Gazetka sklepu Kaufland

Gazetka Kaufland jest publikowana co tydzień w czwartek. Są w niej umieszczone najnowsze informacje o akcjach promocyjnych sklepu, oferta NA POCZĄTEK TYGODNIA, kupony na zakupy oraz godziny otwarcia sklepu. Roznosiciel nie wrzucił jej do Twojej skrzynki? U nas znajdziesz ulotkę online. Oferta jest ważna 1 tydzień. Produkty podzielone są na tematyczne segmenty, np. Kuchnia Azjatycka oraz na kategorie, np.: Ryby, Owoce/Warzywa, Mięso, Wędliny, Mrożonki, Nabiał, Pieczywo, Drogeria, Artykuły dla dzieci, dla zwierząt i wiele innych. Szybko tu znajdziesz to, czego szukasz.

Kaufland, to popularna w Polsce sieć sklepów wielkopowierzchniowych z produktami spożywczymi, drogerią, artykułami dla dzieci, zwierząt oraz akcesoriami do domu. Jednym słowem, w Kauflandzie znajdziesz wszystko to, co niezbędne w codziennym życiu.

Kaufland – krótka historia

Korzenie ma w przedsiębiorstwie Lidl & Schwarz KG, które Josef Schwarz założył w latach 30 XX wieku. Od sprzedaży luksusowych i egzotycznych towarów jego firma przekształciła się w sieć spożywczą. Pierwszy sklep Kaufland został otworzony w 1984 roku w Niemczech. Natomiast w 1998 sklep po raz pierwszy opuścił granice i otworzono go w Czechach.

Polacy musieli na swój Kaufland czekać długo. Pierwszy sklep z tej sieci otwarto w naszym kraju dopiero w 2001 roku. Jednak rozwój sieci był bardzo dynamiczny i szybki. Do roku 2018, Kaufland otworzył 206 sklepów w Polsce i zatrudnił ponad 15 000 pracowników.

Teraz siecią zarządza grupa Kaufland, Kaufland Stiftung & Co. KG, do której należą też sklepy Lidl. Kaufland znajduje się w pierwszej dziesiątce sklepów wielkopowierzchniowych w Europie i należy do grona najlepszych przedsiębiorstw starego kontynentu.

Wielkie sklepy – wielki wybór

Wielkopowierzchniowe hipermarkety często są połączone z galeriami handlowymi o dużo mniejszych rozmiarach. Poza artykułami znanych marek, firma oferuje również produkty własne pod logiem K-Classic. Ciekawostką jest bogaty wybór produktów dla klientów o specjalnych potrzebach oraz dla tych, którzy śledzą najnowsze trendy w żywieniu. Poza K-Classic w sklepie dostępne są marki: K-Bio, K-Classic baby, K-Classic bez laktozy oraz K-take it veggie. Sprawdź, czy aktualna gazetka Kaufland nie prezentuje tych produktów w jeszcze niższych cenach!

W Kaufland promocje wabią nas atrakcyjnymi cenami i produktami dobrej jakości. Ma własne zakłady mięsne, oferuje sprzedaż świeżych ryb, pieczywa wypiekanego na kamieniu i wiele innych, atrakcyjnych produktów. Ciekawostką jest sprzedaż urządzeń elektrycznych niezastąpionych w gospodarstwie domowym, marki SWITCH ON, które prezentują dobrą jakość w niskiej cenie! Chcesz być na bieżąco? Wszystkie nowości znajdziesz na Tipli, gdzie czeka na Ciebie nowa gazetka Kaufland.

Garść praktycznych informacji

W Kauflandzie możesz zwrócić skrzynki i butelki, płacić bonami towarowymi sieci Kaufland oraz firmy Sodexo Pass. W sprzedaży ma bony upominkowe. Regularnie pojawia się też ulotka Kaufland, w której znajdują się informacje o ofercie oraz Kaufland godziny otwarcia sklepu.

Sprawdź też czy na stronach Tipli nie czekają na ciebie kupony rabatowe Kaufland. Korzystaj z naszych porad jak jeszcze taniej robić zakupy w tym sklepie. Pamiętaj też, że Tipli to miejsce, gdzie zawsze czekają na Ciebie ekskluzywne oferty i aktualna Kaufland iulotka

Kaufland gazetka

Ofertę sklepu Kaufland prezentuje regularnie, co tydzień, przejrzysta Kaufland gazetka. Możesz ją znaleźć w skrzynce pocztowej lub online na stronie internetowej Tipli. Jeśli dziś jest środa, to nowa Kaufland gazetka od jutra będzie dostępna! Znajdziesz w niej informacje o cenach produktów, akcjach promocyjnych i nowościach w asortymencie sklepu. Czytaj uważnie – Kaufland ulotka zawiera też garść porad i inspirujące pomysły. To lektura, którą warto przejrzeć od deski do deski! Zajrzyj do naszego Magazynu, aby dowiedzieć się więcej o aktualnych gazetkach prezentowanych na stronach Tipli. Wielbicieli sklepu Kaufland może też zainteresować aktualna gazetka Carrefour oraz najnowsza Biedronka gazetka promocyjna.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub