Aktualne gazetki Dino

Archiwum gazetek

Gazetka Dino

Dino gazetka to idealny sposób na oszczędności. Wydawana jest raz w tygodniu, w każdą środę. Można w niej znaleźć mnóstwo promocji i rabatów na produkty spożywcze, środki czystości czy artykuły przemysłowe dostępne w marketach Dino. Ulotka w wersji elektronicznej oraz papierowej to kompendium wiedzy, które pozwala na tańsze i bardziej komfortowe zakupy blisko domu. Promocje zamieszczone w gazetkach dostosowane są do zmieniających się pór roku i nadchodzących świąt. Dlatego zawsze można z w nich znaleźć to, co w danym momencie jest najbardziej potrzebne. Sprawdź i przekonaj się sam!

Dino – market blisko Ciebie

Dino Polska to sieć marketów spożywczych zorganizowanych w zgodzie z ideą „Najbliżej Ciebie”. Powstały w 1999 roku w województwie wielkopolskim. W kolejnych latach sklepy Dino pojawiały się w następnych województwach północnej Polski, aby dziś dostarczać świeże i wysokiej jakości produkty spożywcze dla mieszkańców województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego lubuskiego, opolskiego łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego.

Markety Dino to średnio 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni można znaleźć najpotrzebniejsze produkty do domu. Oprócz świeżych warzyw, owoców i mięs można tu też zakupić produkty sypkie takie jak mąki czy makarony, alkohole, nabiał, produkty garmażeryjne czy słodycze i przetwory. Dino Polska oferuje swoim klientom również środki czystości oraz artykuły przemysłowe do domu. Oprócz artykułów renomowanych marek w Dino dostępne są też wyroby mięsne marki własnej Agro-Rydzyna. Dino - sklep może pochwalić się codziennymi dostawami produktów z magazynów zlokalizowanych w Krotoszynie, Jastrowcu i Piotrkowie Trybunalskim. Centra dystrybucji obsługują ponad 700 sklepów Dino na terenie całej Polski!

Już dziś znajdź swój supermarket Dino - gazetka pomoże w znalezieniu najlepszych cenowych okazji i produktów najwyższej jakości.

Oferta Dino - gazetka z niskim cenami

Sklep Dino zna potrzeby swoich klientów i wychodzi im na przeciw. Można tu kupić niemalże wszystko, czego się potrzebuje. Jeśli więc zabrakło Ci czegoś do przygotowania obiadu lub masz ochotę na małą przekąskę w ciągu dnia, zajrzyj do Dino. Promocje, które są tutaj dostępne pozwolą na wypełnienie lodówki po brzegi bez nadwyrężenia domowego budżetu. Gazetki Dino wydawane są w każdą środę tygodnia i można w nich znaleźć hity cenowe, niższe ceny na produkty w wielopakach czy rabaty sięgające nawet 30%. Wszystkie gazetki Dino są dostępne w formie papierowej i elektronicznej. Na stronie Tipli można znaleźć je wszystkie, dzięki czemu zaoszczędzi się miejsce na półce i zaplanuje zakupy w domowym zaciszu. Nie zwlekaj, zapoznaj się z aktualną ofertą promocyjną i ciesz się z udanych zakupów za niewielkie pieniądze.

Dino - promocje i dodatkowe usługi

W sklepach Dino rabaty i wyprzedaże czekają na każdym kroku. Nie dość, że aktualne promocje zawsze są dostępne w ulotkach Dino, to jeszcze na stronie internetowej sklepu można znaleźć produkty w Super Cenie z rabatami sięgającymi nawet 30%. Jednak w tym przypadku trzeba się spieszyć, bo czas trwania tych promocji to zaledwie jeden dzień. Na stronie internetowej Dino dostępna jest również oferta Billboard, która obowiązuje od poniedziałku do niedzieli i pozwala na zakup wybranego asortymentu w obniżonych cenach.

Świetne promocje i szeroki wybór produktów to jeszcze nie wszystko! Dino swoim klientom oferuje również bony towarowe o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł, które można zrealizować we wszystkich marketach firmy. W sklepach Dino można również doładować telefon i skorzystać z usługi cash back, która pozwala na wypłatę gotówki przy okazji płacenia za zakupy kartą. Jednorazowo można wypłacić nawet 500 zł.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi rabatami i promocjami Dino? Koniecznie zajrzyj na stronę Tipli i nie pozwól, aby ominęły Cię jakikolwiek cenowe okazje!

Dino - godziny otwarcia i kontakt

Markety Dino zazwyczaj są otwarte w godzinach od 7:00 - 22:00. Jednak zdarzają się wyjątki, dlatego zawsze warto sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się najbliższy sklep Dino i czy na pewno zdąży się przed jego zamknięciem. Aby to zrobić wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę firmy, a pojawią się sklepy znajdujące się w najbliższej lokalizacji z informacją czy dany sklep jest jeszcze otwarty.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na stronie internetowej sklepu. Jeśli natomiast chce się zareklamować niewartościowy towar należy wypełnić Kartę Reklamacji dostępną w każdym markecie Dino lub na stronie internetowej firmy. Kartę Reklamacji należy wydrukować i podpisaną przekazać do marketu wraz z wadliwym produktem i dokumentem potwierdzającym dokonanie sprzedaży (paragon, faktura VAT, potwierdzenie zawarcia transakcji). Reklamacje wadliwych produktów mogą być składane na podstawie rękojmi lub gwarancji.

Najbliżej Ciebie – Fundacja Dino

Wraz z rozwojem marki Dino do życia powołana została fundacja, której celem jest wspieranie potrzebujących i chorych dzieci. Fundacja Dino Najbliżej Ciebie działa od 2011 roku i posiada status organizacji pożytku publicznego. Powołanie organizacji jest potwierdzeniem zaangażowania marki w życie społeczne oraz chęć wspierania społeczności lokalnej. Klientów sklepu Dino może również zainteresować najnowsza Netto gazetka oraz oferta, którą przedstawia aktualna Aldi gazetka.

Sklepy podobne do Dino z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Dino.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się