Gazetka Carrefour - doskonałe promocje

Doskonały przykład korporacji z dobrym podejściem do klienta? Odpowiedź brzmi Carrefour! Gazetka z super-ofertą tygodnia ułatwia zakup czegoś wyjątkowego. Gromadzi wszystkie promocje w jednym miejscu. Oferta zawarta w gazetkach Carrefour obowiązuje zwykle przez tydzień. Sklep przygotowuje swoje gazetki tematycznie.

Bemowo, Mokotów... teraz cała Warszawa może się cieszyć sklepem Carrefour PRO, powstałym z myślą o kompleksowym zaspokojeniu potrzeb klienta. Sprawdź w którym sklepie będziesz kupować i wybierz Carrefour lub Carrefour Express.

Carrefour - sklep blisko Ciebie

Carrefour to międzynarodowa sieć sprzedaży detalicznej z siedzibą w Boulogne Billancourt we Francji, położoną w pobliżu Paryża. To jedna z największych sieci supermarketów na świecie!

Pierwszy sklep Carrefour został otwarty w 1960 roku w Annecy. Jednak samo przedsiębiorstwo zostało założone już w 1958 roku przez Marcela Fourniera, Denisa Defforey’a oraz Jacquesa Defforey’a, którzy w USA zdobyli wiedzę o funkcjonowaniu supermarketów i postanowili tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Pod koniec 2016 roku sieć Carrefour liczyła prawie półtora tysiąca hipermarketów operujących w ponad 30 krajach. W Polsce Carrefour posiada prawie 900 sklepów w pięciu formatach, czyli:

  • 88 hipermarketów,
  • 150 supermarketów,
  • ponad 650 sklepów osiedlowych i specjalistycznych,
  • 45 pasaży handlowych,
  • 43 stacje paliw
  • oraz sklep internetowy - Carrefour online.

Carrefour po francusku oznacza “skrzyżowanie dróg” i dobrze oddaje to podejście do lokowania kolejnych punktów sieci Carrefour. Zakopianka jest przykładem tego, że sklepy z tej sieci są wznoszone tam, gdzie klient potrzebuje.

Carreforur - gazetka i ulotki

Gazetki tematyczne sieci Carrefour to na przykład: gazetka Carrefour twój ogród, multimedia, różne oblicza piękna. Sam podział na różne sfery zainteresowań pomaga w szybkim wyszukiwaniu informacji. Więcej o gazetkach promocyjnych Carrefour dowiesz z Magazynu Tipli.

Carrefour online

Do Twojej dyspozycji jest także Carrefour online. Umożliwia łatwe zakupy wszystkich poszukiwanych artykułów. Znajdują się tam oferty z logiem Carrefour, ale też od innych sprawdzonych sprzedawców, a klient może porównać ceny przed dokonaniem wyboru. Koniecznie zajrzyj na stronę Carrefour. Godziny otwarcia, aktualna oferta, najlepsze hity cenowe - wszystko to z łatwością znajdziesz na stronie sklepu.

Carrefour - w trosce o klienta

Carrefour oferuje wiele programów lojalnościowych: karta Rodzinka dla dużych rodzin, karta Seniora dla osób w słusznym wieku, oraz Karta Klienta, obowiązująca w sklepach Carrefour Express.

Jeśli nie należysz do grona wiernych klientów Carrefour - nic straconego! Możesz korzystać ze promocji i kuponów rabatowych Carrefour, o których informujemy na stronach Tipli.

Ponadto Carrefour regularnie organizuje atrakcyjne konkursy i loterie, umożliwiające wiernym klientom zgarnięcie nagród i przydatnych upominków. Klientów sklepu Carrefour może dodatkowo zainteresować Lidl gazetka promocyjna lub najnowsza gazetka Aldi.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1813 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub