Gazetki i magazyny Makro

Czy jesteś zainteresowany aktualną ofertą nowoczesnych hurtowni samoobsługowych Makro? Jeśli tak, to znalazłeś się na właściwym miejscu. Tutaj znajdziesz aktualne oferty promocyjne. Gazetki pojawiają się regularnie i są zazwyczaj ważne przez 2 tygodnie. Informacje podane są zarówno w cenie netto, jak i brutto, więc łatwo zorientować się w cenach hurtowych i detalicznych. Dla przedsiębiorców (i nie tylko) Makro również publikuje inspirujące magazyny, takie jak: Sklep dla biura, Makro Professional, MAKRO Chef, Makro Premium oraz katalog dla członków programu bonusowego Makro. Gazetki to pomogą Ci wydawać mniej, dlatego warto zaglądać i oszczędzać, gdy tylko to możliwe.

Makro Cash and Carry - krótka historia

Cofnijmy się w czasie do roku 1994. To właśnie wtedy Makro Cash and Carry otwiera Pierwsze Centrum Zaopatrzenia Hurtowego - Makro Warszawa. Nowe sklepy rosną jak grzyby po deszczu. Jeszcze w tym samym roku Makro pojawia się w Sosnowcu i Łodzi. Każdego roku przybywają nowe placówki. W roku 1995 powstaje Makro Kraków, a w 1996 Makro Lublin. W dniu dzisiejszym w Polsce znajduje się 30 hal Makro i wiele mniejszych Makro Punktów.

W Europie Makro jest powszechnie znane jako Metro Cash & Carry. To dlatego, że w roku 1998 sieć stała się własnością koncernu handlowego METRO AG.

Makro - sklep dla przedsiębiorców

Makro to niemiecka sieć samoobsługowych hurtowni dla przedsiębiorców. Dostarcza im kompleksowe zaopatrzenie oraz ciekawe rozwiązania wspomagające ich biznes. Ciekawostką jest, że jedna hala sklepu Makro łączy w sobie 50 hurtowni branżowych. Ponieważ wszystko znajduje się pod ręką, zakupy w Makro to nie tylko niskie ceny, ale i oszczędność czasu.

Poza olbrzymimi halami, to również sieć Makro Punktów. Są to mniejsze sklepy, które koncentrują się na klientach z sektora handlu detalicznego. Jeśli więc szukasz sklepu, którego oferta jest naprawdę bogata, wybierz Makro - alkohole z całego świata, świeże mięso, pieczywo, przyprawy, artykuły do biura, kosmetyki i wiele innych produktów. W Makro naprawdę jest, z czego wybierać. Atrakcyjne ceny i niemal nieograniczona oferta Makro sprawią, że każde zakupy będą należały do udanych.

Inspiruj się też naszym magazynem, gdzie znajdziesz przepisy na zdrowy obiad - wszystkie składniki zawsze znajdziesz w Makro.

Zakupy w Makro? To się opłaca!

Makro posiada własny program lojalnościowy Klub Makro Pro, czyli legendarne srebrne i złote Karty Makro. Karty otrzymują ci przedsiębiorcy, których wydatki w sklepie przekroczą minimalnie 50 tysięcy złotych netto. Właściciele kart otrzymują ciekawe nagrody oraz rabaty za zakupy, specjalne przywieje, które obniżają wydatki. Jednym z nich jest bezpłatne uczestnictwo w szkoleniach dla biznesu czy specjalne oferty dla przedstawicieli z sektora gastronomicznego. Makro wie jak, zadbać o swoich klientów!

Makro posiada również Program Doradztwa dla Handlu Detalicznego, Wielofunkcyjną Kartę Klienta Makro z funkcją karty kredytowej oraz Kartę Makro Biznes z funkcją kredytu kupieckiego. Bez względu na to czy robisz zakupy w Warszawie, Krakowie czy Lublinie, wszystkie wyżej wymienione karty działają w całym kraju.

Makro - gazetka z niezwykłą ofertą

Aby być na bieżąco z aktualną ofertą, wszystkimi nowościami i najlepszymi rabatami firmy warto śledzić gazetki Makro wydawane regularnie i dostosowane do konkretnych lokalizacji hal. Znaleźć w nich można nie tylko promocje na artykuły spożywcze, przemysłowe, elektronikę użytkową, ale też na odzież czy wszystko to, co musi znaleźć się w biurze. Makro również często publikuje magazyny, które ułatwią zakupy oraz staną się inspirującym impulsem dla każdego biznesu. Już dzisiaj sprawdź, co kryje gazetka Makro i rób zakupy w najlepszych cenach. Hity cenowe, ekscytujące konkursy i rabaty sięgające nawet 60% czekają!

Czy wiesz, że . . .? Na Tipli, znajdziesz wszystkie aktualne gazetki Makro, dzięki czemu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również pieniądze. Korzystaj i kupuj w mega niskich cenach!

Makro online

Moc promocji, atrakcyjne ceny i niezwykła oferta to jeszcze nie wszystko! W Makro można również w bardzo prosty sposób złożyć zamówienie przez Internet. Aby kupować online należy posiadać aktywną kartę Klienta Makro oraz zarejestrować Konto Klienta. Po zakończeniu i potwierdzeniu rejestracji należy się zalogować do swojego konta, wybrać potrzebne produkty i złożyć zamówienie. Dostępne formy płatności to: gotówka, karta kredytowa i debetowa, szybki przelew internetowy PayU. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS pod wskazany adres podany podczas składania zamówienia. Koszt dostawy zamówienia, składającego się z 1 palety wynosi 140 zł netto.

Na stronie internetowej sklepu zapoznać się również można z promocjami, aktualną ofertą oraz dokładnymi adresami i godzinami otwarcia hal Makro. Wystarczy wejść w zakładkę Hale, wpisać kod pocztowy, a uzyskamy wszystkie potrzebne informacje. Pojawią się również dane kontaktowe do poszczególnych sklepów.

Makro - kontakt i reklamacje

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości z Obsługa Klienta można się kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numerami infolinii: 0 801 066 100, 62 760 85 81, 62 760 85 82, 62 760 85 83. Zawsze można liczyć na fachową poradę oraz uzyskać wszystkie informacje dotyczące złożonego zamówienia.

Reklamacje należy składać na numer infolinii 0801 066 100, 62 760 85 81, 62 760 85 82, 62 760 85 83 lub poprzez e-mail: biuro.online@makro.pl. W zgłoszeniu należy podać numer NIP firmy, numer karty Klienta Makro oraz treść zgłoszenia reklamacyjnego. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są w ciągu 14 dni, a z tytułu gwarancji zgodnie z jej warunkami.

Czy wiesz, że na Tipli znajdziesz promocje w każdej kategorii sklepów? Artykuły spożywcze, moda, artykuły do domu i wiele, wiele innych. Nie czekaj. Stań się łowcą najlepszych okazji - z nami nie przegapisz już żadnej. Śledź gazetki promocyjne wszystkich sklepów, które zbieramy specjalnie dla Ciebie.

Sklepy podobne do Makro z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Makro.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się