Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetka sklepu Tesco

Tesco gazeta to ulotka dostępna w wersji papierowej oraz elektronicznej mówiąca o aktualnych promocjach i rabatach. Wydawana jest regularnie, średnio co tydzień dla dużych i małych hipermarketów oraz supermarketów. Oferta zawarta w Tesco gazetkach dopasowana jest do lokalizacji i typu sklepów. Tesco ulotka to jednak nie wszystko - klienci Tesco mogą także zapoznać się z katalogami wydawanymi przez markę. Tego typu gazetki Tesco są pięknie ilustrowane i wydawane w formie magazynów. Zwierają nie tylko produkty, które oferowane są przez sklep, ale i całą garść porad i artykułów z różnych działów.

Tesco zamienia się w Netto

Brytyjska sieć kończy swoją działalność w Polsce. Tesco będzie funkcjonować w naszym kraju tylko do 31.10.2021. Po tym dniu żaden ze sklepów nie będzie działać pod niebieskim szyldem. Około 300 placówek zmieni nazwę, właściciela i będzie funkcjonować jako Netto. Pełną listę sklepów z datą ponownego otwarcia znajdziesz na stronie internetowej sieci. 

Niezwykła oferta Tesco

Tesco jest brytyjską siecią hiper- i supermarketów, które w Polsce pojawiły się po raz pierwszy w 1995 roku. Sklepy z logiem Tesco działają również w Irlandii, na Węgrzech, Słowacji, w Tajlandii, Korei Południowej, Malezji, Chinach oraz Czechach. W każdym z tych krajów oferują swoim klientom produkty spożywcze, akcesoria przemysłowe, sprzęt elektroniczny, chemię gospodarczą oraz kosmetyki.

W Tesco można spotkać również towary sezonowe np. meble ogrodowe czy sprzęt do sportów zimowych. Bogaty asortyment można zakupić, korzystając z jednego z 418 polskich sklepów stacjonarnych lub składając zamówienie w internetowym sklepie Tesco. Warto też zajrzeć do aktualnej oferty, którą zawsze przedstawia Tesco gazetka promocyjna i być na bieżąco z nowościami i fantastycznymi promocjami Tesco. Niskie ceny i zadowolenie z zakupów gwarantowane!

Chcesz się dowiedzieć wszystkiego o Tesco online? Zajrzyj do magazynu Tipli i nie trać czasu i nerwów na stanie w kolejkach.

Marki Tesco w niskich cenach

Firma oprócz znanych polskich i zagranicznych marek w swoim asortymencie posiada również szereg marek własnych, które charakteryzują się wysoką jakością w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu nie trzeba przepłacać, aby zyskać pełnowartościowe produkty za niewielkie pieniądze. Do produktów własnych Tesco m.in. należą:

  • Tesco Finest - przysmaki, do których należą aromatyczne sosy, praliny, czekolada cze zdrowe musli.
  • Go Cook - dobry jakościowo sprzęt kuchenny.
  • Pro Formula - profesjonalna linia kosmetyków dla całej rodziny.
  • Pet Specialist - wysokiej jakości karma dla zwierząt.
  • Kawy i herbaty Tesco - różne rodzaje kaw i herbat o harmonijnym smaku.

Jak widać z produktami własnymi Tesco nie dość, że można zaopatrzyć lodówkę po brzegi, to jeszcze wyposażyć kuchnię czy zaopatrzyć się w najlepsze kosmetyki. Czas wyruszyć na zakupy!

Gazetka promocyjna Tesco

Publikacje Tesco zostały podzielone w zależności od rodzaju sklepów i ich lokalizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu inne promocje można znaleźć w małym markecie, a inne dostępne są dla dużych supermarketów. Podstawowe gazetki promocyjne Tesco zawierają najwięcej rabatów i wyprzedaży na produkty spożywcze i wydawane są w każdy czwartek tygodnia. Szczególnie warto tu śledzić Weekendowe Superoferty, które pozwalają na obniżenie cen wybranych produktów co najmniej o połowę. W bardzo atrakcyjnych cenach znajdują się także produkty oznaczone jako Hity miesiąca. Firma wydaje również tematyczne gazetki promocyjne, których ważność zazwyczaj przekracza jeden tydzień oraz publikuje katalogi pełne inspiracji na wiele okazji. Można wśród nich znaleźć świąteczne wydania z przepisami, katalogi z modą i pomysłami na dekoracje czy publikacje podpowiadające, co robić w wolnym czasie.

Gazetka Tesco - nowa na Tipli

Publikacje Tesco można śledzić w formie papierowej lub elektronicznej. Na Tipli zawsze są dostępne wszystkie aktualne gazetki firmy, dzięki czemu nie trzeba gromadzić niepotrzebnej makulatury na półkach i można w domowym zaciszu zaplanować zakupy. Nic tak nie cieszy jak pełna lodówka, szafa modnych ubrań i łazienka najlepszych kosmetyków zakupionych po okazyjnych cenach. Nie ma co dłużej się zastanawiać, jak tylko zajrzeć do Tesco. Ulotka reklamowa pozwoli sporo zaoszczędzić i okaże się nieocenioną pomocą w wyszukiwaniu najlepszych cenowych okazji.

Tesco – dla klientów

Marka Tesco to dla klientów nie tylko bogaty wybór asortymentu, ale także szereg dodatkowych usług. Oprócz Tesco online działającego w 12 aglomeracjach, klienci mogą skorzystać z Tesco Finanse, programu lojalnościowego, bistro czy foto usług. Zarówno sprzedawane produkty, jak i świadczone usługi są najwyższej jakości, co wypływa z misji i wartości firmy polegającej na dbaniu o swoich klientów lepiej każdego dnia. Produkty i usługi dostarczane przez Tesco mają więc być wysokiej jakości, w dobrej cenie i łatwo dostępne - gazetka Tesco to zbiór tych najlepszych okazji. Nie zwlekaj i odwiedź Tesco. Promocje już na Ciebie czekają.

Tesco w społeczeństwie lokalnym

Tesco choć jest dużą międzynarodową organizacją nie zapomina o społeczeństwie lokalnym. W tym celu podejmuje szereg akcji społecznych, które mają przeciwdziałać marnowaniu żywności, dbać o poprawę zdrowia, wspierać lokalne inicjatywy i troszczyć się o środowisko naturalne. Marce nieobce są również ideały odpowiedzialnego handlu i dbania o pracowników. Zatrudniając w Polsce 28 tysięcy osób, firma tworzy im możliwości rozwoju, nauki nowych umiejętności oraz budowania kariery w przyjaznym środowisku.

Miłośników zakupów w sklepach Tesco zainteresować mogą także gazetki Lidl oraz zawsze aktualna ulotka Kaufland.

Sklepy podobne do Tesco z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Tesco.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się