Gazetka sklepu Tesco

Tesco gazeta to ulotka dostępna w wersji papierowej oraz elektronicznej, mówiąca o aktualnych promocjach i rabatach. Wydawana jest cyklicznie, średnio co tydzień dla dużych i małych hipermarketów oraz supermarketów. Oferta zawarta w Tesco gazetka dopasowana jest do lokalizacji sklepu. Tesco ulotka to nie wszystko - klienci Tesco mogą także zapoznać się z katalogami wydawanymi przez markę. Tego typu gazetki Tesco są pięknie ilustrowane i wydawane w formie magazynów. Zwierają nie tylko produkty, które oferowane są przez sklep, ale i całą garść porad i artykułów z różnych dziedzin.

Tesco – brytyjska sieć supermarketów w Polsce

Tesco jest brytyjską siecią hiper- i supermarketów, które w Polsce pojawiły się po raz pierwszy w 1995 roku. Sklepy z logiem Tesco działają również w Irlandii, na Węgrzech, Słowacji, w Tajlandii, Korei Południowej, Malezji, Chinach oraz Czechach. W każdym z tych krajów oferują swoim klientom produkty spożywcze, akcesoria przemysłowe, chemię gospodarczą oraz kosmetyki.

W Tesco można spotkać również towary sezonowe np. meble ogrodowe czy sprzęt do sportów zimowych. Bogaty asortyment można zakupić, korzystając z jednego z 418 polskich sklepów stacjonarnych lub składając zamówienie w sklepie Tesco. Warto też zajrzeć do aktualnej oferty, którą przedstawia Tesco gazetka promocyjna i być na bieżąco z nowościami i poznać wszystkie fantastyczne promocje Tesco

Tesco – dla klientów

Marka Tesco to dla klientów nie tylko bogaty wybór asortymentu, ale także i szeregu dodatkowych usług. Oprócz Tesco online działającego w 12 aglomeracjach, mogą oni skorzystać z Tesco Finanse, programu lojalnościowego sklepu, bistro czy foto usług. Zarówno sprzedawane produkty, jak i świadczone usługi są najwyższej jakości, co wypływa z misji i wartości firmy. Mówią one, że marka Tesco będzie dbać o swoich klientów każdego dnia lepiej. Produkty i usługi dostarczane przez Tesco mają więc być wysokiej jakości, w dobrej cenie i łatwo dostępne - gazetka Tesco to zbiór tych najlepszych okazji. Nie zwlekaj i odwiedź Tesco. Promocje na każdym kroku czekają tylko na Ciebie.

Poznaj Tesco online z Tipli i już więcej nie marnuj czasu na stanie w kolejkach. Satysfakcja gwarantowana! Chcesz więcej wyjątkowych okazji cenowych? Tesco gazetka to zbiór najlepszych ofert dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Tesco w społeczeństwie lokalnym

Tesco, choć jest dużą międzynarodową organizacją, nie zapomina o społeczeństwie lokalnym. Wiedząc, jak silnie, duże marki oddziaływają na społeczność, swoje działania Tesco kieruje ku pozytywnemu wpływowi na klientów i pracowników. W tym celu podejmuje szereg akcji społecznych przeciwdziałających marnowaniu żywności, poprawie zdrowia, wspieraniu lokalnych inicjatyw, trosce o środowisko naturalne. Marce nieobce są również ideały odpowiedzialnego handlu oraz dbania o pracowników. Zatrudniając w Polsce 28 tysięcy osób, tworzy im możliwości rozwoju, nauki nowych umiejętności oraz budowania kariery w przyjaznym środowisku.

Wybierz zdrową żywność najwyższej jakości za najniższe ceny. Sprawdź, co czeka na Ciebie w Tesco - ulotka promocyjna przedstawia dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach.Miłośników zakupów w sklepach Tesco zainteresować mogą także gazetki Lidl oraz zawsze aktualna ulotka Kaufland.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1810 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub