Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Hipermarkety i supermarkety

Gazetka sklepu Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to zwykle średniej wielkości osiedlowy supermarket oferujący bardziej wykwintne produkty. Każdego tygodnia kolejna najnowsza gazetka promocyjna informuje o promocjach, które znajdziemy w punkatach sprzedażowych tej sieci. Są obszerne, na poszczególne produkty poświęcono dużo miejsca, dzięki dużym obrazkom i eleganckiej szacie graficznej przyjemnie się je przegląda. Publikowane są oprócz tego przepisy na potrawy, zwykle powiązane z obowiązującymi w danym tygodniu promocjami. Nie dość, że kupisz tanio, to jeszcze zrobisz z tego pyszny użytek!

Delikatesy Centrum to franczyzowa sieć mająca swe początki w Polsce południowo-wschodniej, teraz działająca w całym kraju. W chwili obecnej w kraju operuje ponad 800 supermarketów, a spodziewamy się dalszego rozwoju.

Ta sieć mierzy przede wszystkim w świadomego klienta, gotowego płacić więcej za lepszą jakość. Obsługa jest niezwykle miła i chętnie rozwiązuje problemy klientów. Nie zdarzają się duże kolejki, gdy tylko ilość ludzi przy kasie wzrośnie, otwierane są kolejne.

Delikatesy Centrum należą do Grupy Eurocash, która za cel stawia sobie wspieranie mniejszych sklepów osiedlowych w starciu z dyskontami. Franczyzowy model promuje innowacje i przedsiębiorczość.

Delikatesy Centrum chce, żeby klienci kupujący u nich produkty odnieśli z nich jak największą korzyść. W związku z tym przygotowują specjalne przepisy, związane z promowanym składnikiem tygodnia. Kompleksowa obsługa na tym się nie kończy, a to dzięki Delikarcie!

Delikatesy Centrum oferuje ciekawy program lojalnościowy, Delikartę. Delikarta umożliwia oszczędzanie na wiele sposobów. Z nią otrzymasz specjalne ceny na niektóre produkty. Wystarczy, że znajdziesz oznaczone na pomarańczowo produkty. Jeśli kupisz składnik tygodnia, pozostałe produkty potrzebne do przygotowania potrawy tygodnia kupisz z rabatem 10%!

Tradycja i nowoczesność - dobrym połączeniem tych dwóch pojęć szczycą się Delikatesy Centrum. Gazetka to nie jedyne źródło zniżek, a odwiedziny osobiste to nie jedyna możliwość dokonywania zakupów, a to dzięki możliwości zakupów online!

Poszczególne sklepy zachęcane są do angażowania się w wydarzenia lokalne, stąd zdarza się, że sponsorują miejscowe wydarzenia.

Często organizowane są specjalne konkursy, loterie i akcje promocyjne, w ramach których wygrać można wycieczkę, zestaw sztućców, nagrody pieniężne lub podobne przyjemności.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1849 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub