Gazetka sklepu Neonet

Gazetka promocyjna sieci Neonet to obowiązkowa lektura dla każdego, kto szuka telewizory, telefony oraz laptopy w atrakcyjnych cenach. Gazetki Neonet są ważne przez 14 dni. Sklepy Neonet to nie tylko placówki stacjonarne. Neonet to również sklep intenretowy. Firma jest siedmiokrotnym zdobywcą Gwiazdy Jakości Obsługi, prestiżowego wyróżnienia dla przedsiębiorstw z najwyższą jakością obsługi.

Gazetki zawierają informacje o czasowych promocjach w Neonet oraz ofertach specjalnych. Zakupy uprzyjemnia możliwość zakupów preorder, jak też na raty.

Jak powstał Neonet?

Twórcą sieci sprzedaży detalicznej Neonet jest Marek Majewski, absolwent wyższej szkoły ekonomicznej. W 1990 roku otworzył jednoosobową hurtownię sprzętu RTV/AGD, między innymi telewizorów. Biznes opłacił się na tyle, że w 1994 zakupił spółkę D and D, którą zaraz też przemianował na M and M. W końcu w 2003 roku powstała sieć sklepów Neonet. Szybko się rozwinęła i weszła na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. W kilka lat później posiadała już ponad 100 placówek własnych oraz jeszcze więcej franczyzowych. Obecnie jest to 260 salonów detalicznych. Zatrudnia ponad 2700 pracowników.

15 lat na rynku i ciągły rozwój to niemałe dokonania. Co się do tego przyczyniło?

Tajemnica sukcesu Neonet

Jesteśmy po to, aby nasi Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu AGD, RTV IT i mogli w pełni cieszyć się z jego funkcjonalności - oto motto firmy. W filozofii przedsiębiorstwa dominuje troska o zadowolenie klienta. Prawdziwości tego podejścia dowiedli zdobywając osiem razy Gwiazdę Jakości Obsługi. Innym wyjątkowym wyróżnieniem jest Diament miesięcznika Forbes.

Stawiają na nowoczesne rozwiązania, chcąc wpłynąć na zadowolenie klientów. Promocje Neonet to kolejny powód, dla którego są postrzegani jako jeden z liderów w branży. Telefony, laptopy oraz telewizory to podstawowe produkty znajdujące się w ofercie sklepu.

Gdzie znajdziesz sklepy Neonet?

Miastem, które od początku związane jest z działalnością Neonetu jest Wrocław, lecz jego zasięg sięga znacznie dalej. Punkty, rozsiane w całej Polsce, otwarte są do późnych godzin wieczornych, co ułatwia zakupy zapracowanym odwiedzającym.

Grupa Neonet wspiera liczne działania charytatywne i kampanie społeczne. Pomoc otrzymują od nich m.in. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu oraz projekt Szlachetna Paczka.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1135 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.