Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.

Archiwum gazetek

OBI gazetka to doskonały pomysł na oszczędzanie. Pomalowanie mieszkania, naprawienie kabiny prysznicowej czy położenie nowych paneli z najnowszą Obi gazetką promocyjną będzie bardzo proste, jak i mega tanie. Gazetki publikowane są średnio raz w miesiącu i zawierają promocje na różnego rodzaju artykuły, marki, usługi czy kategorie zakupowe. Już czas przestać się obawiać, że odświeżenie czy remont mieszkania zrujnuje domowy budżet. Dlatego nie zwlekaj i kupuj w OBI. Ogród i mieszkanie będą zachwycać swoimi aranżacjami, a Ty będziesz odpoczywać jak król.

OBI - sklepy w całej Polsce

OBI to jeden z najlepszych marketów z materiałami budowlanymi na rynku. Powstał w 1970 roku w Niemczech i bardzo szybko rozszerzył swoją działalność na inne kraje. W Polsce markety OBI istnieją od 1997 roku i cały czas planowane są ich nowe otwarcia. Najbardziej popularne lokalizacje to:

  • OBI Warszawa, ul. Radzymińska 166
  • OBI Kraków, Al. Pokoju 67
  • OBI Lublin, ul. Chemiczna 2
  • OBI Olsztyn, ul. Leonharda 1
  • OBI Bydgoszcz, ul. Fabryczna 1
  • OBI Tychy, Al.Bielska 109
  • OBI Rzeszów, ul. Podkarpacka 4

W OBI godziny otwarcia i lokalizacje sklepów można bardzo łatwo sprawdzić na stronie internetowej firmy w zakładce Znajdź market OBI w pobliżu. Wystarczy wpisać miejscowość lub kod pocztowy, a pojawią się informacje odnośnie dostępnych usług, najszybszego dojazdu, oraz kontaktu do obsługi w konkretnym markecie. Warto korzystać i dobrze zaplanować zakupy.

OBI - wygodne zakupy online

Jednak nie dla każdego bieganie po marketach to czysta przyjemność, dlatego w OBI można w łatwy sposób złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu. Przejrzysty podział na kategorie, interesująca szata graficzna i krótki proces składania zamówienia sprawią, że zakupy na pewno będą należały do udanych. Zamówienia online są dostarczone w uzgodnionym terminie (dniu i przedziale czasowym) pod wskazanym adresem. Aby zweryfikować koszty dostawy, podczas składania zamówienia należy uzupełnić pole z kodem pocztowym, a system sam przeliczy koszty. Koszt przesyłki do odległych obszarów, czyli poza standardową strefą dostawy jest obliczany indywidualnie przez pracownika marketu. Towar po wcześniejszej rezerwacji można również odebrać w placówce sklepu w dogodnym dla siebie terminie.

OBI - oferta snów

Z marketami OBI bez najmniejszych problemów udekoruje się i wykończy każdy dom i mieszkanie. Bogata oferta marketów zawiera artykuły wyposażenia domu i ogrodu, materiały budowlane oraz przedmioty codziennego użytku. Wszystko w niskich cenach i najwyższej jakości. Dodatkowo firma oferuje wiele dodatkowych usług, z którymi zakupione panele podłogowe OBI przytnie się do określonych wymiarów, kolory tynków i fab wymiesza się do odcieni idealnie pasujących w danym mieszkaniu czy wymieni butlę gazową na nową. Z OBI remont nie będzie niczym strasznym, a zakupione w OBI tapety, kuchnie, kabiny prysznicowe, narzędzia czy meble wytrzymają długie lata. Czas postawić na jakość i zacząć tworzyć swoje małe królestwo na Ziemi.

OBI - gazetka pełna inspiracji

Jeśli remont to tylko w OBI. Drzwi, narzędzia, oświetlenie, akcesoria budowlane, meble, podłogi, rośliny, grille i wiele więcej można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Aby nie przegapić żadnej cenowej okazji warto śledzić gazetki OBI wydawane regularnie, około raz w miesiącu. Zawierają one szereg promocji na poszczególne produkty, informują o nowościach oraz są świetnym źródłem inspiracji. Dzięki aktualnym promocjom dostępnym w gazetkach koszty zakupów obniżą się o co najmniej 50%. Wszystkie publikacje OBI dostępne są w formie papierowej oraz online. Na Tipli można znaleźć je wszystkie, dzięki czemu w domowym zaciszu zaplanuje się zakupy i zaoszczędzi miejsce na półkach. Warto korzystać i urządzać się po swojemu.

Jeszcze więcej o gazetkach promocyjnych OBI dowiesz się z magazynu Tipli. Koniecznie zajrzyj i tnij koszty remontu razem z OBI. Meble ogrodowe, dekoracje i narzędzia tylko czekają, aby Ci pomóc w kolejnych aranżacjach.

OBI - zwroty i reklamacje

W marketach OBI klient ma możliwość bezterminowego zwrotu towaru. Zwrotowi podlegają towary w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania i zanieczyszczenia. Podczas zwrotu należy okazać dokument potwierdzający fakt zakupu danego produktu.

Klient ma również prawo zgłosić reklamację związaną z niewykonaniem lub niewłaściwym wykonaniem usługi. Podczas jej zgłaszania należy podać imię i nazwisko, adres i jeżeli to możliwe numer zlecenia, datę jego realizacji oraz powód reklamacji. Firma w ciągu 14 dni od chwili otrzymania reklamacji powiadomi o sposobie jej rozwiązania.

Klienci sklepu OBI mogą być także zainteresowani ofertą, którą przedstawia gazetka Castorama oraz okazjami cenowymi, które prezentuje gazetka Jysk

Sklepy podobne do OBI z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie OBI.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się