Gazetka sklepu Starkl

Starkl ogrodnik katalog to bogata oferta różnego rodzaju roślin, które sprawią, że Twój ogród, czy taras będą wyglądać pięknie i wyjątkowo. Katalog wydawany jest sezonowo i zawiera aktualną ofertę firmy. Znajdziesz w nim także liczne porady i wskazówki ogrodnicze, przeceny i okazje cenowe. Dostępny jest w wersji papierowej i elektronicznej. Aktualny Starkl katalog znajdziesz na stronie sklepu, jak i na Tipli.pl. Ciesz się szerokim wyborem i uprawiaj rośliny, jakie tylko będziesz chciał.

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Starkl to rodzinna firma z ponad 100-letnią tradycją. Została założona przez Josefa Starkla II w Austrii. Firma bardzo szybko odniosła sukces i zaczęła zdobywać zagraniczne rynki. Dziś jej asortyment można również kupić w Czechach, w Polsce, w Rumunii, w Niemczech, we Włoszech, na Słowacji i na Węgrzech. W swojej ofercie posiada asortyment własny oraz producentów z Europy. Ciesz się szerokim wyborem i dbaj o swój ogród z firmą, która kocha, to co robi.

Starkl ogrodnik katalog - rośliny, które ożywią Twój ogród

Chcesz coś zmienić w wyglądzie swojego ogrodu? Szukasz roślin które, sprawią, że Twój ogród będzie prezentował się pięknie i zjawiskowo? Zapoznaj się z aktualną ofertą sklepu Starkl i rozpocznij zakupy. Firma oferuje szeroki wybór krzewów, drzewek, owoców i warzyw. Prowadzi sprzedaż w ciągu dwóch sezonów: na wiosnę i na jesieni. Wtedy właśnie są najlepsze warunki do sadzenia nowych roślin oraz ich bezpiecznego transportu. Zadbaj o swój ogród z firmą Starkl i przyjemnie spędzaj czas w swoim małym królestwie.

Starkl katalog: inspiracje i atrakcyjne ceny

Starkl katalog to nie tylko mnóstwo roślin, które będą idealnie pasować do Twojego ogrodu, balkonu, czy tarasu. To także liczne porady, inspiracje i cenowe okazje. O wszystkich obniżkach dowiesz się z aktualnego katalogu. Warto też zaglądać do zakładki Super Cena na stronie internetowej sklepu, jak również śledzić zniżki i kupony Starkl na Tipli. Wszystko po to, abyś mógł stworzyć swój wymarzony ogród, nie martwiąc się o koszty. Łap okazje i ciesz się czasem spędzonym na świeżym powietrzu.

Starkl to także skarbnica wiedzy na tym uprawy kwiatów, krzewów i drzew. Na stornie internetowej sklepu znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat tego, jak dbać i troszczyć się o swoje rośliny, aby wyglądały pięknie i zdrowo. Dowiesz się m.in. jak często je podlewać, kiedy je sadzić, czy jak je chronić przed szkodnikami. Korzystaj z rad fachowców i ciesz się czasem spędzonym w swoim małym królestwie. Nie ma jak to chwila relaksu na łonie natury, do której masz zaledwie klika kroków.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub