Aktualne gazetki OBI

Archiwum gazetek

OBI gazetka to doskonały pomysł na oszczędzanie. Pomalowanie mieszkania, naprawienie kabiny prysznicowej czy położenie nowych paneli z najnowszą Obi gazetką promocyjną będzie bardzo proste, jak i mega tanie. Gazetki publikowane są średnio raz w miesiącu i zawierają promocje na różnego rodzaju artykuły, marki, usługi czy kategorie zakupowe. Już czas przestać się obawiać, że odświeżenie czy remont mieszkania zrujnuje domowy budżet. Dlatego nie zwlekaj i kupuj w OBI. Ogród i mieszkanie będą zachwycać swoimi aranżacjami, a Ty będziesz odpoczywać jak król.

OBI - sklepy w całej Polsce

OBI to jeden z najlepszych marketów z materiałami budowlanymi na rynku. Powstał w 1970 roku w Niemczech i bardzo szybko rozszerzył swoją działalność na inne kraje. W Polsce markety OBI istnieją od 1997 roku i cały czas planowane są ich nowe otwarcia. Najbardziej popularne lokalizacje to:

  • OBI Warszawa, ul. Radzymińska 166
  • OBI Kraków, Al. Pokoju 67
  • OBI Lublin, ul. Chemiczna 2
  • OBI Olsztyn, ul. Leonharda 1
  • OBI Bydgoszcz, ul. Fabryczna 1
  • OBI Tychy, Al.Bielska 109
  • OBI Rzeszów, ul. Podkarpacka 4

W OBI godziny otwarcia i lokalizacje sklepów można bardzo łatwo sprawdzić na stronie internetowej firmy w zakładce Znajdź market OBI w pobliżu. Wystarczy wpisać miejscowość lub kod pocztowy, a pojawią się informacje odnośnie dostępnych usług, najszybszego dojazdu, oraz kontaktu do obsługi w konkretnym markecie. Warto korzystać i dobrze zaplanować zakupy.

OBI - wygodne zakupy online

Jednak nie dla każdego bieganie po marketach to czysta przyjemność, dlatego w OBI można w łatwy sposób złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu. Przejrzysty podział na kategorie, interesująca szata graficzna i krótki proces składania zamówienia sprawią, że zakupy na pewno będą należały do udanych. Zamówienia online są dostarczone w uzgodnionym terminie (dniu i przedziale czasowym) pod wskazanym adresem. Aby zweryfikować koszty dostawy, podczas składania zamówienia należy uzupełnić pole z kodem pocztowym, a system sam przeliczy koszty. Koszt przesyłki do odległych obszarów, czyli poza standardową strefą dostawy jest obliczany indywidualnie przez pracownika marketu. Towar po wcześniejszej rezerwacji można również odebrać w placówce sklepu w dogodnym dla siebie terminie.

OBI - oferta snów

Z marketami OBI bez najmniejszych problemów udekoruje się i wykończy każdy dom i mieszkanie. Bogata oferta marketów zawiera artykuły wyposażenia domu i ogrodu, materiały budowlane oraz przedmioty codziennego użytku. Wszystko w niskich cenach i najwyższej jakości. Dodatkowo firma oferuje wiele dodatkowych usług, z którymi zakupione panele podłogowe OBI przytnie się do określonych wymiarów, kolory tynków i fab wymiesza się do odcieni idealnie pasujących w danym mieszkaniu czy wymieni butlę gazową na nową. Z OBI remont nie będzie niczym strasznym, a zakupione w OBI tapety, kuchnie, kabiny prysznicowe, narzędzia czy meble wytrzymają długie lata. Czas postawić na jakość i zacząć tworzyć swoje małe królestwo na Ziemi.

OBI - gazetka pełna inspiracji

Jeśli remont to tylko w OBI. Drzwi, narzędzia, oświetlenie, akcesoria budowlane, meble, podłogi, rośliny, grille i wiele więcej można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Aby nie przegapić żadnej cenowej okazji warto śledzić gazetki OBI wydawane regularnie, około raz w miesiącu. Zawierają one szereg promocji na poszczególne produkty, informują o nowościach oraz są świetnym źródłem inspiracji. Dzięki aktualnym promocjom dostępnym w gazetkach koszty zakupów obniżą się o co najmniej 50%. Wszystkie publikacje OBI dostępne są w formie papierowej oraz online. Na Tipli można znaleźć je wszystkie, dzięki czemu w domowym zaciszu zaplanuje się zakupy i zaoszczędzi miejsce na półkach. Warto korzystać i urządzać się po swojemu.

Jeszcze więcej o gazetkach promocyjnych OBI dowiesz się z magazynu Tipli. Koniecznie zajrzyj i tnij koszty remontu razem z OBI. Meble ogrodowe, dekoracje i narzędzia tylko czekają, aby Ci pomóc w kolejnych aranżacjach.

OBI - zwroty i reklamacje

W marketach OBI klient ma możliwość bezterminowego zwrotu towaru. Zwrotowi podlegają towary w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania i zanieczyszczenia. Podczas zwrotu należy okazać dokument potwierdzający fakt zakupu danego produktu.

Klient ma również prawo zgłosić reklamację związaną z niewykonaniem lub niewłaściwym wykonaniem usługi. Podczas jej zgłaszania należy podać imię i nazwisko, adres i jeżeli to możliwe numer zlecenia, datę jego realizacji oraz powód reklamacji. Firma w ciągu 14 dni od chwili otrzymania reklamacji powiadomi o sposobie jej rozwiązania.

Klienci sklepu OBI mogą być także zainteresowani ofertą, którą przedstawia gazetka Castorama oraz okazjami cenowymi, które prezentuje gazetka Jysk

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie OBI.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.