Gazetka Dino

Dino gazetka , aktualna to publikacja ukazująca się raz w tygodniu. Informuje o obecnych rabatach i nowościach oferowanych przez sieć marketów spożywczych. Dino gazetka to również źródło wiedzy o produktach spożywczych oferowanych przez markę, a także środkach czystości oraz produktach przemysłowych, które znajdziemy na półkach Dino. Ulotka w wersji elektronicznej oraz papierowej to kompendium wiedzy, które pozwala na tańsze i bardziej komfortowe zakupy blisko twojego domu.

Dino – polska sieć marketów spożywczych

Dino Polska to sieć marketów spożywczych zorganizowanych w zgodzie z ideą „Najbliżej Ciebie”. Powstały w 1999 roku w województwie wielkopolskim. W kolejnych latach sklepy pojawiały się w następnych województwach północnej Polski, aby dziś dostarczać świeże i wysokiej jakości produkty spożywcze dla mieszkańców województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego lubuskiego, opolskiego łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego. Już dziś znajdź swój supermarket Dino - gazetka sklepu pomoże Ci wybrać w nim najlepsze okazje cenowe i produkty najwyższej jakości.

Markety Dino to średnio 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdziemy najpotrzebniejsze produkty do domu. Oprócz świeżych warzyw, owoców i mięs można tu zakupić produkty sypkie takie jak mąki czy makarony, alkohole, nabiał, produkty garmażeryjne czy słodycze i przetwory. Dino Polska, oferuje swoim klientom również środki czystości oraz artykuły przemysłowe do domu. Ponad 5 tysięcy produktów znany i cenionych marek w sklepach Dino można kupić w przystępnych cenach. Oprócz artykułów renomowanych marek w Dino dostępne są też wyroby mięsne marki własnej Agro-Rydzyna. Dino - sklep, który może pochwalić się codziennymi dostawami produktów z magazynów zlokalizowanych w Krotoszynie, Jastrowcu i Piotrkowie Trybunalskim. Centra dystrybucji obsługują ponad 700 sklepów Dino na terenie całej Polski!

Oferta Dino

Sklep Dino zna Twoje potrzeby i wychodzi im na przeciw. Kupisz tam niemalże wszystko, czego potrzebujesz. Zabakło Ci czegoś do przygotowania obiadu lub masz ochotę na małą przekąskę w ciągu dnia? Wybierz Dino - promocje, które tam znajdziesz pozwolą Ci wypełnić lodówkę po brzegi bez nadwyrężenia domowego budżetu. Sklep prezentuje swoją aktualną ofertę promocyjną w najnowszej publikacji - gazetka Dino ma stanowić źródło inspiracji i pomóc Ci zaoszczędzić. Kupuj zdrowe produkty w jeszcze niższych cenach!

Dino - sklep w Twoim sąsiedztwie

Znajdź najbliższy Ci sklep i rób zakupy w dogodnym czasie. Zajrzyj na stronę internetową Dino - godziny otwarcia najbliższego Ci sklepu znajdziesz tam bez problemu. Nie zapomnij zerknąć też na stronę Tipli, gdzie już czeka na Ciebie aktualna ulotka Dino - Twoje źródło promocji każdego dnia!

Najbliżej Ciebie – Fundacja Dino

Wraz z rozwojem marki Dino do życia powołana została fundacja, której celem jest wspieranie potrzebujących i chorych dzieci. Fundacja Dino Najbliżej Ciebie działa od 2011 roku i posiada status organizacji pożytku publicznego. Powołanie do życia tej organizacji jest potwierdzeniem zaangażowania marki w życie społeczne oraz chęć wspierania społeczności lokalnej. Klientów sklepu Dino może również zainteresować najnowsza Netto gazetka oraz oferta, którą przedstawia aktualna Aldi gazetka.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub