Gazetka sklepu Aldi

Gazetki Aldi wydawane są 1 w tygodniu. Z nich dowiesz się o umiejscowieniu sklepów Aldi, godzinach otwarcia, aktualnych promocjach i nowościach. Aldi gazetka to skarbnica wiedzy o produktach spożywczych, drogerii czy dekoracjach. W ofercie Aldi znajduje się też odzież dla dzieci oraz dorosłych. To wszystko na 28 str gazetki, która jest dostępna w wersji elektronicznej oraz papierowej. Oprócz Aldi gazetki promocyjnej marka wydaje krótkie publikacje zawierające aktualności, porady żywieniowe oraz przepisy na sezonowe dania.

Aldi – sklepy dyskontowe

Aldi jest niemiecką marką, która powstała w mieście Essen. Jej początki to mały sklepik sprzedający produkty żywnościowe w dzielnicy Schonnebeck. Firma na rynku istnieje ponad 100 lat, i z czasem przekształciła się w świetnie prosperujące i duże przedsiębiorstwo znane pod nazwą Grupa Aldi Nord. Firma działa w 9 krajach europejskich: Niemczech, Belgii, Danii, Francji, Luksemburgu, Holandii, Portugalii, Hiszpanii oraz Polsce. Sieć sklepów spożywczych w tych krajach prowadzona jest zgodnie z zasadą koncentracja na tym, co najważniejsze, czyli na kliencie.

Aldi – oferta sklepów

Sklepy Aldi są znane z produktów wysokiej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach. To właśnie wyróżnia Aldi na tle innych dyskontów spożywczych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferta Aldi stale się poszerza. Dziś na sklepowych półkach znajdziemy już nie tylko artykuły żywnościowe (również ekskluzywne), ale i te gospodarstwa domowego, tekstylne czy sprzęt elektroniczny.  Marka wprowadziła usługi własne, do których należą:

  • poczta kwiatowa
  • telefonia komórkowa
  • biuro podroży.

Chcesz dowiedzieć się, czy możesz w Aldi kupować taniej? Sprawdź informacje o zniżkach i kuponach, dostępne na stronie Tipli.

Sklepy stacjonarne Aldi i godziny otwarcia

Z usług Aldi skorzystać można w jednym z licznych sklepów znajdujących się na terenie Polski. Zlokalizowane są one w głównych miastach Polski m.in. w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu. Godziny otwarcia Aldi to 8-21 od poniedziałku do soboty oraz 9-18 w niedziele.

Szczegółowe informacje o aktualnej Aldi ofercie oferowanej w akcjach promocyjnych oraz o cenowych hitach znajdują się w Aldi gazetce promocyjnej.

Aldi dzieli się zukcesem!

Pozytywne przyjęcie sklepu Aldi nad Wisłą sprawia, że marka nadal chce się w Polsce rozwijać. Stawia więc na rozszerzenie asortymentu oraz proponuje go klientom w atrakcyjnych i nowoczesnych opakowaniach. Wiele uwagi poświęca również gazetce promocyjnej, która zachwyca przejrzystym układem oraz ciekawymi propozycjami.

Nieustanny rozwój sklepów idzie w parze ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Aldi przejmuje odpowiedzialność za własny łańcuch dostaw poprzez zapewnienie odpowiednich i bezpiecznych warunków pracy oraz zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju przemysłu tekstylnego. Marka angażuje się również w akcje społeczne związane z Bangladeszem, gdzie wytwarzanych jest większość produktów tekstylnych. Firma dba także o środowisko i zasoby naturalne.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1268 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.