Aktualne gazetki Eurocash

Archiwum gazetek

Gazetka hurtowni Eurocash

Jako przedsiębiorca współpracujesz z różnymi hurtowniami samoobsługowymi? Koniecznie wypróbuj współpracę z Eurocash! Gazetka promocyjna pomoże Ci odpowiednio zaplanować zakupy i zmaksymalizować zyski. Gazetka Eurocash Cash&Carry ważna jest przez okres dwóch tygodni, potem wydawana jest nowa. Jest obszerna, zawiera krótkie artykuły z wyliczeniami proponujące inwestycje w pewne grupy towarów i jest przejrzysta. Podane są zarówno ceny brutto, jak i netto, co stanowi znacznie ułatwienie w planowaniu wydatków.

Eurocash Cash&Carry to sieć hurtowni skupiająca się na małych i średnich sklepach spożywczo-chemicznych. Oferuje najbardziej rotujące, szybko zbywalne artykuły (z ang. FMCG) na terenie Polski, co stanowi mniej więcej 80% zapotrzebowania takich sklepów.

Dystrybucja jest prowadzona w każdym województwie Polski. W roku 2016 została otworzona 190 hurtownia. Planowany jest dalszy rozwój, co wiąże się z tym, że cała Grupa Eurocash się rozwija.

Sieć stanowi część Grupy Eurocash, w skład której wchodzą również silne sieci związane z franczyzą, takie jak abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan i Groszek. To tego rodzaju sklepy stanowią główną klientelę Eurocash Cash&Carry.

Biorąc pod uwagę, że większość klientów jest powiązana z Grupą, nie dziwią wyjątkowo niskie ceny. Ze zlecanych przez Eurocash cotygodniowych badań cen rynkowych wynika, że ponad 70% artykułów jest tutaj tańszych, niż w innych hurtowniach.

Wydawana przez Eurocash gazetka promocyjna to niejedyny sposób, w jaki sieć kontaktuje się z klientami. Wysyłane są oprócz tego wiadomości SMS o promocjach.

Klientem sieci Eurocash możesz zostać, gdy jesteś właścicielem sklepu chemicznego, spożywczego lub monopolowego. Będziesz musiał przedstawić numer NIP, numer REGON, dowód wpisu do ewidencji dzialności gospodarczej, odpowiednie PKD oraz dowód aktualnego zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Eurocash regularnie organizuje, bądź uczestniczy w konkursach, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Dla klientów często dokonujących zakupów przygotowano interesujący program lojalnościowy, czyli kartę rabatową Eurocash. Umożliwia ona uzyskanie całego szeregu korzyści. Otrzymują ją wybrani klienci, którym ustalany jest cel obrotowy, za który z kolei przyznawane są złotówki zasilające kartę. Te można wykorzystać w postaci 5% rabatu odliczanego od faktury.

Sklepy podobne do Eurocash z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Eurocash.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się