Gazetka Carrefour - doskonałe promocje

Doskonały przykład korporacji z dobrym podejściem do klienta? Odpowiedź brzmi Carrefour! Gazetka z super-ofertą tygodnia ułatwia zakup czegoś wyjątkowego. Gromadzi wszystkie promocje w jednym miejscu. Oferta zawarta w gazetkach Carrefour obowiązuje zwykle przez tydzień. Sklep przygotowuje swoje gazetki tematycznie.

Bemowo, Mokotów... teraz cała Warszawa może się cieszyć sklepem Carrefour PRO, powstałym z myślą o kompleksowym zaspokojeniu potrzeb klienta. Sprawdź w którym sklepie będziesz kupować i wybierz Carrefour lub Carrefour Express.

Carrefour - sklep blisko Ciebie

Carrefour to międzynarodowa sieć sprzedaży detalicznej z siedzibą w Boulogne Billancourt we Francji, położoną w pobliżu Paryża. To jedna z największych sieci supermarketów na świecie!

Pierwszy sklep Carrefour został otwarty w 1960 roku w Annecy. Jednak samo przedsiębiorstwo zostało założone już w 1958 roku przez Marcela Fourniera, Denisa Defforey’a oraz Jacquesa Defforey’a, którzy w USA zdobyli wiedzę o funkcjonowaniu supermarketów i postanowili tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Pod koniec 2016 roku sieć Carrefour liczyła prawie półtora tysiąca hipermarketów operujących w ponad 30 krajach. W Polsce Carrefour posiada prawie 900 sklepów w pięciu formatach, czyli:

  • 88 hipermarketów,
  • 150 supermarketów,
  • ponad 650 sklepów osiedlowych i specjalistycznych,
  • 45 pasaży handlowych,
  • 43 stacje paliw
  • oraz sklep internetowy - Carrefour online.

Carrefour po francusku oznacza “skrzyżowanie dróg” i dobrze oddaje to podejście do lokowania kolejnych punktów sieci Carrefour. Zakopianka jest przykładem tego, że sklepy z tej sieci są wznoszone tam, gdzie klient potrzebuje.

Carreforur - gazetka i ulotki

Gazetki tematyczne sieci Carrefour to na przykład: gazetka Carrefour twój ogród, multimedia, różne oblicza piękna. Sam podział na różne sfery zainteresowań pomaga w szybkim wyszukiwaniu informacji. Więcej o gazetkach promocyjnych Carrefour dowiesz z Magazynu Tipli.

Carrefour online

Do Twojej dyspozycji jest także Carrefour online. Umożliwia łatwe zakupy wszystkich poszukiwanych artykułów. Znajdują się tam oferty z logiem Carrefour, ale też od innych sprawdzonych sprzedawców, a klient może porównać ceny przed dokonaniem wyboru. Koniecznie zajrzyj na stronę Carrefour. Godziny otwarcia, aktualna oferta, najlepsze hity cenowe - wszystko to z łatwością znajdziesz na stronie sklepu.

Carrefour - w trosce o klienta

Carrefour oferuje wiele programów lojalnościowych: karta Rodzinka dla dużych rodzin, karta Seniora dla osób w słusznym wieku, oraz Karta Klienta, obowiązująca w sklepach Carrefour Express.

Jeśli nie należysz do grona wiernych klientów Carrefour - nic straconego! Możesz korzystać ze promocji i kuponów rabatowych Carrefour, o których informujemy na stronach Tipli.

Ponadto Carrefour regularnie organizuje atrakcyjne konkursy i loterie, umożliwiające wiernym klientom zgarnięcie nagród i przydatnych upominków. Klientów sklepu Carrefour może dodatkowo zainteresować Lidl gazetka promocyjna lub najnowsza gazetka Aldi.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub