Aktualne gazetki Makro

Archiwum gazetek

Gazetki i magazyny Makro

Czy jesteś zainteresowany aktualną ofertą nowoczesnych hurtowni samoobsługowych MAKRO? Jeśli tak, to znalazłeś się na właściwym miejscu. Tutaj znajdziesz aktualne oferty promocyjne. Gazetki pojawiają się regularnie i są ważne przez 2 tygodnie. Informacje podane są zarówno w cenie netto, jak i brutto, więc łatwo zorientować się w cenach hurtowych i detalicznych. Dla przedsiębiorców (i nie tylko) MAKRO prezentuje inspirujące magazyny Sklep dla biura, MAKRO PROFESSIONAL, MAKRO Chef, MAKRO Premium oraz katalog dla członków programu bonusowego.

MAKRO Cash and Carry

Cofnijmy się w czasie do roku 1994. To właśnie wtedy MAKRO Cash and Carry otwiera Pierwsze Centrum Zaopatrzenia Hurtowego - Makro Warszawa. Nowe sklepy rosną jak grzyby po deszczu. Jeszcze w tym samym roku MAKRO pojawia się w Sosnowcu i Łodzi. Każdego roku przybywają nowe placówki. W roku 1995 powstaje Makro Kraków, a w 1996 Makro Lublin. W dniu dzisiejszym w Polsce znajduje się 30 hal MAKRO i wiele mniejszych MAKRO PUNKTÓW.

W Europie MAKRO jest powszechnie znane jako Metro Cash & Carry. To dlatego, że w roku 1998 sieć stała się własnością koncernu handlowego METRO AG.

Co to jest MAKRO Cash & Carry?

To niemiecka sieć samoobsługowych hurtowni dla przedsiębiorców. Dostarcza im kompleksowe zaopatrzenie oraz ciekawe rozwiązania wspomagające ich biznes. Ciekawostką jest, że jedna hala sklepu MAKRO łączy w sobie 50 hurtowni branżowych. Ponieważ wszystko znajduje się pod ręką, zakupy w MAKRO to nie tylko niskie ceny ale i oszczędność czasu.

Poza olbrzymimi halami, to również sieć MAKRO PUNKTÓW. Są to mniejsze sklepy, które koncentrują się na klientach z sektora handlu detalicznego. Jeśli więc szukasz sklepu, którego oferta jest naprawdę bogata, wybierz Makro - alkohole z całego świata, świeże mięso, pieczywo, przyprawy i inne produkty czekają tam na Ciebie. W Makro naprawdę masz, z czego wybierać. Inspiruj się też naszym magazynem, gdzie znajdziesz przepisy na zdrowy obiad - wszystkie składniki zawsze znajdziesz w Makro.

Zakupy w MAKRO? To się opłaca!

MAKRO posiada własny program lojalnościowy Klub MAKRO Pro, czyli legendarne srebrne i złote Karty Klienta MAKRO. Karty otrzymują ci przedsiębiorcy, których wydatki w sklepie przekroczą minimalnie 50 tysięcy złotych netto. Właściciele kart otrzymują ciekawe nagrody oraz rabaty za zakupy, specjalne przywieje, które obniżają wydatki. Jednym z nich jest bezpłatne uczestnictwo w szkoleniach dla biznesu czy specjalne oferty dla przedstawicieli z sektora gastronomicznego.

MAKRO posiada również Program Doradztwa dla Handlu Detalicznego, Wielofunkcyjną Kartę Klienta MAKRO z funkcją karty kredytowej oraz Kartę MAKRO Biznes z funkcją kredytu kupieckiego. Bez względu na to czy robisz zakupy w Warszawie, Krakowie czy Lublinie, wszystkie wyżej wymienione karty działają w całym kraju.

Poświęć czas MAKRO gazetce

Jedna hala MAKRO ma ofertę zbliżoną do 50 hurtowni branżowych. Znajdziesz tutaj nie tylko artykuły spożywcze, przemysłowe, elektronikę użytkową, ale też odzież czy wszystko to, co musi znaleźć się w biurze. Aby ci pomóc zorientować się w tym olbrzymim świecie produktów, MAKRO regularnie publikuje gazetki promocyjne oraz magazyny, które ułatwią ci kupowanie oraz staną się inspirującym impulsem dla twojego biznesu. Już dzisiaj sprawdź, co kryje gazetka Makro i rób zakupy w najlepszych cenach.

Czy wiesz, że na Tipli znajdziesz promocje w każdej kategorii sklepów? Artykuły spożywcze, moda, artykuły do domu i wiele, wiele innych. Nie czekaj. Stań się łowcą najlepszych okazji - z nami nie przegapisz już żadnej. Śledź gazetki promocyjne wszystkich sklepów, które zbieramy tu dla Ciebie.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1825 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub