Gazetka Intermarché – od jutra kolejne promocje!

Chcesz z głową dokonywać codziennych zakupów? Kupić świeże owoce i warzywa oraz pieczywo i mięso od odpowiedzialnego dostawcy? Koniecznie zajrzyj do Intermarche! Gazetka znajdująca się na tej stronie pozwoli Ci na odpowiednie rozplanowanie budżetu. Nowa obowiązuje od każdego czwartku. Specjalne promocje na poniedziałek i wtorek pozwoli Ci odkryć gazetka Super Start tygodnia. Dodatkowe kupony na tanie zakupy znajdziesz w aplikacji mobilnej.

Intermarche to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych, część większej grupy Les Mousquetaires (“Muszkieterowie”), założona w 1969 roku we Francji pod nazwą EX Offices przez przedsiębiorcę Jean-Pierre’a Le Rocha. EX Offices zostało przemianowane na Intermarche w 1972 roku. Sieć działa na zasadzie franczyzy w ramach Grupy Muszkieterów, która jest największą w Europie organizacją zrzeszającą niezależnych przedsiębiorców.

Les Mousquetaires wznieśli sklepy marki Intermarche w Belgii i Portugalii w 1991 roku, w Polsce w 1997 roku, a w Serbii, Bośni i Hercegowinie oraz Rumunii w 1999 roku. Na świecie istnieje kilka tysięcy punktów sprzedażowych tej marki. W Polsce funkcjonuje ich już 230!

Tanio i świeżo – oto ich hasło reklamowe, do którego absolutnie mają prawo. Oprócz artykułów kosmetycznych, chemicznych i przemysłowych, sklep Intermarche oferuje klientom mnóstwo smakowitych artykułów spożywczych. Wyjątkowym atutem są wędliny z własnej wędzarni, pieczywo z własnej piekarni, świeże owoce, warzywa oraz produkty garmażeryjne.

Intermarche w swojej ofercie posiada produkty ekskluzywnych marek, takich jak Chabrior, Paquit, Monique Ranou, Paturages, Saint Eloi, Look, Apta i Elodie.

Oprócz gazetki, Intermarche kolejne oszczędności umożliwia za pomocą aplikacji internetowej. Pobierz ją w Google Play lub Appstore, wygodnie przeglądaj katalog i skorzystaj z ofert przygotowanych specjalnie dla mobilnych klientów! Ponadto na naszych stronach internetowych możesz znaleźć aktualne informacje o zniżkach i kuponach rabatowych dostępnych w sklepie.

Usługa Drive Intermarche umożliwia zakupy wszystkich towarów z oferty online. Wystarczy zarejestrować się, złożyć zamówienie przez formularz internetowy i odebrać towary w najbliższym punkcie. Prosto do bagażnika!

Intermarche organizuje od kilku lat zbiórki karmy dla zwierząt. Do tej pory zebrali i przekazali na potrzeby bezdomnych zwierzaków towary wartości 423 000 złotych! Fundacja Muszkieterów od 16 lat wspiera potrzebujące osoby. Na rzecz fundacji można przekazać 1% dochodów przy okazji rozliczania się z PIT-u.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1260 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.