Aktualne gazetki Netto

Archiwum gazetek

Gazetka promocyjna sklepu Netto

Gazetki promocyjne Netto wydawane są regularnie, w każdy poniedziałek tygodnia. Do dyspozycji klientów są dwie publikacje: gazetka spożywcza i gazetka non food. Znaleźć w nich można promocje na pyszne i zdrowe jedzenie oraz na artykuły gospodarstwa domowego. Ze względu na dużą popularność organizowanych przez sklep promocji i ograniczoną ilość przecenionego asortymentu wybrane produkty najlepiej kupić w pierwszych dniach obowiązywania aktualnej gazetki promocyjnej.

Netto - krótka historia

Netto to sieć sklepów wywodzących się z Danii. Pierwszy sklep powstał w 1981 roku w Kopenhadze. W Polsce natomiast markety firmy pojawiły się 20 lat temu. Dziś jest ich już 368, a znane są przede wszystkim w Polsce północnej i środkowej. Jednak duże grono sympatyków zyskują także w innych regionach kraju. Od początku swojego istnienia sklepy Netto oferują klientom szeroki asortyment produktów spożywczych oraz wyposażenia domu. Firma szczyci się tym, że sprzedawane produkty w 95% pochodzą od polskich dostawców. Koniecznie sprawdź, co dzisiaj oferuje Netto - gazetka aktualna i czerp radość z udanych i tanich zakupów.

Oferta Netto - szeroki wybór produktów

Markety Netto oferują swoim klientom bardzo szeroki asortyment. Można tu znaleźć znane i lubiane marki spożywcze, meble, artykuły dla majsterkowiczów, dzieci oraz osób starszych. Sklep proponuje także bogatą ofertę świeżych warzyw i owoców, ziół oraz żywych kwiatów. Można tu także kupić artykuły biurowe, książki, dekoracje, urządzenia kuchenne, wybrany sprzęt AGD, odzież czy obuwie. Jak widać zapełnienie lodówki po brzegi, zmiana wystroju mieszkania i zakup modnych ubrań z Netto nie będzie żadnym problemem. Nie ma na co czekać, czas wyruszyć na zakupy!

Marki własne w atrakcyjnych cenach

W sklepach Netto oprócz znanych i cenionych marek można znaleźć wiele produktów marek własnych firmy. Charakteryzują się one wysoką jakością i niskimi cenami. Należą do nich artykuły spożywcze, mrożonki, produkty dla dzieci oraz artykuły premium. Najbardziej znane marki własne Netto to:

  • PREMIEUR - wykwintne sery, wędliny, owoce morza, pesto, anchovis oraz wiele znakomitych deserów, czekolad czy pralin.
  • COLDINO - mroźne słodkości: rolady lodowe, rożki i sandwiche.
  • MADUKO - wyraziste rodzaje serów w plastrach.
  • BERGIO - wysokiej jakości kiełbasy, wędliny i szynki.
  • SERENO - przysmaki na imprezę: suszone owoce, orzechy czy bakalie.
  • BOLINERO - różnego rodzaju przyprawy, które nadadzą daniom wyrazisty smak.

Produkty marek własnych bardzo często pojawiają się w ulotkach Netto w jeszcze niższych cenach niż zwykle. Dlatego warto śledzić aktualne promocje i oszczędzać na każdym kroku.

Gazetka Netto - moc cenowych okazji

Jak rabaty i super wyprzedaże to tylko w Netto! Gazetki promocyjne firmy są wydawane w każdy poniedziałek tygodnia i podzielone są na dwie publikacje: gazetkę spożywczą i gazetkę non food. W tej pierwszej można zaleźć rabaty sięgające nawet 50% na świeże mięso, napoje, słodycze, sery czy wędliny. W drugiej publikacji królują zaś promocje na akcesoria i sprzęt kuchenny, dekoracje do domu czy modne ubrania. Zawsze można tu znaleźć produkty, które niezbędne będą o danej porze roku i pomogą w przetrwaniu uporczywych mrozów lub gorącego lata. Promocje Netto przedstawione w gazetach zazwyczaj obowiązują tydzień, dlatego warto spieszyć się z podjęciem decyzji i wyruszyć na zakupy jak najszybciej.

Gazetka Netto - nowa na Tipli

Aby zapoznać się z aktualną ofertą gazetek Netto nie trzeba ruszać się z domu. Wszystkie publikacje firmy dostępne są na stronie internetowej Tipli.pl. Warto skorzystać i nie gromadzić na półkach zbędnej makulatury oraz zaplanować w ciszy i spokoju kolejne zakupy.

Dowiedz się wszystkiego o sklepie i gazetkach Netto z magazynu Tipli i oszczędzaj podczas codziennych zakupów.

Netto – więcej niż sklep

Firma swoim klientom oferuje nie tylko atrakcyjne rabaty i szeroki wybór produktów, ale także organizuje ciekawe akcje specjalne oraz liczne konkursy z pieniężnymi i rzeczowymi nagrodami. Dowiedzieć się o nich można z ulotek Netto oraz ze strony internetowej firmy. Netto pomaga też fundacjom, takim jak: WOŚP czy „Kolorowy Świat”. Angażuje się również w akcje sportowe wspierając sportowców zawodowych oraz amatorów.

Dodatkowo, oprócz zrobienia zakupów, w sklepach Netto można wywołać zdjęcia, wydrukować fotoksiążki czy fotokalendarze. Klientów sklepu Netto może też zainteresować gazetka Aldi oraz najświeższa gazetka Intermarche.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Netto.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.