Gazetka sklepu Brico Depot

Potrzebujesz doskonałych artykułów budowlanych? Może narzędzi do majsterkowania? Chcesz kupić to wszystko taniej? Koniecznie sprawdź, co oferuje obowiązujący w Brico Depot katalog! Aby zakupy były tanie, powinieneś sprawdzić gazetki promocyjne przed wejściem do sklepu. Zanim wejdziesz do Brico Depot Puławy - gazetka do sprawdzenia! Przed odwiedzinami w Brico Depot Toruń - gazetka to konieczność! Wyposażony w wiedzę, którą oferują te wydawane co trzy tygodnie, estetyczne i pełne treści publikacje, dokonasz zakupów z zadowoleniem!

Archiwum gazetek

Brico Dépôt to francuska sieć dostarczająca artykuły wyposażenia wnętrz oraz dla majsterkowiczów. Kwatera główna znajduje się w Longpont-sur-Orge na północy Francji.

Sieć ujrzała swój początek w 1993 roku, gdy stworzyła ją Castorama Dubois Investment. Castorama Dubois została później kupiona przez brytyjską Kingfisher Group.

Do Polski Brico Dépôt zawitało w roku 2006. Wtedy to otworzono pierwsze dwa sklepy w Warszawie. Kolejne składy ulokowano w Toruniu, Poznaniu, Stargardzie, Skarżysku-Kamiennej oraz Puławach. Do 2013 roku sklepy w Stargardzie, Poznaniu oraz Skarżysku-Kamiennej zostały przemianowane i funkcjonują jako sklepy sieci Castorama. Sklepy w Warszawie spotkał podobny los. Oznacza to, że w obecnej chwili w Polsce funkcjonują dwa sklepy tej sieci - Brico Depot Toruń oraz Brico Depot Puławy.

We Francji znajduje się ponad 100 sklepów, w Hiszpanii ok. dwudziestu, a w Portugalii trzy. W 2013 roku 15 sklepów zostało otworzonych w Rumuni, a w 2017 wszystkie 27 sklepów Praktikera w Rumunii również zostały przemianowane na Brico Dépôt, stąd w sumie w Rumunii znajduje się około 42 punktów sprzedażowych tej sieci.

Brico Dépôt wzoruje się na Amerykańskiej spółce Home Depot. Jej największymi klientami są firmy konstrukcyjne i budowlane, jako że Brico Dépôt sprzedaje również hurtowo w dużych ilościach, a i indywidualni majsterkowicze są bardzo mile widziani. Przewidziano też dla nich mnóstwo dodatkowych usług oraz ciekawe rabaty i zniżki.

Brico Dépôt w swoich punktach oferuje cięcie płyt na życzenie, mieszalnię tynków zewnętrznych oraz zakupy na telefon. Dzięki takim zakupom można nabyć towary bez potrzeby odwiedzania składów, co stanowi ogromne ułatwienie przede wszystkim dla klientów biznesowych. Za transport należy zapłacić, ale zostanie on dostarczony pod wskazany adres w uzgodnionym terminie. Zapłacisz przy odbiorze towaru i istnieje możliwość płatności kartą.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1267 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub