Gazetka sklepu Hebe

Gazetka promocyjna Hebe to skarbnica wiedzy o promocjach i rabatach na kosmetyki oraz środki pielęgnacyjne. Jest wydawana raz na 2 tygodnie w wersji online. Dostępna jest też w sklepach. Zawiera ofertę promocyjną z działów: makijaż, włosy, ciało, higiena czy zdrowie. Oprócz Hebe gazetka promocyjna drogeria publikuje Magazyn Hebe, pełen inspiracji i porad na temat zdrowia i urody oraz recenzje kosmetyków. Magazyn wydawany jest raz w miesiącu w wersji elektronicznej i papierowej.

Posiadacze karty stałego klienta znajdą tam wyjątkowe oferty przeznaczone tylko dla nich.

Drogeria Hebe – dla zdrowia i urody

Drogeria Hebe jest częścią Grupy Jeronimo Martins. Pierwsze drogerie z tej sieci pojawiły się w Polsce w 2011 roku. Marka swoją nazwę zawdzięcza dwóm pierwszym literom angielskich słów "health" i "beauty", czyli zdrowie i piękno.

Asortyment drogerii Hebe

Drogerie Hebe to sklepy opierające się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z przystępnymi cenami oraz bogatym asortymentem. Komfortowe warunki zakupów pozwalają nabyć w drogeriach Hebe kosmetyki renomowanych producentów. Zarówno panie, jak i panowie mogą kupić w sklepach preparaty do ciała, włosów czy twarzy. Na półkach tych sklepów znajdziemy także dermokosmetyki, produkty dla dzieci oraz te przeznaczone do profesjonalnego użytku np. przez fryzjerów czy makijażystki. Asortyment drogerii Hebe to także produkty na wyłączność, takich marek jak Ava, Purederm, Hask, Gosh, P2, Lomi Lomi, Mades, Nacomi, Ingrid, Beautylab, Bandi, Desigual, Jacques Battini. W czasie zakupów zawsze można skorzystać z porad konsultantek. Drogerie oferują również możliwość skorzystania ze stanowisk do makijażu i stylizacji paznokci.

Tanie kupowanie

Dla stałych klientek drogeria przygotował atrakcyjny program lojalnościowy. Posiadaczki karty stałego klienta Hebe mogą cieszyć się bonem powitalnym na pierwsze zakupy, atrakcyjnymi zniżkami i wyjątkowymi ofertami przeznaczonymi tylko dla nich.

Cała sieć jest przyjazna dzieciom. Rodzice, którzy dołączyli do programu lojalnościowego, mogą korzystać z 10% rabatu na produkty dla najmłodszych. Oprócz tego karta Hebe daje możliwość testowanie produktów oraz uczestnictwa w okazjonalnych konkursach.

Jeśli nie posiadasz karty stałego klienta, ale chciałabyś robić tańsze zakupy w drogerii, odwiedź stronę Tipli Zniżki w sklepie Hebe, być może czeka tam na ciebie miłe zaskoczenie w postaci kodów rabatowych!

Hebe w Polsce

Mimo niedużego stażu na rynku, drogerie Hebe zyskały wierne i duże grono klientek. Atrakcyjne lokalizacje, przestronne sklepy i bogaty asortyment sprawia, że sieć stale się rozwija. W formie stacjonarnej zakupy można robić nie tylko w największych miastach Polski, ale także w mniejszych miejscowościach. Kolejne salony otwierane są w lokalizacjach, do których klientki mają łatwy i swobodny dostęp. Drogerie Hebe można spotkać nie tylko w dużych centrach handlowych, ale i przy głównych ulicach oraz na mniejszych osiedlach.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1023 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.