Castorama gazetka promocyjna i katalogi

Marzą Ci się nowe meble kuchenne? Castorama katalog to pierwszy krok do spełnienia marzeń! Zdobądź aktualną gazetkę Castoramy i sprawdź promocje. W tym sklepie czeka na Ciebie mnóstwo produktów wnętrzarskich w super cenach.

Oferta umieszczona w Gazetkach Castoramy jest ważna przez dwa tygodnie. Znajdziesz tam informacje o produktach, cenach, zniżkach i ofertach specjalnych. Często pojawiają się tu też zaproszenia na akcje organizowane przez sklep, takie jak na przykład Majsterkowy Dzień Wiosny.

Warto też zwrócić uwagę na Katalogi Castoramy, które zawierają kompleksową, sezonową ofertę oraz garść dobrych porad!

Castorama - meble kuchenne, płytki łazienkowe...

Sklepy Castorama oferują produkty i sprzęt do budowy, remontu i wykończenia domu, a także do urządzania wnętrz i ogrodów. W Castoramie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz jako budowlaniec, monter, elektryk czy... po prostu mieszkaniec własnego domu!

Castorama to ogromny i wszechstronny sklep. Założycielom zależało na tym, żeby każdy, kto boryka się z remontem czy wykańczaniem mieszkania mógł znaleźć wszystko, czego potrzebuje w jednym miejscu, a także aby zaoszczędził czas i... pieniądze! W Castoramie kupisz mnóstwo produktów, nie tylko taniej niż gdziekolwiek indziej, ale jeszcze z dodatkowymi promocjami, o których dowiesz się z gazetki promocyjnej Castoramy lub odwiedzając nasze strony, na których publikujemy informacje o zniżkach i promocjach dostępnych w tym sklepie.

Castorama gazetka i katalog - aktualne źródło informacji

Katalogi Castoramy znajdziesz w sklepach Castoramy przy kasach oraz na stronie internetowej, gdzie możesz go w prosty sposób przejrzeć. Castoramy wychodzą średnio co trzy tygodnie. W środku znajdziesz liczne przeceny na... dosłownie wszystko! Farby, ceramika kuchenna, narzędzia, drzwi, meble kuchenne, płytki łazienkowe – Castorama katalog to istna skarbnica promocji.

Gazetki Castoramy są zwykle tematyczne i w każdym numerze jest zaprezentowana inna rozszerzona promocja danej serii produktów – np. Katalog Castoramy Malowanie, gdzie głównym produktem promocyjnym są farby różnego rodzaju. Na kilkunastu stronach aktualnej gazetki Castoramy każdy znajdzie dla siebie jakąś niepowtarzalną okazję, z której z pewnością skorzysta!

Warto dodać, że w 2016 roku katalog Castoramy Ogród otrzymał Złote Szpalty – główną nagrodę za "jakościowy progres, szczerość przekazu, efektowną realizację katalogu oraz nietuzinkowe połączenie treści sprzedażowych z inspiracjami i edukacją”.

Historia Castoramy

Historia Castoramy sięga późnych lat 60., a rozpoczyna się we Francji, gdzie Christian Dubois otwiera pierwszy sklep pod nazwą Castorama.

W Polsce marka Castorama pojawiła się w 1994 roku. Trzy lata później zostaje otwarty pierwszy sklep Castoramy w Warszawie. Do dzisiaj zostało w Polsce otwartych ponad 70 sklepów wielkopowierzchniowych, w których można znaleźć wszystko to, co potrzebne do budowy oraz urządzenia domu i ogrodu.

Asortyment jest niezwykle szeroki, a często wielkogabarytowy, ale wszystkie sklepy Castoramy zostały zaprojektowane tak, aby dać klientom jak najwięcej przestrzeni i komfortu w trakcie robienia zakupów.

Castorama online

Dla jeszcze większej wygody swoich klientów, marka prowadzi także sklep internetowy Castorama, w którym można zapoznać się z całą ofertą francuskiej sieci.

Castorama - to nie tylko business

Castorama podejmuje wiele ciekawych i zaangażowanych społecznie inicjatyw. Dla dzieci sklep przygotował bezpłatne warsztaty Majsterkowo, na których uczestnicy nie tylko konstruują zabawki, ale też uczą się segregowania śmieci czy oszczędzania energii.

Castorama aktywnie realizuje politykę odpowiedzialności społecznej i środowiskowej, wprowadzając w swoją działalność także działania edukacyjne na temat ochrony środowiska oraz wspierając fundacje charytatywne.

Castorama oferuje swoim klientom także dostęp do Castolabu. Wystarczy dokonać szybkiej subskrypcji i w zamian otrzymuje się dostęp do szkoleń, testowania produktów i elektronarzędzi, informacji o wyprzedażach i najlepszych promocjach. Dla klubowiczów są też przewidziane specjalne, niezwykle atrakcyjne oferty.

Wysoka jakość produktów oraz obsługi sklepu Castorama została potwierdzona licznymi nagrodami takimi jak m. in. Premium Brand, Solidny Pracodawca Roku, Jakość Obsługi czy e-Commerce Awards.

Castorama to nie tylko wpływowy przedsiębiorca i wielkie magazyny, ale też przyjazny sprzedawca, który wychodzi swoim klientom naprzeciw. Dlatego warto robić zakupy właśnie w Castoramie!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1258 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.