Gazetka sklepu Dino

Dino - gazetka promocyjna, aktualna to publikacja ukazująca się raz w tygodniu. Informuje o obecnych rabatach i nowościach oferowanych przez sieć marketów spożywczych. Dino gazetka to również źródło wiedzy o produktach spożywczych oferowanych przez markę, a także środkach czystości oraz produktach przemysłowych, które znajdziemy na półkach Dino Polska. Z aktualną gazetką Dino można zapoznać się w wersji elektronicznej oraz papierowej. Kompendium wiedzy, jakie stanowi Dino gazetka pozwala na tańsze i bardziej komfortowe zakupy blisko twojego domu.

Dino – polska sieć marketów spożywczych

Dino to polska sieć marketów spożywczych zorganizowanych w zgodzie z ideą „Najbliżej Ciebie”. Powstały w 1999 roku w województwie wielkopolskim. W kolejnych latach sklepy pojawiały się w następnych województwach północnej Polski, aby dziś dostarczać świeże i wysokiej jakości produkty spożywcze dla mieszkańców województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego lubuskiego, opolskiego łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego.

Markety Dino to średnio 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdziemy najpotrzebniejsze produkty do domu. Oprócz świeżych warzyw, owoców i mięs można tu zakupić produkty sypkie takie jak mąki czy makarony, alkohole, nabiał, produkty garmażeryjne czy słodycze i przetwory. Dino Polska, oferuje swoim klientom również środki czystości oraz artykuły przemysłowe do domu. Ponad 5 tysięcy produktów znany i cenionych marek w sklepach Dino można kupić w przystępnych cenach. Oprócz artykułów renomowanych marek w Dino dostępne są też wyroby mięsne marki własnej Agro-Rydzyna. Sklepy Dino mogą pochwalić się codziennymi dostawami produktów z magazynów zlokalizowanych w Krotoszynie, Jastrowcu i Piotrkowie Trybunalskim. Centra dystrybucji obsługują ponad 700 sklepów Dino na terenie całej Polski!

Rozwój z sukcesem

Sklepy Dino pojawiają się w coraz to nowszych lokalizacjach w Polsce. W zgodnie z mottem firmy „Najbliżej Ciebie”, główny nacisk kładzie się na otwieranie nowych marketów w niedalekiej odległości od centrów dystrybucji. Szybki rozwój polskiego przedsiębiorstwa został zauważony przez instytucje wspierające przedsiębiorczość nad Wisłą. Dino Polska jest laureatem nagród i wyróżnień takich jak: Ventura, Hermes, Gazela Biznesu czy Laur Konsumenta. Narody te potwierdzają zaufanie, jakim klienci darzą markę Dino oraz jej dynamiczny i stały rozwój.

Najbliżej Ciebie – Fundacja Dino

Wraz z rozwojem marki Dino do życia powołana została fundacja, której celem jest wspieranie potrzebujących i chorych dzieci. Fundacja Dino Najbliżej Ciebie działa od 2011 roku i posiada status organizacji pożytku publicznego. Powołanie do życia tej organizacji jest potwierdzeniem zaangażowania marki w życie społeczne oraz chęć wspierania społeczności lokalnej.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1268 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.