych czy wprowadzanie nowoczesnych metod zarządzania i organizacji sieci.

Dzięki zintegrowanej polityce rozwojowej sieć Lewiatan została doceniona poprzez liczne wyróżnienia. Do największych sukcesów należą Laur Konsumenta czy Konsumencki Lider Jakości.

Lewiatan - sklep z szeroką ofertą

Z Lewiatanem zapełnienie lodówki po brzegi, zakup podstawowych kosmetyków czy chemii gospodarczej nie będzie żadnym problemem. Na półkach sklepów można znaleźć chrupiące pieczywo, świeże mięso i ryby, warzywa, owoce, napoje, alkohol, przekąski i wiele więcej. Wszystko wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. Ponadto Lewiatan oferuj swoim klientom ponad 300 produktów matki własnej, które charakteryzują się niższą ceną niż ich markowe odpowiedniki, nie tracąc przy tym na swojej jakości. Jeśli więc zabrakło mąki do upieczenia ciasta, oleju do usmażenia kotletów czy czegoś słodkiego do kawy, wystarczy wyskoczyć do Lewiatana i uzupełnić zapasy. Satysfakcja i zadowolenie z zakupów gwarantowane!

Lewiatan - gazetka pełna cenowych okazji

Aby jak najmniej wydać podczas codziennych zakupów warto śledzić gazetki promocyjne Lewiatana i być na bieżąco z najnowszymi rabatami i wyprzedażami firmy. Lewiatan wydaje dwie publikacje: pierwszą - ogólnopolską, w której przedstawione są specjalne hity cenowe oraz drugą - regionalną, dostosowaną do położenia sklepów. Gazetki zazwyczaj wydawane są raz w tygodniu i zawierają mnóstwo rabatów na produkty spożywcze czy chemię gospodarczą. Pozwalają także zapoznać się ze wszystkim nowościami i aktualną ofertą. Wszystkie gazetki Lewiatana dostępne są w formie papierowej oraz online. Na Tipli można je wszystkie przeglądać w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzi się czas i pieniądze. Nie ma na co zwlekać jak tylko wyruszyć na mega tanie zakupy z Lewiatanem.

Czy wiesz, że . . .? Na Tipli znajdziesz również inne gazetki promocyjne najbardziej popularnych sklepów w Polsce? Zaglądaj i obniżaj koszty zakupów przy każdej, nadarzającej się okazji.

Lewiatan - promocje na każdym kroku

Gazetki to nie jedyny sposób na obniżenie kosztu zakupów w Lewiatanie. Firma doskonale wie, że udane zakupy, to tanie zakupy, dlatego dla swoich klientów przygotowała jeszcze inne możliwości na kupowanie z niższych cenach. Oto najlepsze z nich:

  • Karta Lewiatan - to program lojalnościowy, który pozwoli na jeszcze większe oszczędności. Wystarczy odebrać kartę w sklepie Lewiatan i ją zarejestrować. Robiąc zakupy z kartą zbiera się punkty i korzysta ze specjalnych ofert. Każde wydane 5 zł to 1 punkt. Zgromadzone punkty wymienia się na bony o wartości 10, 20 lub 50 zł, którymi później można zapłacić za zakupy.
  • Zakładka Promocje - na stronie internetowej sklepu można zawsze zapoznać się z najlepszymi promocjami na produkty spożywcze i oszczędzić co najmniej połowę ceny.
  • Loterie Lewiatana - firma regularnie organizuje loterie, w których można wygrać roczną pensję, samochody czy torby na zakupy. Zasady poszczególnych loterii się od siebie różnią. Jednak zazwyczaj należy zrobić zakupy za określoną kwotę, kupić produkt marki promocyjnej i odebrać zdrapkę Lewiatana. Loterie to niezwykłe emocje i urozmaicenie codziennych sprawunków.
  • Black Friday w Lewiatanie - firma co roku bierze udział w tym zakupowym święcie zakupów i oferuje jeszcze większe rabaty i promocje niż zwykle. Warto korzystać i ciąć koszty zakupów.

Lewiatan - klient na pierwszym miejscu

Sieć wychodzi na przeciw najnowszym wyzwaniom technologicznym i oczekiwaniom klientów. Kanał na Youtube - Gotuję z Lewiatanem to skarbnica oryginalnych przepisów, które zainspirują nie jedną Panią domu. Warto też śledzić wpisy na Facebooku oraz najnowsze newslettery i być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i aktualną ofertą firmy. To jednak jeszcze nie wszystkie udogodnienia Lewiatana. Na stronie internetowej sklepu z łatwością można sprawdzić godziny otwarcia sklepów Lewiatan wraz z dokładnymi adresami. Wystarczy wejść w zakładkę Znajdź sklep i wpisać nazwę miejscowości lub kod pocztowy.

Klientów sklepu Lewiatan może również zainteresować aktualna gazetka Lidl oraz najnowsza Auchan gazetka. Sprawdź i nie przepłacaj, gdy nie musisz.

Sklepy podobne do Lewiatan z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Lewiatan.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się