Gazetka sklepu Tesco

Tesco gazeta to ulotka dostępna w wersji papierowej oraz elektronicznej, mówiąca o aktualnych promocjach i rabatach. Wydawana jest cyklicznie, średnio co tydzień dla dużych i małych hipermarketów oraz supermarketów. Oferta zawarta w Tesco gazetka dopasowana jest do lokalizacji sklepu. Tesco ulotka to nie wszystko - klienci Tesco mogą także zapoznać się z katalogami wydawanymi przez markę. Tego typu gazetki Tesco są pięknie ilustrowane i wydawane w formie magazynów. Zwierają nie tylko produkty, które oferowane są przez sklep, ale i całą garść porad i artykułów z różnych dziedzin.

Tesco – brytyjska sieć supermarketów w Polsce

Tesco jest brytyjską siecią hiper- i supermarketów, które w Polsce pojawiły się po raz pierwszy w 1995 roku. Sklepy z logiem Tesco działają również w Irlandii, na Węgrzech, Słowacji, w Tajlandii, Korei Południowej, Malezji, Chinach oraz Czechach. W każdym z tych krajów oferują swoim klientom produkty spożywcze, akcesoria przemysłowe, chemię gospodarczą oraz kosmetyki.

W Tesco można spotkać również towary sezonowe np. meble ogrodowe czy sprzęt do sportów zimowych. Bogaty asortyment można zakupić, korzystając z jednego z 418 polskich sklepów stacjonarnych lub składając zamówienie w sklepie Tesco. Warto też zajrzeć do aktualnej oferty, którą przedstawia Tesco gazetka promocyjna i być na bieżąco z nowościami i poznać wszystkie fantastyczne promocje Tesco

Tesco – dla klientów

Marka Tesco to dla klientów nie tylko bogaty wybór asortymentu, ale także i szeregu dodatkowych usług. Oprócz Tesco online działającego w 12 aglomeracjach, mogą oni skorzystać z Tesco Finanse, programu lojalnościowego sklepu, bistro czy foto usług. Zarówno sprzedawane produkty, jak i świadczone usługi są najwyższej jakości, co wypływa z misji i wartości firmy. Mówią one, że marka Tesco będzie dbać o swoich klientów każdego dnia lepiej. Produkty i usługi dostarczane przez Tesco mają więc być wysokiej jakości, w dobrej cenie i łatwo dostępne - gazetka Tesco to zbiór tych najlepszych okazji. Nie zwlekaj i odwiedź Tesco. Promocje na każdym kroku czekają tylko na Ciebie.

Poznaj Tesco online z Tipli i już więcej nie marnuj czasu na stanie w kolejkach. Satysfakcja gwarantowana! Chcesz więcej wyjątkowych okazji cenowych? Tesco gazetka to zbiór najlepszych ofert dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Tesco w społeczeństwie lokalnym

Tesco, choć jest dużą międzynarodową organizacją, nie zapomina o społeczeństwie lokalnym. Wiedząc, jak silnie, duże marki oddziaływają na społeczność, swoje działania Tesco kieruje ku pozytywnemu wpływowi na klientów i pracowników. W tym celu podejmuje szereg akcji społecznych przeciwdziałających marnowaniu żywności, poprawie zdrowia, wspieraniu lokalnych inicjatyw, trosce o środowisko naturalne. Marce nieobce są również ideały odpowiedzialnego handlu oraz dbania o pracowników. Zatrudniając w Polsce 28 tysięcy osób, tworzy im możliwości rozwoju, nauki nowych umiejętności oraz budowania kariery w przyjaznym środowisku.

Wybierz zdrową żywność najwyższej jakości za najniższe ceny. Sprawdź, co czeka na Ciebie w Tesco - ulotka promocyjna przedstawia dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach.Miłośników zakupów w sklepach Tesco zainteresować mogą także gazetki Lidl oraz zawsze aktualna ulotka Kaufland.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub