Aktualne gazetki Dino

Archiwum gazetek

Gazetka Dino

Dino gazetka to idealny sposób na oszczędności. Wydawana jest raz w tygodniu, w każdą środę. Można w niej znaleźć mnóstwo promocji i rabatów na produkty spożywcze, środki czystości czy artykuły przemysłowe dostępne w marketach Dino. Ulotka w wersji elektronicznej oraz papierowej to kompendium wiedzy, które pozwala na tańsze i bardziej komfortowe zakupy blisko domu. Promocje zamieszczone w gazetkach dostosowane są do zmieniających się pór roku i nadchodzących świąt. Dlatego zawsze można z w nich znaleźć to, co w danym momencie jest najbardziej potrzebne. Sprawdź i przekonaj się sam!

Dino – market blisko Ciebie

Dino Polska to sieć marketów spożywczych zorganizowanych w zgodzie z ideą „Najbliżej Ciebie”. Powstały w 1999 roku w województwie wielkopolskim. W kolejnych latach sklepy Dino pojawiały się w następnych województwach północnej Polski, aby dziś dostarczać świeże i wysokiej jakości produkty spożywcze dla mieszkańców województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego lubuskiego, opolskiego łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego.

Markety Dino to średnio 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni można znaleźć najpotrzebniejsze produkty do domu. Oprócz świeżych warzyw, owoców i mięs można tu też zakupić produkty sypkie takie jak mąki czy makarony, alkohole, nabiał, produkty garmażeryjne czy słodycze i przetwory. Dino Polska oferuje swoim klientom również środki czystości oraz artykuły przemysłowe do domu. Oprócz artykułów renomowanych marek w Dino dostępne są też wyroby mięsne marki własnej Agro-Rydzyna. Dino - sklep może pochwalić się codziennymi dostawami produktów z magazynów zlokalizowanych w Krotoszynie, Jastrowcu i Piotrkowie Trybunalskim. Centra dystrybucji obsługują ponad 700 sklepów Dino na terenie całej Polski!

Już dziś znajdź swój supermarket Dino - gazetka pomoże w znalezieniu najlepszych cenowych okazji i produktów najwyższej jakości.

Oferta Dino - gazetka z niskim cenami

Sklep Dino zna potrzeby swoich klientów i wychodzi im na przeciw. Można tu kupić niemalże wszystko, czego się potrzebuje. Jeśli więc zabrakło Ci czegoś do przygotowania obiadu lub masz ochotę na małą przekąskę w ciągu dnia, zajrzyj do Dino. Promocje, które są tutaj dostępne pozwolą na wypełnienie lodówki po brzegi bez nadwyrężenia domowego budżetu. Gazetki Dino wydawane są w każdą środę tygodnia i można w nich znaleźć hity cenowe, niższe ceny na produkty w wielopakach czy rabaty sięgające nawet 30%. Wszystkie gazetki Dino są dostępne w formie papierowej i elektronicznej. Na stronie Tipli można znaleźć je wszystkie, dzięki czemu zaoszczędzi się miejsce na półce i zaplanuje zakupy w domowym zaciszu. Nie zwlekaj, zapoznaj się z aktualną ofertą promocyjną i ciesz się z udanych zakupów za niewielkie pieniądze.

Dino - promocje i dodatkowe usługi

W sklepach Dino rabaty i wyprzedaże czekają na każdym kroku. Nie dość, że aktualne promocje zawsze są dostępne w ulotkach Dino, to jeszcze na stronie internetowej sklepu można znaleźć produkty w Super Cenie z rabatami sięgającymi nawet 30%. Jednak w tym przypadku trzeba się spieszyć, bo czas trwania tych promocji to zaledwie jeden dzień. Na stronie internetowej Dino dostępna jest również oferta Billboard, która obowiązuje od poniedziałku do niedzieli i pozwala na zakup wybranego asortymentu w obniżonych cenach.

Świetne promocje i szeroki wybór produktów to jeszcze nie wszystko! Dino swoim klientom oferuje również bony towarowe o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł, które można zrealizować we wszystkich marketach firmy. W sklepach Dino można również doładować telefon i skorzystać z usługi cash back, która pozwala na wypłatę gotówki przy okazji płacenia za zakupy kartą. Jednorazowo można wypłacić nawet 500 zł.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi rabatami i promocjami Dino? Koniecznie zajrzyj na stronę Tipli i nie pozwól, aby ominęły Cię jakikolwiek cenowe okazje!

Dino - godziny otwarcia i kontakt

Markety Dino zazwyczaj są otwarte w godzinach od 7:00 - 22:00. Jednak zdarzają się wyjątki, dlatego zawsze warto sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się najbliższy sklep Dino i czy na pewno zdąży się przed jego zamknięciem. Aby to zrobić wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę firmy, a pojawią się sklepy znajdujące się w najbliższej lokalizacji z informacją czy dany sklep jest jeszcze otwarty.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na stronie internetowej sklepu. Jeśli natomiast chce się zareklamować niewartościowy towar należy wypełnić Kartę Reklamacji dostępną w każdym markecie Dino lub na stronie internetowej firmy. Kartę Reklamacji należy wydrukować i podpisaną przekazać do marketu wraz z wadliwym produktem i dokumentem potwierdzającym dokonanie sprzedaży (paragon, faktura VAT, potwierdzenie zawarcia transakcji). Reklamacje wadliwych produktów mogą być składane na podstawie rękojmi lub gwarancji.

Najbliżej Ciebie – Fundacja Dino

Wraz z rozwojem marki Dino do życia powołana została fundacja, której celem jest wspieranie potrzebujących i chorych dzieci. Fundacja Dino Najbliżej Ciebie działa od 2011 roku i posiada status organizacji pożytku publicznego. Powołanie organizacji jest potwierdzeniem zaangażowania marki w życie społeczne oraz chęć wspierania społeczności lokalnej. Klientów sklepu Dino może również zainteresować najnowsza Netto gazetka oraz oferta, którą przedstawia aktualna Aldi gazetka.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Dino.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.