Gazetka sklepu Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to średniej wielkości osiedlowe supermarkety oferujące wysokiej jakości produkty spożywcze. Każdego tygodnia kolejna gazetka Delikatesów Centrum informuje o promocjach, które można znaleźć w punktach sprzedażowych sieci. Publikacje są obszerne i zawierają mnóstwo rabatów na świeże pieczywo, owoce, mięso, wędliny, soki czy napoje. Firma publikuje także przepisy na potrawy, zwykle powiązane z obowiązującymi w danym tygodniu promocjami. Nie dość, że w Delikatesach Centrum można zrobić tanie zakupy, to jeszcze można z nich zrobić pyszny użytek! Zajrzyj do ulotki Delikatesów Centrum i ciesz się niskimi cenami.

Delikatesy Centrum - krótka historia

Delikatesy Centrum to franczyzowa sieć działająca z początku na obszarze Polski południowo-wschodniej. Teraz sklepy firmy znajdują się na terenie całego kraju i jest ich już ponad 1000, a cały czas planowane są kolejne otwarcia.

Delikatesy Centrum należą do Grupy Eurocash, która za cel stawia sobie wspieranie mniejszych sklepów osiedlowych w starciu z dyskontami. Franczyzowy model promuje innowacje i przedsiębiorczość. Robiąc zakupy w Delikatesach Centrum zawsze można liczyć na miłą Obsługę, która potrafi rozwiązać każdy problem klienta oraz małe kolejki, bo gdy tylko przy kasie wzrośnie ilość ludzi otwierane są kolejne. Delikatesy Centrum wydają również gazetki promocyjne, z którymi codzienne zakupy będą nie tylko udane, ale również mega tanie.

Delikatesy Centrum - komfortowo i wygodnie

Delikatesom Centrum zależy, aby klienci robiący zakupy w ich placówkach odnosili jak największe korzyści. W związku z tym oprócz szerokiej oferty świeżych owoców i warzyw, doskonałych mięs i wędlin, ryb czy napojów, przygotowują specjalne przepisy, związane z promowanym składnikiem tygodnia. Dodatkowo w sklepach można opłacić rachunki, doładować telefon, kupić bony towarowe czy wypłacić pieniądze do kwoty 200 zł bez potrzeby szukania bankomatu.

Placówki firmy znajdują się w mniejszych i większych miejscowościach, a ich dokładne adresy wraz z godzinami otwarcia i kontaktami do konkretnych Działów Obsługi Klienta dostępne są na stronie internetowej Delikatesów Centrum. Wystarczy wejść w zakładkę Wybierz swój sklep, a wyświetlą się wszystkie potrzebne informacje. Najpopularniejsze lokalizacje to:

  • Delikatesy Centrum Warszawa, ul. Bracka 20.
  • Delikatesy Centrum Krosno, ul. Składowa 7.
  • Delikatesy Centrum Poznań, ul. Literacka 45.
  • Delikatesy Centrum Bydgoszcz, ul. Bartosza Głowackiego 49.
  • Delikatesy Centrum Lublin, ul. Jana Kiepury 12.

Delikatesy Centrum - gazetki od jutra w Internecie

Każdy doskonale wie, że aby zakupy należały do udanych nie mogą być zbyt drogie. Delikatesy Centrum też o tym wiedzą, dlatego w nowych gazetkach Delikatesów Centrum można znaleźć moc rabatów i promocji na zdrową, wysokiej jakości żywność i kupować ulubione smakołyki w mega niskich cenach. Nowe gazetki Delikatesów Centrum publikowane są w każdy czwartek tygodnia i dostosowane są do lokalizacji i wielkości sklepu. Dlatego przed zapoznaniem się z najnowszą gazetką promocyjną Delikatesów Centrum trzeba wybrać konkretną placówkę, po czym można się cieszyć rabatami pozwalającymi co najmniej o połowę obniżyć ceny wybranych produktów czy promocją 2+1 za grosz.

Jeśli nie znalazłeś swoich ulubionych produktów w gazetce Delikatesów Centrum, sprawdź inne gazetki reklamowe najlepszych marketów w Polsce i kupuj za grosze.

Delikatesy Centrum - promocja na każdą okazje

W Delikatesach Centrum promocje to chleb powszedni. Nie dość, że nowe gazetki Delikatesów Centrum są świetnym sposobem na obniżenie kosztu zakupów, to firma oferuje wiele dodatkowych możliwości kupowania więcej za mniej. Zdecydowanie warto skorzystać z:

  • Delikarty - programu lojalnościowego umożliwiającego oszczędzanie na wiele sposobów. Z Kartą Delikatesów Centrum można kupować w niższych cenach produkty oznaczone znakiem Delicena. Dodatkowo podczas zakupu składniku tygodnia, pozostałe produkty potrzebne do przygotowania potrawy tygodnia można kupić z rabatem 10%!
  • Aplikacji mobilnej - umożliwiającej aktywację specjalnych kuponów promocyjnych, tworzenie listy zakupów czy łatwy kontakt z infolinią.
  • Konkursów i loterii - w których można wygrać wycieczki, zestawy sztućców, nagrody pieniężne i wiele innych przyjemności
  • Akcji lojalnościowych - pozwalających na zdobycie wysokich rabatów za uzbieranie określonej ilości znaczków w Centrum Delikatesach.

Jak widać nie tylko nowe gazetki Delikatesów Centrum pozwalają na spore oszczędności w domowym budżecie. Warto korzystać też z innych sposobów na tańsze kupowanie i robić codzienne zakupy w mega niskich cenach.

Sklepy podobne do Delikatesy Centrum z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Delikatesy Centrum.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się