Stokrotka zniżki i kupony rabatowe

Szukasz sposobu na tanie zakupy spożywcze? Sprawdź promocje, loterie i akcje w sklepie Stokrotka. Kupuj taniej i wygrywaj nagrody!
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując akcje i promocje Stokrotka?

Stokrotka - sklep, który należy do grona polskich marketów oferujących produkty spożywcze, chemię gospodarczą oraz artykuły przemysłowe. Stacjonarne sklepy Stokrotka można znaleźć na terenie całego kraju. Są to małe osiedlowe markety, które doskonale sprawdzają się przy codziennych zakupach.

Stokrotka - promocje, z których warto skorzystać

Stokrotka oferuje swoim klientom szereg promocji i akcji specjalnych. Co tydzień w wydawanych gazetkach promocyjnych klienci mogą zapoznać się z przecenionymi produktami.

Oprócz tego market organizuje promocje Stokrotka na produkty sezonowe np. artykuły ogrodnicze.

Stokrotka - akcje stałe

Stokrotka sklep to także możliwość skorzystania ze stałych akcji, które znane są pod nazwą Zbieraj znaczki. Znaczki przyznawane są za zakup określonych produktów i zbierane w tzw. Karcie Kolekcjonera. Uzbieranie ich odpowiedniej ilości uprawnia do odbioru nagród aktualnie oferowanych przez markę np. zestawu noży czy walizek podróżnych. O tym, za jakie produkty w danym tygodniu można otrzymać znaczki, informuje aktualna gazetka promocyjna Stokrotka.

Stokrotka loterie

Marka Stokrotka dla swoich klientów organizuje również czasowe loterie. Aby móc w nich uczestniczyć należy zakupić wskazany w regulaminie loterii produkt oraz zazwyczaj przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe w formie SMS. Stokrotka loterie to akcje organizowane wspólnie z producentami sprzedawanych w marketach produktów.

Bogaty asortyment, atrakcyjne ceny, a dodatkowe akcje Stokrotka sprawiają, że zakupy w tym markecie są tanie i oszczędne.

Szukasz sposobu na tanie zakupy spożywcze? Sprawdź promocje, loterie i akcje w sklepie Stokrotka. Kupuj taniej i wygrywaj nagrody!

Ten market to sklep przyjazny klientom. W ofercie Stokrotki można odnaleźć znane i lubiane produkty spożywcze, a także bogaty asortyment marek własnych m.in. markę Delito, Parasolowe, Tak! czy Home. Produkty sprzedawane pod markami własnymi przygotowywane są z największą starannością, a przy tym kuszą atrakcyjnymi cenami. Często można znaleźć je również w dziale Stokrotka promocje.