Obi gazetki to doskonały pomysł na oszczędzanie. Jeśli potrzebujesz pomalować mieszkanie, naprawić kabinę prysznicową, czy położyć nowe panele, koniecznie zaglądaj do Obi gazetek promocyjnych i ciesz się niższymi cenami. Gazetki znajdziesz na stronie sklepu, jak i na Tipli.pl. Możesz także pobrać Obi gazetkę pdf. Co dwa tygodnie mnóstwo nowych okazji. Już nie musisz się obawiać, że wydasz fortunę na odświeżenie, czy remont mieszkania. Odnawiaj i urządzaj bez ograniczeń!

Obi to jeden z najlepszych marketów z materiałami budowlanymi na rynku. Powstał w 1970 roku w Niemczech i bardzo szybko rozszerzył swoją działalność na inne kraje. W Polsce markety istnieją od 1997 roku i cały czas planowane są ich nowe otwarcia. Szeroki zakres usług oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że liczba zadowolonych klientów firmy ciągle rośnie. Nie zwlekaj i stań się jednym z nich.

Oferta Obi

Z marketami Obi bez najmniejszych problemów zmienisz, udekorujesz i wykończysz swoje cztery kąty. W bogatej ofercie firmy znajdziesz artykuły wyposażenia domu i ogrodu, materiały budowlane oraz przedmioty codziennego użytku. Wszystko w niskich cenach i najwyższej jakości. Dodatkowo w marketach Obi przytniesz wszystko do określonego wymiaru, wymieszasz kolory tynków i fab, obszyjesz wykładzinę, czy wymienisz butlę gazową. Korzystaj z szerokiej gamy towarów i usług i nigdy więcej nie myśl, że remont to coś strasznego. Z pomocą Obi nawet się nie spostrzeżesz, kiedy Twoje mieszkanie zamieni się w piękny pałac.

Wygodne zakupy online

Jeśli nie masz czasu na bieganie po marketach, o nic się nie martw! Na stronie internetowej sklepu złożysz zamówienie bez wychodzenia z domu. Zrelaksuj się wygodnie na kanapie i zacznij przeglądać ofertę. Przejrzysty podział na kategorie, interesująca szata graficzna i krótki proces składania zamówienia sprawią, że zakupy będą bardzo przyjemne. Dostawę możesz zamówić do domu lub odebrać wszystko w markecie. Pamiętaj również o zwrocie cashback z Tipli i ciesz się zwrotem części pieniędzy za zakupy w Internecie.

Liczne promocje w Obi

Chcesz ciąć koszty podczas remontu? Nie lubisz przepłacać? Zaglądaj na stronę internetową sklepu i kupuj, co tylko potrzebujesz w obniżonych cenach. Zawsze możesz liczyć na akcje tematyczne, sezonowe, czy poświęcone konkretnym kategoriom. Pamiętaj o Obi gazetkach promocyjnych z aktualnymi przecenami. Aby nic Ci nie umknęło, śledź również kupony i zniżki Obi na stronie Tipli. Nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć zakupy i cieszyć się z nowych, udanych aranżacji.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1218 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.