Poznaj sukces Kauflandu - gazetki, promocje i nie tylko

Zakupowy poradnikJedzenie  |  Zakupy w Internecie  |  Hity z gazetek 24. 11. 2021

Kaufland jest w Polsce od kilkunastu lat i wyrobił sobie w tym czasie niezwykle dobrą opinię. Jak czytelne gazetki, dobre podejście do klienta i punkty Payback sprawiają, że zakupy w Kaufland to przyjemność?

Kaulfand to sieć sklepów wielkopowierzchniowych. Na klientów czekają tutaj artykuły spożywcze, świeże owoce i warzywa, dobre mięsa i sery z całej Europy, artykuły dla zwierząt oraz różne akcesoria przydatne w codziennym życiu. Brzmi jak każdy inny supermarket, ale Kaufland wynosi znane elementy na wyższy poziom. Sprawdźmy ofertę, historię sukcesu oraz rabaty!

Kaufland - historia sukcesu

Pierwszy sklep Kaufland został otworzony w roku 1984, ale korzenie tej sieci sięgają znacznie głębiej w przeszłość, a mianowicie do lat 30 XX wieku, gdy przedsiębiorca Josef Schwarz założył w międzywojennych Niemczech spółkę Lidl & Schwarz KG. Wieloletnie doświadczenie z siecią Lidl wykorzystano do stworzenia sieci supermarketów Kaufland. Zaowocowało to sporym sukcesem.

Dziś istnieje ponad 1200 sklepów tej sieci, z czego ponad 206 w Polsce. Poza tym otwartych jest kilka stacji paliw tej marki. Kaufland działa głównie w Niemczech i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Rumunii oraz Bułgarii. W tych krajach stawiany jest za wzór dobrego supermarketu. Dlaczego tak wielu klientów pokochało Kaufland?

Kochamy Kaufland za ofertę i ceny!

Kaufland wyróżnia się wieloma markami własnymi, których nie znajdziemy nigdzie indziej i których produkty oferowane są w dobrych cenach.

Dla prawdziwych smakoszy przygotowano wykwintne przystawki, słodkości, wędliny i sery marki EXQUISIT. Dla ceniących sobie zdrową, jak u rodziny na wsi, żywność przygotowano produkty oznaczone znakiemK-Bio. Trafiają tutaj tylko zdrowe produkty z grona najlepszych producentów! Jeśli chcesz czegoś solidnego i w rozsądnej cenie, koniecznie sprawdź produkty oznaczone K-Classic. Jest ich całe multum i bez problemu przyrządzisz mnóstwo dań tylko z pomocą tych produktów.

warzywa i owoce

W Kaufland znajdziesz pyszne warzywa i owoce

Rodzice mogą zadbać o swoje pociechy z produktami z serii K-Classic baby. Uczuleni i wrażliwi na laktozę mają możliwość kupienia pysznych jogurtów i innych przetworów mlecznych dzięki K-Classic bez laktozy, a wegetarianie i weganie ucieszą się z przysmaków oferowanych przez K-take it veggie. Znajdują się tutaj również dobre kosmetyki dla kobiet i mężczyzn marki bevola oraz elektryczne urządzenia AGD w dobrej cenie z serii SWITCH ON. Oferta to podstawa, lecz to nie jedyny powód, dla którego Kaufland ma tak wielu wiernych klientów.

Kochamy Kaufland za zniżki i podejście do klienta

Kaufland to wzór pod względem komunikacji z klientem. Sprawdźmy, jak supermarket informuje o ważnych przecenach i jak stara się wzbudzić lojalność klienta.

Kaufland - gazetka

Podstawowym narzędziem komunikacji jest gazetka. Kaufland co czwartek przygotowuje co najmniej jedną, obszerną publikację z promocjami. Niedawno zaczęto używać nowego, śliskiego papieru, który jest bardziej trwały i przyjemny w dotyku. Podstawowa gazetka zawiera głównie produkty spożywcze. Inne artykuły trafiają do osobnych, mniejszych publikacji. Więcej na ten temat w osobnym artykule o gazetkach i ulotkach Kaufland. Co możemy powiedzieć o wyglądzie samej gazetki?

Przejrzyj aktualną gazetkę Kaufland!

Dobry wybór kolorów sprawia, że przeglądanie jej to przyjemność. Dobrze zrównoważono tutaj estetyczną stronę grafiki z jej użytecznością. To sprawia, że łatwo rozpoznać ceny i wyjątkowe promocje, a jednocześnie nie jesteśmy zewsząd atakowani PRZECENAMI, które tylko powodują ból głowy. Znajdziesz tu też smaczne przepisy. Sprawdź sam w naszej bazie gazetek Kaufland. Jak jeszcze możesz oszczędzać w Kauflandzie?

Program lojalnościowy i promocje Kaufland

Kaufland zdobywa przywiązanie klientów przez różne akcje i konkursy. Podstawowym z nich jest uczestnictwo w programie Payback. Gdy do niego dołączysz i założysz odpowiednią kartę (info w kasie), za zakupy w punktach Kaufland otrzymywał będziesz specjalne punkty, którymi zapłacisz za kolejne zakupy lub wymienisz na nagrody. 3 wydane złotówki zasilają konto 1 punktem Payback. Co możesz za to zyskać?

warzywa i owoce

Przepisy i dobra żywność z Kauflandu równają się pysznemu jedzeniu. Przy okazji zdobędziesz punkty Payback!

Za kilka tysięcy punktów możesz otrzymać na przykład dobry zestaw narzędzi. Najlepsze jest jednak to, że konto nabijasz nie tylko dokonując zakupów w Kauflandzie, bowiem całe dziesiątkami sklepów są partnerami Payback! Wymieńmy m.in Aliexpress, 4F, Multikino, LINK4 oraz hotele ibis. Jeśli założysz w nich wspólne konto, to błyskawicznie zbierzesz punkty Payback i co za tym idzie cenne nagrody.

Tipli radzi - kupuj z głową!

Zauważ, jak wiele możesz zyskać po prostu przeglądając gazetki Kaufland. To samo dotyczy innych sklepów. Kupuj w sposób zorganizowany i regularnie przeglądaj gazetki promocyjne różnych sklepów. Kolejnym dobrym sposobem jest zaglądanie na stronę ze zniżkami i kuponami.

Ponadto Kaufland publikuje czasami specjalne kupony rabatowe oraz inne okazje do zdobycia punktów Payback. Sprawdź zniżki Kaufland i oszczędzaj!

Tysiące Polaków pokochało Kaufland. Wybierz się tam na zakupy i sprawdź dlaczego!

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się