Gazetka Dino

Dino gazetka , aktualna to publikacja ukazująca się raz w tygodniu. Informuje o obecnych rabatach i nowościach oferowanych przez sieć marketów spożywczych. Dino gazetka to również źródło wiedzy o produktach spożywczych oferowanych przez markę, a także środkach czystości oraz produktach przemysłowych, które znajdziemy na półkach Dino. Ulotka w wersji elektronicznej oraz papierowej to kompendium wiedzy, które pozwala na tańsze i bardziej komfortowe zakupy blisko twojego domu.

Dino – polska sieć marketów spożywczych

Dino Polska to sieć marketów spożywczych zorganizowanych w zgodzie z ideą „Najbliżej Ciebie”. Powstały w 1999 roku w województwie wielkopolskim. W kolejnych latach sklepy pojawiały się w następnych województwach północnej Polski, aby dziś dostarczać świeże i wysokiej jakości produkty spożywcze dla mieszkańców województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego lubuskiego, opolskiego łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego. Już dziś znajdź swój supermarket Dino - gazetka sklepu pomoże Ci wybrać w nim najlepsze okazje cenowe i produkty najwyższej jakości.

Markety Dino to średnio 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdziemy najpotrzebniejsze produkty do domu. Oprócz świeżych warzyw, owoców i mięs można tu zakupić produkty sypkie takie jak mąki czy makarony, alkohole, nabiał, produkty garmażeryjne czy słodycze i przetwory. Dino Polska, oferuje swoim klientom również środki czystości oraz artykuły przemysłowe do domu. Ponad 5 tysięcy produktów znany i cenionych marek w sklepach Dino można kupić w przystępnych cenach. Oprócz artykułów renomowanych marek w Dino dostępne są też wyroby mięsne marki własnej Agro-Rydzyna. Dino - sklep, który może pochwalić się codziennymi dostawami produktów z magazynów zlokalizowanych w Krotoszynie, Jastrowcu i Piotrkowie Trybunalskim. Centra dystrybucji obsługują ponad 700 sklepów Dino na terenie całej Polski!

Oferta Dino

Sklep Dino zna Twoje potrzeby i wychodzi im na przeciw. Kupisz tam niemalże wszystko, czego potrzebujesz. Zabakło Ci czegoś do przygotowania obiadu lub masz ochotę na małą przekąskę w ciągu dnia? Wybierz Dino - promocje, które tam znajdziesz pozwolą Ci wypełnić lodówkę po brzegi bez nadwyrężenia domowego budżetu. Sklep prezentuje swoją aktualną ofertę promocyjną w najnowszej publikacji - gazetka Dino ma stanowić źródło inspiracji i pomóc Ci zaoszczędzić. Kupuj zdrowe produkty w jeszcze niższych cenach!

Dino - sklep w Twoim sąsiedztwie

Znajdź najbliższy Ci sklep i rób zakupy w dogodnym czasie. Zajrzyj na stronę internetową Dino - godziny otwarcia najbliższego Ci sklepu znajdziesz tam bez problemu. Nie zapomnij zerknąć też na stronę Tipli, gdzie już czeka na Ciebie aktualna ulotka Dino - Twoje źródło promocji każdego dnia!

Najbliżej Ciebie – Fundacja Dino

Wraz z rozwojem marki Dino do życia powołana została fundacja, której celem jest wspieranie potrzebujących i chorych dzieci. Fundacja Dino Najbliżej Ciebie działa od 2011 roku i posiada status organizacji pożytku publicznego. Powołanie do życia tej organizacji jest potwierdzeniem zaangażowania marki w życie społeczne oraz chęć wspierania społeczności lokalnej. Klientów sklepu Dino może również zainteresować najnowsza Netto gazetka oraz oferta, którą przedstawia aktualna Aldi gazetka.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1813 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub