Aktualne gazetki Kaufland

Archiwum gazetek

Gazetka sklepu Kaufland

Gazetka Kaufland jest publikowana co tydzień w czwartek. Są w niej umieszczone najnowsze informacje o akcjach promocyjnych sklepu, oferta NA POCZĄTEK TYGODNIA, kupony na zakupy oraz godziny otwarcia sklepu. Roznosiciel nie wrzucił jej do Twojej skrzynki? U nas znajdziesz ulotkę online. Oferta jest ważna 1 tydzień. Produkty podzielone są na tematyczne segmenty, np. Kuchnia Azjatycka oraz na kategorie, np.: Ryby, Owoce/Warzywa, Mięso, Wędliny, Mrożonki, Nabiał, Pieczywo, Drogeria, Artykuły dla dzieci, dla zwierząt i wiele innych. Szybko tu znajdziesz to, czego szukasz.

Kaufland, to popularna w Polsce sieć sklepów wielkopowierzchniowych z produktami spożywczymi, drogerią, artykułami dla dzieci, zwierząt oraz akcesoriami do domu. Jednym słowem, w Kauflandzie znajdziesz wszystko to, co niezbędne w codziennym życiu.

Kaufland – krótka historia

Korzenie ma w przedsiębiorstwie Lidl & Schwarz KG, które Josef Schwarz założył w latach 30 XX wieku. Od sprzedaży luksusowych i egzotycznych towarów jego firma przekształciła się w sieć spożywczą. Pierwszy sklep Kaufland został otworzony w 1984 roku w Niemczech. Natomiast w 1998 sklep po raz pierwszy opuścił granice i otworzono go w Czechach.

Polacy musieli na swój Kaufland czekać długo. Pierwszy sklep z tej sieci otwarto w naszym kraju dopiero w 2001 roku. Jednak rozwój sieci był bardzo dynamiczny i szybki. Do roku 2018, Kaufland otworzył 206 sklepów w Polsce i zatrudnił ponad 15 000 pracowników.

Teraz siecią zarządza grupa Kaufland, Kaufland Stiftung & Co. KG, do której należą też sklepy Lidl. Kaufland znajduje się w pierwszej dziesiątce sklepów wielkopowierzchniowych w Europie i należy do grona najlepszych przedsiębiorstw starego kontynentu.

Wielkie sklepy – wielki wybór

Wielkopowierzchniowe hipermarkety często są połączone z galeriami handlowymi o dużo mniejszych rozmiarach. Poza artykułami znanych marek, firma oferuje również produkty własne pod logiem K-Classic. Ciekawostką jest bogaty wybór produktów dla klientów o specjalnych potrzebach oraz dla tych, którzy śledzą najnowsze trendy w żywieniu. Poza K-Classic w sklepie dostępne są marki: K-Bio, K-Classic baby, K-Classic bez laktozy oraz K-take it veggie. Sprawdź, czy aktualna gazetka Kaufland nie prezentuje tych produktów w jeszcze niższych cenach!

W Kaufland promocje wabią nas atrakcyjnymi cenami i produktami dobrej jakości. Ma własne zakłady mięsne, oferuje sprzedaż świeżych ryb, pieczywa wypiekanego na kamieniu i wiele innych, atrakcyjnych produktów. Ciekawostką jest sprzedaż urządzeń elektrycznych niezastąpionych w gospodarstwie domowym, marki SWITCH ON, które prezentują dobrą jakość w niskiej cenie! Chcesz być na bieżąco? Wszystkie nowości znajdziesz na Tipli, gdzie czeka na Ciebie nowa gazetka Kaufland.

Garść praktycznych informacji

W Kauflandzie możesz zwrócić skrzynki i butelki, płacić bonami towarowymi sieci Kaufland oraz firmy Sodexo Pass. W sprzedaży ma bony upominkowe. Regularnie pojawia się też ulotka Kaufland, w której znajdują się informacje o ofercie oraz Kaufland godziny otwarcia sklepu.

Sprawdź też czy na stronach Tipli nie czekają na ciebie kupony rabatowe Kaufland. Korzystaj z naszych porad jak jeszcze taniej robić zakupy w tym sklepie. Pamiętaj też, że Tipli to miejsce, gdzie zawsze czekają na Ciebie ekskluzywne oferty i aktualna Kaufland iulotka

Kaufland gazetka

Ofertę sklepu Kaufland prezentuje regularnie, co tydzień, przejrzysta Kaufland gazetka. Możesz ją znaleźć w skrzynce pocztowej lub online na stronie internetowej Tipli. Jeśli dziś jest środa, to nowa Kaufland gazetka od jutra będzie dostępna! Znajdziesz w niej informacje o cenach produktów, akcjach promocyjnych i nowościach w asortymencie sklepu. Czytaj uważnie – Kaufland ulotka zawiera też garść porad i inspirujące pomysły. To lektura, którą warto przejrzeć od deski do deski! Zajrzyj do naszego Magazynu, aby dowiedzieć się więcej o aktualnych gazetkach prezentowanych na stronach Tipli. Wielbicieli sklepu Kaufland może też zainteresować aktualna gazetka Carrefour oraz najnowsza Biedronka gazetka promocyjna.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1810 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub