Gazetka promocyjna sklepu Netto

Szukasz atrakcyjnych cen produktów spożywczych? Koniecznie zajrzyj do gazetki promocyjnej Netto, którą znajdziesz na stronie Tipli lub w sklepach stacjonarnych marki. Aktualnych promocji w Netto możesz szukać w gazetkach tygodniowych lub weekendowych, każda z nich zawiera inne artykuły objęte rabatowymi cenami. Netto gazetka to zbiór najlepszych artykułów: produkty spożywcze, alkohole, akcesoria do domu, ogrodu, samochodu, a także te dla zwierząt.

Netto Polska – duńska sieć sklepów

Netto to sieć sklepów wywodzących się z Danii. Pierwsze markety Netto w Polsce powstały ponad 20 lat temu. Dziś zakupy można robić w 368 punktach na terenie całego kraju. Sklepy znane są przede wszystkim w Polsce północnej i środkowej, ale duże grono sympatyków zyskują i w innych regionach kraju.

Od początku swojego istnienia sklepy Netto oferowały klientom szeroki asortyment produktów spożywczych oraz do domu. Firma szczyci się tym, że sprzedawane produkty w 95% pochodzą od polskich dostawców. Sprawdź, co dzisiaj oferuje Netto - gazetka aktualna to szereg promocji w jednym miejscu.

Netto gazetka aktualna, czyli jaki produkty kupisz w Netto?

O tym, jakie produkty można kupić w sklepie Netto, przekonasz się przeglądając aktualną ofertę. Netto gazetka promocyjna to informacje o produktach znanych i cenionych marek, które aktualnie objęte są promocją, a także o asortymencie spod marki własnej Netto.

Produkty marki własnej Netto to różnorodność smaków i kuchni. Marki takie jak Premium, Milett, Bergio, Adventure, Mamone, Bolinero czy Krystialia oferują typowo polskie produkty, oraz skandynawskie specjały. Netto gazetka to najlepsza oferta zawsze aktualnych promocji - wśród nich można znaleźć nabiał, wędliny, przyprawy, wody, mrożonki, herbaty i wypieki opatrzone logiem marek własnych, a także ekskluzywne produkty premium. Sprawdź już dziś, jakie produkty czekają na Ciebie w Netto gazetka. Nowa porcja najlepszych promocji jest dostępna co tydzień na stronie Tipli. Zapraszamy do zapoznania się online z aktualnymi gazetkami najpopularniejszych sklepów w Polsce.

Tych, których interesuje wyłącznie oferta supermarketów zapraszamy do zakładki z gazetkami Hipermarkety i supermarkety. Z nami zrobisz tanie zakupy!

Netto – konkursy i usługi dodatkowe

Sklep swoim klientom oferuje nie tylko atrakcyjne rabaty, które przynosi regularnie Netto ulotka, ale także i akcje specjalne oraz konkursy. O tych można przekonać się, śledząc stronę Tipli ze zniżkami Netto. W konkursach i akcjach specjalnych do zdobycia są ciekawe nagrody rzeczowe oraz pieniężne.

Netto to także szereg usług dodatkowych, które można zlecić podczas wykonywania codziennych zakupów. W sklepie może m.in. wywołać zdjęć, wydrukować fotoksiążki czy fotokalendarze. Zarówno za zakupy, jak i skorzystanie z dodatkowych usług zapłacić możesz gotówką, kartą lub za pośrednictwem systemu Android. Klientów sklepu Netto może też zainteresować gazetka Aldi oraz najświeższa gazetka Intermarche.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub