Aktualne gazetki Dino

Archiwum gazetek

Gazetka Dino

Dino gazetka to idealny sposób na oszczędności. Wydawana jest raz w tygodniu, w każdą środę. Można w niej znaleźć mnóstwo promocji i rabatów na produkty spożywcze, środki czystości czy artykuły przemysłowe dostępne w marketach Dino. Ulotka w wersji elektronicznej oraz papierowej to kompendium wiedzy, które pozwala na tańsze i bardziej komfortowe zakupy blisko domu. Promocje zamieszczone w gazetkach dostosowane są do zmieniających się pór roku i nadchodzących świąt. Dlatego zawsze można z w nich znaleźć to, co w danym momencie jest najbardziej potrzebne. Sprawdź i przekonaj się sam!

Dino – market blisko Ciebie

Dino Polska to sieć marketów spożywczych zorganizowanych w zgodzie z ideą „Najbliżej Ciebie”. Powstały w 1999 roku w województwie wielkopolskim. W kolejnych latach sklepy Dino pojawiały się w następnych województwach północnej Polski, aby dziś dostarczać świeże i wysokiej jakości produkty spożywcze dla mieszkańców województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego lubuskiego, opolskiego łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego. Już dziś znajdź swój supermarket Dino - gazetka pomoże w znalezieniu najlepszych cenowych okazje i produktów najwyższej jakości.

Markety Dino to średnio 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni można znaleźć najpotrzebniejsze produkty do domu. Oprócz świeżych warzyw, owoców i mięs można tu też zakupić produkty sypkie takie jak mąki czy makarony, alkohole, nabiał, produkty garmażeryjne czy słodycze i przetwory. Dino Polska oferuje swoim klientom również środki czystości oraz artykuły przemysłowe do domu. Oprócz artykułów renomowanych marek w Dino dostępne są też wyroby mięsne marki własnej Agro-Rydzyna. Dino - sklep może pochwalić się codziennymi dostawami produktów z magazynów zlokalizowanych w Krotoszynie, Jastrowcu i Piotrkowie Trybunalskim. Centra dystrybucji obsługują ponad 700 sklepów Dino na terenie całej Polski!

Oferta Dino - gazetka z niskim cenami

Sklep Dino zna potrzeby swoich klientów i wychodzi im na przeciw. Można tu kupić niemalże wszystko, czego się potrzebuje. Jeśli więc zabrakło Ci czegoś do przygotowania obiadu lub masz ochotę na małą przekąskę w ciągu dnia, zajrzyj do Dino. Promocje, które tam znajdziesz pozwolą Ci wypełnić lodówkę po brzegi bez nadwyrężenia domowego budżetu. Wszystkie informacje o aktualnych rabatach i wyprzedażach dostępne są w gazetkach Dino. Publikacje wydawane są w każdą środę tygodnia i można w nich znaleźć hity cenowe, niższe ceny na produkty w wielopakach czy rabaty sięgające nawet 30%. Wszystkie gazetki Dino są dostępne w formie papierowej i elektronicznej. Na stronie Tipli można znaleźć je wszystkie, dzięki czemu zaoszczędzi się miejsce na półce i zaplanuje zakupy w domowym zaciszu.

Dino - promocje i dodatkowe usługi

W sklepach Dino rabaty i wyprzedaże czekają na każdym kroku. Nie dość, że aktualne promocje zawsze są dostępne w ulotkach Dino, to jeszcze na stronie internetowej firmy można znaleźć produkty w Super Cenie z rabatami sięgającymi nawet 30%. Jednak trzeba się spieszyć, bo czas trwania tej promocji to jeden dzień. Dostępna jest również oferta Billboard, obowiązująca od poniedziałku do niedzieli pozwalająca na zakup wybranego asortymentu za niewielkie pieniądze.

Świetne promocje i szeroki wybór produktów to jeszcze nie wszystko! Dino swoim klientom oferuje również bony towarowe o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł, które można zrealizować we wszystkich marketach firmy. Można tu również doładować telefon oraz skorzystać z usługi cash back, pozwalającej na wypłatę gotówki przy okazji płacenia za zakupy kartą.

Dino - godziny otwarcia

Markety Dino zazwyczaj są otwarte w godzinach od 7:00 - 22:00. Jeśli chcemy sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Dino i czy na pewno zdążymy przed zamknięciem, wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę firmy, a pojawią się sklepy znajdujące się najbliżej nas z informacją czy dany sklep jest jeszcze otwarty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można też skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej sklepu.

Najbliżej Ciebie – Fundacja Dino

Wraz z rozwojem marki Dino do życia powołana została fundacja, której celem jest wspieranie potrzebujących i chorych dzieci. Fundacja Dino Najbliżej Ciebie działa od 2011 roku i posiada status organizacji pożytku publicznego. Powołanie organizacji jest potwierdzeniem zaangażowania marki w życie społeczne oraz chęć wspierania społeczności lokalnej. Klientów sklepu Dino może również zainteresować najnowsza Netto gazetka oraz oferta, którą przedstawia aktualna Aldi gazetka.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub