Aktualne gazetki Leroy Merlin

Archiwum gazetek

Gazetka Leroy Merlin

Leroy Merlin gazetka to idealny sposób na oszczędności. Wydawana jest średnio raz na dwa tygodnie i zawiera najważniejsze informacje o aktualnych promocjach i rabatach sklepu. Umożliwia tanie zakupy produktów do domu i ogrodu i z pewnością pozwoli obniżyć koszty remontu. Zawsze można liczyć na przeceny towarów z każdej kategorii zakupowej, co pozwoli na kompleksowy remont w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj i oszczędzaj przy każdej okazji!

Leroy Merlin – budowa i dekoracja

Leroy Merlin to francuska firma, która działa od 1923 roku. Od początku swojego istnienia oferuje swoim klientom niezbędne materiały do budowy i remontu mieszkania. Z biegiem czasu asortyment Leroy Merlin ulegał rozszerzeniu, aby klienci w jednym miejscu mogli znaleźć wszystko to, co potrzebne jest do remontu, budowy i aranżacji nowych wnętrz. Dziś zakupy można robić, korzystając z 5 działów: budowa, technika, projekt, dekoracja oraz ogród.

Sklepy stacjonarne w Polsce

W Polsce marka Leroy Merlin obecna jest od 1994 roku, jednak pierwszy market został otworzony 2 lata później. Na lokalizację pierwszego sklepu Leroy Merlin wybrano Piaseczno pod Warszawą. Dziś zakupy materiałów budowlanych we francuskiej sieci marketów można robić w 59 sklepach na terenie całego kraju. Najpopularniejsze lokalizacje to:

 • Leroy Merlin Warszawa, Al. Jana Pawła II 82
 • Leroy Merlin Lublin, Al. Wincentego Witosa 32
 • Leroy Merlin Szczecin, ul. Golisza 10H
 • Leroy Merlin Kraków, ul. ul. Kamieńskiego 11

W sklepach stacjonarnych czekają wyszkoleni i kompetentni doradcy, którzy zawsze profesjonalnie pomogą dopasować produkty i udzielą wszelkich wskazówek odnośnie aranżacji wnętrz. Poradzą też, co wybrać, ale też ile materiału będzie potrzebne do realizacji remontu lub na budowę. Warto również wiedzieć, że w Leroy Merlin godziny otwarcia sklepów można sprawdzić na stronie internetowej firmy. Wystarczy wpisać w zakładce Mój sklep nazwę miejscowości, wybrać lokalizację, która nas interesuję, a pojawią się szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia oraz numer telefonu do punktu informacyjnego danego sklepu.

Leroy Merlin - oferta marzeń

Solidnie zbudowany dom, gustownie urządzone mieszkanie czy ogród jest możliwe dzięki aż 63 tysiącom produktów dostępnych w sklepach. Marka na część z nich oferuje czasowe promocje i kody rabatowe Leroy Merlin, z którymi można się także zapoznać na stronie Tipli. Dzięki bogatej ofercie firmy, żona już nie będzie miała pretensji, że zlew przecieka, ogród dalej nie wykoszony czy żarówka w przedpokoju wciąż nie świeci. Nie ma na co się zastanawiać i wybierać spośród materiałów budowlanych, produktów dekoracyjnych, narzędzi, hydrauliki, kuchni, mebli łazienkowych, architektury ogrodowej i wielu więcej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Leroy Merlin - gazetka pełna promocji

Aby remont i dekoracja mieszkania zbytnio nie nadwyrężały domowego budżetu firma średnio raz na dwa tygodnie wydaje gazetki promocyjne pełne cenowych okazji. Można w nich znaleźć promocje na różnego rodzaju kategorie zakupowe, a ceny spadają nawet o połowę! Jednak to nie wszystko! Publikacje Leroy Merlin pełne są porad i inspiracji na zmiany w domu, mieszkaniu czy ogrodzie. Zapoznać się w nich można także ze sposobami montażu, projektowania kuchni, czy tarasu ogrodowego. Wszystkie gazetki Leroy Merlin dostępne są w formie papierowej oraz elektronicznej. Na Tipli można znaleźć wszystkie publikacje firmy. Warto je śledzić i oszczędzać podczas każdego remontu.

Jeszcze więcej informacji na temat gazetki i usług Leroy Merlin dowiesz się z magazynu Tipli. Koniecznie zajrzyj i nie bój się zmian w swoim mieszkaniu!

Leroy Merlin - wygodne zakupy online

Leroy Merlin to również sklep internetowy, który daje możliwość dostarczenia zamówienia kurierem pod wskazany adres. Koszt dostawy jest uzależniony od ilości, wagi oraz wymiarów produktów. Data otrzymania zamówienia jest równa dacie wysyłki, która jest wyliczana na podstawie czasu dostępności produktów i czasu dostawy (kurierem lub do paczkomatu). Zamówiony towar można również odebrać w wybranych sklepach stacjonarnych firmy. Towar jest gotowy do odbioru po 4 godzinach od momentu złożenia zamówienia. Odbiór zamówień odbywa się w Punkcie Obsługi Klienta w godzinach otwarcia sklepu. Warto zamawiać online i oszczędzać czas i nerwy na staniu w kolejkach.

Leroy Merlin - zwroty i reklamacje

Zwrotu towaru w sklepach Leroy Merlin można dokonać bez względu na jego termin zakupu. W przypadku produktów posiadających termin ważności – ich zwrot nie może nastąpić w okresie 30 dni przed upływem terminu ważności. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przedłożenie dowodu zakupu zwracanego produktu, czyli paragonu fiskalnego, faktury lub jej duplikatu. Zwrotom podlegają jedynie towary nieużywane, w stanie nienaruszonym i w oryginalnym opakowaniu z nieuszkodzonymi oznaczeniami i metkami.

Reklamacje należy składać do Działu Obsługi z użyciem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej sklepu lub w dowolnym sklepie stacjonarnym. Leroy Merlin zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania.

Leroy Merlin - usługi, które docenisz

Oprócz samych zakupów Leroy Merlin proponuje szereg dodatkach usług, wśród których można znaleźć:

 • transport z wnoszeniem, natychmiastowy lub HDS;
 • projektowanie kuchni lub łazienki;
 • montaż kuchni lub podłóg;
 • cięcie płyt;
 • mieszanie farb;
 • szycie zasłon i firan;
 • obszywanie wykładzin;
 • oprawę obrazów i luster;
 • zamawianie rolet na wymiar.

Aby maksymalnie ułatwić zakupy, Leroy Merlin wprowadził możliwość rozłożenia płatności na raty. Zakupy na raty obejmują asortyment o wartości nie wyższej niż 30 000 złotych, a czas spłaty kredytu to maksymalnie 36 miesięcy.

Ze specjalnych przywilejów zakupowych skorzystać mogą również uczestnicy programu lojalnościowego DOM. Oferuje on oferty specjalne dostępne we wszystkich sklepach Leroy Merlin, takie jak: całodzienny rabat 5% za 500 punktów i całodzienny rabat 10% za każde 1000 punktów na koncie, transport w dniu zakupu czy brak konieczności posiadania paragonu lub faktury podczas zwrotu towaru.

Klientów Leroy Merlin zainteresować może również najnowsza gazetka Castorama oraz oferty, które przedstawia aktualna OBI gazetka.

Sklepy podobne do Leroy Merlin z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Leroy Merlin.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się