Freshmarket gazetka promocyjna

Freshmarket gazetka promocyjna pomoże w zrobieniu tanich i oszczędnych zakupów. W Freshmarket gazetce znajdziesz informacje o super cenach i podstawowych produktach spożywczych, które są dostępne w promocji. Gazetka ważna jest przez 2 tygodnie lub do wyczerpania zapasów. Warto też wiedzieć, że sklep wydaje Freshmarket gazetkę alkohole, gdzie powiadamia o rabatach na piwa, wina i inne trunki wysokoprocentowe.

Archiwum gazetek

Freshmarket, czyli codziennie świeży wybór

Freshmarket to sieć marketów osiedlowych, w których można zrobić codzienne zakupy spożywcze. Na sklepowych półkach znajdzie się pieczywo, mięsa, warzywa, owoce, słodycze, produkty sypkie, artykuły dla zwierząt, alkohole oraz chemia gospodarcza z kosmetykami.

Sieć Freshmarket jest marką działającą na polskim rynku od 2009 roku i posiada aktualnie ok. 500 sklepów we wszystkich największych miastach. Sklepy zlokalizowane są na osiedlach mieszkalnych i zapewniają wygodne i szybkie zakupy. Dzięki okresowym promocją, z którymi można zapoznać się we Freshmarket gazetka, zakupy mogą być tanie i oszczędne.

Freshmarket – świeżo i ze smakiem

Oferta Freshmarket to zarówno lubiane produkty najlepszych marek, jak i te pochodzące od lokalnych dostawców. Na sklepowych półkach można znaleźć wiele tradycyjnych i regionalnych produktów spożywczych. Część z nich oznaczona jest logiem Wybrane ze smakiem, które świadczy o najwyższej jakości towaru. Zapewnia ją kilkuetapowa weryfikacja oraz szczegółowy system kontroli jakości. O tym, jak w kuchni wykorzystać tradycyjne produkty można dowiedzieć się, podpatrując publikowane przez Freshmarket i klientów sklepu przepisy kucharskie.

Fresh Club – program lojalnościowy Freshmarket

Fresh Club to program lojalnościowy sklepu Freshmarket, który pozwala na odbieranie niemal codziennie dodatkowych kuponów rabatowych. We Freshmarket gazetce promocyjnej jego uczestnicy znajdą produkty o jeszcze niższych cenach, niż te dla zwykłych klientów. Dodatkowo kupując je, członkowie klubu mogą zbierać znaczki i odbierać atrakcyjne nagrody np. bilety do kina.

Kupony promocyjne znajdują się na paragonie lub na stronach Tipi, w zakładce Zniżki i kupony Freshmarket.

Freshmarket – nie tylko zakupy

Freshmarket to nie tylko zakupy, ale także usługi dodatkowe. W marketach można znaleźć mini kawiarnie, które oferują filiżankę świeżo mielonej kawy, orzeźwiające soki, przekąski i słodkości.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub