Karta Moja Biedronka - niezbędna podczas zakupów

Zakupowy poradnikInstrukcje 12. 1. 2022

Robienie zakupów to nie zupa pomidorowa, nie każdy musi je lubić. Część osób nie przepada za chodzeniem do sklepów, ponieważ dla nich to strata czasu. Niektórzy denerwują się przy kasie, ponieważ ceny podstawowych produktów stale rosną. Co jednak zrobić, żeby płacić mniej? Pomóc Ci w tym może karta Moja Biedronka.. Dzięki Nam dowiesz się co to jest i co należy zrobić, żeby z niej korzystać.

Biedronka - największa sieć sklepów w Polsce

Uśmiechnięty czerwony owad z czarnymi kropkami, to logo jest obecne w prawie każdym polskim mieście. Już od 1995 sklepy Biedronka są miejscem, w którym miliony Polaków robią zakupy. Przez ponad 25 lat sieć przeszła ogromne zmiany zarówno pod względem ilości sklepów, jak i asortymentu. Początkowo było to miejsce, w którym klienci mogli kupić podstawowe produkty spożywcze, napoje i chemię gospodarczą. Teraz jednak asortyment w ponad 3000 sklepach w całym kraju jest o wiele większy i obejmuje dodatki do domu, meble, artykuły samochodowe oraz odzież.

Bogata oferta to coś, co wyróżnia sieć spośród innych. Dużą zaletą jest też to, że sklepy znajdują się praktycznie w każdym mieście. Jeśli chodzi o największe miejscowości w kraju nad Wisłą, to trudno znaleźć dzielnicę, w której nie ma marketu Biedronka. Dzięki temu każdy ma łatwy dostęp do wyjątkowych produktów.

Sieć jednak nie spoczywa na laurach i cały czas stara się rozwijać swoje usługi. Między innymi dlatego powstał program Moja Biedronka, który ma sprawić, że codzienne zakupy będą o wiele łatwiejsze i co ważne zdecydowanie tańsze.

Obrazek
mat. prasowe

Moja Biedronka - zasady programu

Jego głównym założeniem jest to, żeby każdemu było łatwiej zrobić zakupy. Nie muszą się one kojarzyć z przykrym obowiązkiem, który kończy się wysokim rachunkiem przy kasie. Przede wszystkim Karta Moja Biedronka jest skierowana dla osób, które chcą oszczędzać. To główny cel programu, wszyscy jego uczestnicy mają szansę na to, żeby wydawać mniej.

W jaki sposób jest to możliwe? A w taki, że dla każdego, kto zarejestrował kartę, przygotowane są specjalne oferty, które sprawią, że rachunek przy kasie nie wywoła przerażenia. Codziennie będziesz miał dostęp do rabatów i promocji, dlatego warto przystąpić do programu. To dobry sposób na to, żeby obniżyć wydatki na produkty spożywcze.

Niższe ceny to nie wszystko, co zyskają uczestnicy programu. Biedronka zadba o to, żebyś był na bieżąco z wyjątkowymi ofertami. Jeśli wyrazisz na to zgodę, to otrzymasz SMS-em informacje dotyczące tego, co ciekawego możesz kupić w najbliższym markecie. Dzięki temu nie musisz codziennie wertować ofert Biedronka, sieć powiadomi Cię o łakomych kąskach.

Uczestnictwo w programie jest bardzo wygodne. W chwili przystąpienia do niego otrzymasz 2 plastikowe karty w formie breloczków. Możesz więc jedną zatrzymać dla siebie a drugą przekazać komuś bliskiemu. Dzięki temu będziecie mogli w dowolnej chwili korzystać z ofert i promocji. Przy kasie możesz też podać numer telefonu, do którego jest przypisana karta Moja Biedronka. Jak założyć tego dowiesz się z kolejnej części naszego tekstu. Nie musisz wpisywać w wyszukiwarkę haseł typu moja biedronka pl rejestracja karty, wszystko Ci wytłumaczymy. Pamiętaj też, że na Tipli czekają gazetki i zniżki, dzięki którym zapłacisz mniej podczas zakupów.


Moja Biedronka - rejestracja karty

Skoro już wiesz, jakie korzyści wynikają z posiadania karty, to pewnie chciałbyś wiedzieć co zrobić, żeby ją otrzymać. A to jest bardzo łatwe. Gdy będziesz w sklepie, to poproś kasjerkę o to, żeby wydała Ci kartę Moja Biedronka. Rejestracja nie odbywa się jednak od razu. Otrzymasz blankiet, w którym będzie jedna duża karta wielkości kredytowej oraz 2 mniejsze w formie breloczków.

Jeśli już to otrzymałeś, to musisz przejść na stronę internetową: moja.biedronka.pl/logowanie/. Tylko tak może zostać aktywowana karta Moja Biedronka. Rejestracja polega na podaniu następujących danych:

 • numer karty,

 • PIN (znajduje się na odwrocie karty głównej),

 • numer telefonu,

 • adres e-mail,

 • imię

 • hasło.

Po podaniu tych danych, na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie link aktywacyjny. Kliknij niego i gotowe, jesteś uczestnikiem programu Moja Biedronka. Logowanie do konta odbywa się przy użyciu adresu e-mail oraz hasła.

Teraz już wiesz, jak założyć kartę Moja Biedronka przez internet i cieszyć się z możliwości oferowanych przez sieć.

Obrazek
mat. prasowe

Aplikacja Twoja Biedronka

Program Moja Biedronka to nie wszystko, co sieć ma do zaproponowania swoim klientom. W zakupach pomoże Ci również specjalna aplikacja. Jest on dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Możesz ją pobrać ze sklepu Google Play oraz Apple App Store.

To dobry sposób na to, żeby być zawsze na bieżąco z ofertą sklepu Biedronka. Moja Gazetka i oferty, które są w niej zawarte możesz zawsze przejrzeć w swoim smartfonie. I to bez konieczności rejestracji. Dzięki temu będziesz miał pod ręką najnowsze promocje, to szczególnie przydatne podczas planowania zakupów. Wystarczy kilka kliknięć, żeby dowiedzieć się, co interesującego można tym razem kupić.

Skoro już mowa o planowaniu zakupów, o wiele szybciej to zrobisz w aplikacji. Wykorzystasz do tego bardzo wygodną opcję, którą jest możliwość przeglądania przepisów. Dzięki intuicyjnemu menu, z łatwością znajdziesz dania na różne okazje. Przy każdym z nich znajduje się dokładny opis przygotowania oraz lista składników. Wystarczy tylko, że klikniesz te produkty, których Ci brakuje i znajdą się one na Twojej liście zakupów.

Lista zakupów w aplikacji to dobry sposób na to, żeby o niczym nie zapomnieć. Szczególnie jeśli nie ruszasz się z domu bez telefonu. Dzięki temu będziesz miał pod ręką spis z potrzebnymi zakupami, co więcej, możesz szybko przejrzeć co zawiera moja gazetka Biedronka. Dzięki temu kupisz wszystko, co potrzebujesz i to w niższej cenie.

W aplikacji znajdziesz informacje na temat sklepów, które znajdują się w pobliżu. Dowiesz się jak długo są czynne i jak do nich dotrzeć. To szczególnie przydatne, jeśli znajdujesz się w mieście, którego jeszcze nie znasz.

Biedronka - jak robić zakupy?

Korzystanie z aplikacji to bardzo dobry sposób na to, żeby szybciej i wygodnie robić zakupy. Oferty zebrane w jednym miejscu ułatwiają przygotowanie listy zakupów. Możesz wybrać produkty, które są w promocji i dzięki temu płacić o wiele mniej. Samo przygotowywanie listy jest łatwe również, jeśli korzystasz z sekcji przepisy. Raz-dwa dodasz produkty, które są potrzebne do przygotowania wybranego dania.

Listę możesz też przygotować na kartce. Żeby nie zapomnieć o tym, co masz kupić, przygotuj ją i zostaw w miejscu, z którego często korzystasz, np. w kuchni. Dzięki temu będziesz mógł na nią wpisać to, co Ci wpadnie do głowy w danym momencie.

Jeśli masz już przygotowaną listę zakupów to ruszaj do sklepu. W nim szukaj specjalnych oznaczeń z kartą Moja Biedronka. Dzięki temu zapłacisz za wybrane produkty mniej. Nie zapomnij oczywiście o tym, żeby pokazać kartę przy kasie. Jeśli nie masz jej przy sobie, to możesz również podać numer telefonu.

Obrazek
mat. prasowe

Biedronka - Glovo

Jeśli nie masz czasu lub nie chcesz wychodzić z domu, to możesz zrobić zakupy z dostawą do domu. Biedronka współpracuje z Glovo, w aplikacji zamawiasz to, co chcesz kupić a kurier dostarczy zamówienie pod Twoje drzwi. To dobry sposób na oszczędność czasu oraz na zrobienie zakupów, jeśli przebywasz na kwarantannie. Na bieżąco z ofertą Biedronki i innych sklepów będziesz dzięki Tipli.

Biedronka gra z WOŚP

Zakupy w największej polskiej sieci supermarketów mogą pomóc chorym dzieciom. A wszystko dlatego, że Biedronka gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja zbiera na poprawienie standardu diagnostyki i leczenia chorób wzroku wśród dzieci. To kolejny powód na to, żeby robić zakupy w sklepach uśmiechniętym owadem w logo.

W sklepach znajdziesz gadżety, z których cały dochód jest przeznaczany na WOŚP 2022. Biedronka ma w swojej ofercie następujące produkty:

 • kubki termiczne,

 • zimowe czapki,

 • kominy,

 • torby wełniane,

 • kubki ceramiczne,

 • smycze,

 • skarpetki.

Przy kasach znajdują się również puszki, do których możesz wrzucić pieniądze. Zostaną one przeznaczone na zakup wyposażenia do szpitali.


Powiązane sklepy

Aldi, Biedronka, Lidl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się