Aktualne gazetki Intermarche

Archiwum gazetek

Gazetka Intermarché – od jutra kolejne promocje!

Chcesz z głową dokonywać codziennych zakupów? Kupić świeże owoce i warzywa oraz pieczywo i mięso od odpowiedzialnego dostawcy? Koniecznie zajrzyj do Intermarche. Gazetka znajdująca się na tej stronie pozwoli Ci na odpowiednie rozplanowanie budżetu. Nowa obowiązuje od każdego czwartku. Specjalne promocje na poniedziałek i wtorek pozwoli Ci odkryć gazetka Super Start tygodnia. Dodatkowe kupony na tanie zakupy znajdziesz w aplikacji mobilnej.

Firma Intermarche to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych, część większej grupy Les Mousquetaires (“Muszkieterowie”), założona w 1969 roku we Francji pod nazwą EX Offices przez przedsiębiorcę Jean-Pierre’a Le Rocha. EX Offices zostało przemianowane na Intermarche w 1972 roku. Sieć działa na zasadzie franczyzy w ramach Grupy Muszkieterów, która jest największą w Europie organizacją zrzeszającą niezależnych przedsiębiorców.

Les Mousquetaires wznieśli sklepy marki Intermarche w Belgii i Portugalii w 1991 roku, w Polsce w 1997 roku, a w Serbii, Bośni i Hercegowinie oraz Rumunii w 1999 roku. Na świecie istnieje kilka tysięcy punktów sprzedażowych tej marki. W Polsce funkcjonuje ich już 230 punktów: Intermarche Katowice, Intermarche Warszawa a może inne miasto? Który sklep wybierzesz? Interesuje Cię aktualna oferta? Lublin, Gdańsk lub Szczecin - znajdź swój sklep Intermarche - godziny otwarcia poszczególnych supermarketów i najnowsze okazje cenowe czekają na Ciebie na stronie internetowej. Koniecznie tam zajrzyj.

Intermarche - oferta

Tanio i świeżo – oto ich hasło reklamowe, do którego absolutnie mają prawo. Oprócz artykułów kosmetycznych, chemicznych i przemysłowych, sklep Intermarche oferuje klientom mnóstwo smakowitych artykułów spożywczych. Wyjątkowym atutem są wędliny z własnej wędzarni, pieczywo z własnej piekarni, świeże owoce, warzywa oraz produkty garmażeryjne. Aktualna gazetka Intermarche to bogate źródło wyjątkowych ofert cenowych na wszystkie produkty sklepu.

Intermarche w swojej ofercie posiada także produkty ekskluzywnych marek, takich jak Chabrior, Paquit, Monique Ranou, Paturages, Saint Eloi, Look, Apta i Elodie. Zajrzyj do aktualnej publikacji Intermarche - gazetka to naprawdę bogate źródło informacji i pomysł na oszczędności w domowym budżecie.

Aplikacja Intermarche

Oprócz wielu okazji, jakie przedstawie ulotka Intermarche, kolejne oszczędności sklep umożliwia za pomocą aplikacji internetowej. Pobierz ją w Google Play lub Appstore, wygodnie przeglądaj katalog i skorzystaj z ofert przygotowanych specjalnie dla mobilnych klientów! Ponadto na stronie Tipli możesz znaleźć aktualne promocje i kupony rabatowe Intermarche i oszczędzić więcej.

Usługa Drive Intermarche umożliwia zakupy wszystkich towarów z oferty online. Wystarczy zarejestrować się, złożyć zamówienie przez formularz internetowy i odebrać towary w najbliższym punkcie. Prosto do bagażnika!

Intermarche organizuje od kilku lat zbiórki karmy dla zwierząt. Do tej pory zebrali i przekazali na potrzeby bezdomnych zwierzaków towary wartości 423 000 złotych! Fundacja Muszkieterów od 16 lat wspiera potrzebujące osoby. Na rzecz fundacji można przekazać 1% dochodów przy okazji rozliczania się z PIT-u. Zajrzyj już dziś do Intermarche i oszczędzaj z głową. Klientów sklepu może również zainteresować najnowsza Aldi gazetka oraz okazje, które przedstawia aktualna Netto gazetka promocyjna.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub