Gazetka Carrefour - doskonałe promocje

Doskonały przykład korporacji z dobrym podejściem do klienta? Odpowiedź brzmi Carrefour! Gazetka z super-ofertą tygodnia ułatwia zakupy i gromadzi wszystkie promocje w jednym miejscu. Oferta zawarta w gazetkach Carrefour obowiązuje zwykle tydzień i wydawana jest w każdy wtorek tygodnia.

Chcesz ugotować pyszny obiad dla całej rodziny? Szukasz zabawek dla swojej pociechy lub chcesz wymienić meble w sypialni? Z marketami Carrefour to żaden problem! A dzięki gazetkom Carrefour zakupy będą nie tylko udane, ale również bardzo tanie.

Carrefour - sklep blisko Ciebie

Carrefour to międzynarodowa sieć sprzedaży detalicznej z siedzibą w Boulogne Billancourt we Francji, w pobliżu Paryża. To jedna z największych sieci supermarketów na świecie!

Pierwszy sklep Carrefour powstał w 1960 roku w Annecy. Jednak samo przedsiębiorstwo zostało założone już w 1958 roku przez Marcela Fourniera, Denisa Defforey’a oraz Jacquesa Defforey’a, którzy w USA zdobyli wiedzę o funkcjonowaniu supermarketów i postanowili ją wykorzystać w praktyce.

Pod koniec 2016 roku sieć Carrefour liczył prawie półtora tysiąca hipermarketów znajdujących się w ponad 30 krajach. W Polsce firma posiada prawie 900 sklepów w pięciu formatach:

  • 88 hipermarketów,
  • 150 supermarketów,
  • ponad 650 sklepów osiedlowych i specjalistycznych,
  • 45 pasaży handlowych,
  • 43 stacje paliw
  • sklep internetowy - Carrefour online.

W sklepach firmy można kupić szeroki wachlarz produktów, zaczynając od produktów spożywczych, a kończąc na sprzęcie sportowym. Dbając o portfele swoich klientów Carrefour regularnie wydaje gazetki promocyjne, z którymi bez problemów można obniżyć koszty zakupów co najmniej o połowę.

Zastanawiasz się, co wpisać do wyszukiwarki: gazetka Cerfur, Carefour gazetka czy gazetka Careffour? Zadajesz sobie pytanie, jak się to właściwie pisze? Nie musisz się martwić! Nawet jeśli zrobisz błąd i tak bez najmniejszych problemów przeniesiesz się na internetową stronę tej francuskiej sieci marketów.

Carrefour - niezwykła oferta

Markety Carrefour na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim bogata i różnorodna oferta. Oprócz artykułów spożywczych pochodzących od polskich i zagranicznych producentów można tu kupić elektronikę, meble i dekoracje do mieszkania, modne ubrania, zabawki dla dzieci, książki, filmy, sprzęt sportowy, kosmetyki i wiele więcej. Jednym słowem każdy z nas znajdzie tu coś dla siebie. Oferta jest cały czas powiększana, aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Markety Carrefour to również szereg usług dodatkowych, które pozwolą zaspokoić podstawowe potrzeby klientów. Należą do nich: stacje paliw, usługi finansowe i niefinansowe, takie jak: pożyczki gotówkowe, zakupy na raty, karta kredytowa Carrefour Visa, płatność rachunków w kasach czy ubezpieczenie Super Ochrona oferowane do sprzętu elektronicznego.

Produkty Marki Carrefour

W marketach tej francuskiej firmy można kupić wiele produktów marki Carrefour, które charakteryzują się doskonałą relacją jakości do ceny. Są one tańsze od swoich markowych odpowiedników przy jednoczesnym zachowaniu jakości przynajmniej takiej samej jak porównywalne produkty znanych i cenionych marek. Ceny produktów marki Carrefour często są niższe nawet 40% niż ich markowe odpowiedniki. Do oferty marki własnej należy ponad 3000 różnego rodzaju produktów, takich jak: artykuły spożywcze, tekstylia, zabawki, produkty gospodarstwa domowego czy kosmetyki. Oprócz tego Carrefour sprzedaje marki dostępne wyłącznie w swoich sklepach, które odznaczają się wysoką jakością, niezwykłym smakiem i konkurencyjnymi cenami.

Carrefour gazetka - promocje w jednym miejscu

Sztandarem oferty Carrefour są gazetki promocyjne obowiązujące we wszystkich rodzajach sklepów. Publikacje są ważne przez 5 dni lub tydzień i pojawiają się w każdy wtorek tygodnia. Królują w nich produkty spożywcze, a promocje w nich zawarte pozwalają obniżyć koszty zakupów o co najmniej połowę. Oprócz tego Carrefour wydaje gazetki tematyczne dostosowane do aktualnych świąt i pór roku. Bardzo często też pojawiają się gazetki poświęcone jednej kategorii zakupowej, takiej jak: sprzęt elektroniczny, kosmetyki czy ubrania. Wszystkie ulotki Carrefour można przeglądać online lub w formie papierowej. Na Tipli znajdziemy je wszystkie i bez problemów zaplanujemy mniejsze i większe zakupy.

Pamiętaj, aby zwracać uwagę na to, jakiego typu sklepu dotyczy dana gazetka i czy na pewno oferta w niej zawarta obowiązuje w Twoim mieście.

Carrefour - moc cenowych okazji

Carrefour oferuje wiele programów lojalnościowych, takich jak: karta Rodzinka dla dużych rodzin, karta Seniora dla osób, które ukończyły 60 lat oraz Karta Klienta obowiązująca w sklepach Carrefour Express. Z programami lojalnościowymi Carrefour zyskujemy dostęp do unikalnej oferty, oszczędzamy czas i pieniądze oraz dbamy o domowy budżet!

Jeśli jednak nie należysz do grona stałych klientów Carrefour - nic straconego! Możesz korzystać z promocji i kuponów rabatowych Carrefour na temat, których informacje są dostępne na stronie internetowej Tipli.pl.

Ponadto Carrefour regularnie organizuje atrakcyjne konkursy i loterie, umożliwiające klientom zgarnięcie niezwykłych nagród i przydatnych upominków.

Klientów sklepu Carrefour może dodatkowo zainteresować Lidl gazetka promocyjna lub najnowsza gazetka Aldi.

Sklepy podobne do Carrefour z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz 1,5 % zwrotu za zakupy w sklepie Carrefour?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się