Gazetka promocyjna Biedronka

Biedronka gazetka promocyjna to dwie różne publikacje. Pierwszą jest Biedronka ulotka, która informuje o aktualnych promocjach artykułów spożywczych i przemysłowych. Biedronka ulotka obowiązuje przez tydzień.

Drugim rodzajem Biedronka gazetki jest publikacja Okazje tygodniu. W tej Biedronka gazetce promocyjnej prezentowane są dostępne w ofercie akcesoria domowe, odzież, dodatki, tekstylia, zabawki, sprzęty domowe, artykuły sezonowe, dekoracje, drobne AGD oraz RTV. Produkty te znajdują się w ofercie czasowo, a sama Biedronka gazetka ważna jest do wyczerpania zapasów.

Biedronka – ulubiony sklep Polaków

Markety Biedronka to największa sieć detaliczna sklepów nad Wisłą. Markety zlokalizowane są w ponad 800 miejscowościach, w których otwarto przeszło 2500 sklepów. Marka Biedronka w Polsce obecna jest od 1995 roku. Aktualnie sklepy należą do portugalskiego konsorcjum Jerónimo Martins. Pierwszy sklep Biedronka w Polsce powstał w Poznaniu i od razu zaskarbił sobie sympatię klientów.

Popularność marki wynika przede wszystkim z niskich cen i dobrej jakości sprzedawanych produktów. W sklepie Biedronka można kupić podstawowe produkty spożywcze, kosmetyki i chemię, a także alkohole oraz produkty dla zwierząt. Oferta marki systematycznie się powiększa, o czym sklep informuje w Biedronka gazetce aktualnej. W Biedronce można znaleźć również artykuły sezonowe.

Biedronka oferta

Biedronka oferuje produkty polskich i zagranicznych marek. Klienci w czasie zakupów mogą również sięgnąć po produkty marek własnych Biedronki takie jak Mleczna Dolina, Kraina Wędlin, goBIO, Be beauty Care, Skyr czy Dobre, bo z Biedronki.

Produkty własne, jak i innych lubianych marek bardzo często znajdują się w czasowych promocjach i dostępne są w atrakcyjnych cenach. O tym, jakie rabaty obowiązują aktualnie, dowiesz się ze strony mówiącej o zniżkach i akcjach specjalnych Biedronka. Nie zapominaj również, że dostępne są one w gazetce Biedronka aktualnej.

Akcje tematyczne Biedronka

Biedronka słynie wśród klientów ze swoich akcji tematycznych. Organizowane są one sezonowo i zawsze nawiązują do nadchodzących wydarzeń. W ramach akcji specjalnych Biedronka w sklepach pojawiają się nowe produkty dostępne przez określony czas. O tym, co nowego przygotowała marka, można dowiedzieć się z Biedronka gazetki Okazje Tygodnia.

Program lojalnościowy Moja Biedronka

Moja Biedronka to program lojalnościowy, który pozwala na czerpanie wielu dodatkowych profitów z zakupów w marketach Biedronka. Karta Biedronka to świetny sposób na kupowanie wybranych produktów jeszcze taniej niż zwykle, a także uczestniczctwo w dedykowanych konkursach, akcjach specjalnych oraz zbiórkach. O promocjach dla klubowiczów informuje nie tylko Biedronka gazetka aktualna, ale również newsletter marki oraz przesyłane sms-y. Karta Biedronka to świetny sposób na jeszcze większe oszczędzanie. Zgłoś się po nią i obniżaj koszty swoich zakupów.

Biedronka – nie tylko sklep

Marka Biedronka chętnie włącza się w akcje społeczne oraz wydarzenia na rzecz społeczności lokalnych i nie tylko. Biedronka organizuje wydarzenia dla rodzin z dziećmi, a także czynnie wspiera Reprezentację Polski w Piłce Nożnej, pozostając od lat jej oficjalnym sponsorem. Dzięki takiemu zaangażowaniu, a także dbałości o jakość swoich usług Biedronka rokrocznie zdobywa nagrody i wyróżnia się na tle konkurencji przyznanymi certyfikatami.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1260 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.