Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.

Archiwum gazetek

Gazetka sklepu Bricomarché

Bricomarché gazetka to idealny i wygodny sposób na oszczędzanie. Wydawana jest co dwa tygodnie i ma lokalny zasięg. Prezentowane w niej promocje i zniżki mogą się różnić w zależności od położenia sklepu. Zapewnia to dotarcie do najbardziej aktualnych i naglących potrzeb. Dzięki gazetce Bricomarché remont mieszkania czy odnowienie kuchni nie będzie kosztował majątku. Nie ma więc sensu przejmować się kosztami i czas zacząć urządzanie i remontowanie w super niskich cenach!

Bricomarché - sklepy w całej Polsce

Bricomarché to sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych działających na terenie Europy. Należy do Grupy Muszkieterów, skupiającej prawie 4 tysiące punktów handlowych. W Polsce to ponad 280 niezależnych przedsiębiorców, kierujących ponad 360 marketami Bricomarché, jak i Intermarché. Sklepy znajdują się w wielu polskich miastach, a ich liczba ciągle rośnie. Godziny otwarcia Bricomarché wraz z dokładnymi lokalizacjami poszczególnych sklepów można sprawdzić na stronie internetowej firmy w zakładce Wybierz sklep. Najbardziej znane lokalizacje to:

  • Bricomarché Poznań, ul. Górecka 30a
  • Bricomarché Siedlce, ul. Brzeska 134
  • Bricomarché Jarocin, ul. Powstańców Wielkopolskich 14
  • Bricomarché Tczew, ul. Jagiellońska 55A
  • Bricomarché Warszawa, ul. Europejska 125

Wybierz market najbliżej miejsca zamieszkania, dołącz do grona zadowolonych klientów i remontuj za grosze.

Bricomarché - szeroki wybór

Z marketami Bricomarché można łatwo i szybko wyremontować mieszkanie, zadbać o ogród czy znaleźć piękne dekoracje. Kupno idealnie pasującej lampy do salonu, odpowiedniego koloru farby do sypialni czy wytrzymałych paneli podłogowych z Bricomarché nie będzie żadnym problemem. A to jeszcze nie wszystko! Oprócz szerokiego asortymentu firma oferuje również szereg dodatkowych usług, takich jak: cięcie drewna, oprawa obrazów, testowanie sprzętu, usługi montażowe, szycie firan, czy pomoc w załadunku. Jak widać z Bricomarché żaden remont nie będzie niczym strasznym. Pora skorzystać z pomocy specjalistów i cieszyć się pięknym wnętrzem czterech kątów.

Bricomarché - wygodne zakupy online

Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów, Bricomarché wprowadziło możliwość zakupów online w wybranych sklepach. Pełną listę placówek oferujących możliwość zakupów przez Internet można znaleźć na stronie internetowej firmy. Na stronie można także sprawdzić ceny poszczególnych produktów, a następnie udać się na zakupy do sklepu stacjonarnego. Przejrzysty podział na kategorie, nowoczesny design strony internetowej oraz szczegółowe opisy produktów sprawią, że z łatwością znajdzie się to, czego się szuka. Zamówiony przez Internet towar można odebrać w sklepie lub skorzystać z dostawy transportem sklepowym w ograniczonej strefie. Koszt dostawy zostanie wyliczony na podstawie odległości sklepu od miejsca dostawy. Pracownik sklepu skontaktuje się z nami i przekaże wszystkie niezbędne informacje po złożeniu zamówienia.

Gazetka Bricomarché - moc okazji

Aby remont mieszkania nie pochłonął wszystkich oszczędności, firma regularnie przygotowuje moc promocji i wyprzedaży dostosowanych do lokalnych potrzeb klientów. Wszystkie najciekawsze promocje można zaleźć w gazetkach promocyjnych Bricomarché wydawanych średnio raz na dwa tygodnie. Publikacje pełne są rabatów na poszczególne produkty marki i kategorie zakupowe i pozwalają obniżać ceny co najmniej o 50%. Oprócz lokalnych gazetek, firma wydaje także publikacje z ofertami specjalnymi i świątecznymi, które są ważne około miesiąca. Wszystkie publikacje dostępne są w formie papierowej i elektronicznej. Na Tipli można znaleźć je wszystkie i ze spokojem planować wydatki.

Pamiętaj, że na Tipli znajdziesz też kupony rabatowe Bricomarché, z którymi zakupy będą udane i bardzo tanie.

Wyprzedaże i super okazje

Promocje i rabaty w sklepach Bricomarché to chleb powszedni. Pora prześledzić te najbardziej popularne i zacząć organizować swoje cztery konty za co najmniej połowę ceny. Zdecydowanie warto skorzystać z:

  • Oferty specjalnej - pozwalającej na obniżenie cen wybranych produktów nawet o 70%.
  • Karty kredytowej Bricomarché - umożliwiającej bardzo atrakcyjne formy zakupów na kredyt. Aby otrzymać kartę wystarczy okazać dowód osobisty i oświadczenie o dochodach. Z kartą można zyskać wiele promocji kredytu oraz możliwości kupowania bez odsetek.
  • Bricomarché Black Friday - firma regularnie bierze udział w tym wielkim zakupowym święcie. Oferuje wówczas swoim klientom jeszcze większe rabaty i promocje, które nie są dostępne w żadnym innym terminie. Warto korzystać i remontować, i urządzać się za grosze.
  • Loterii Bricomarché - organizowanych głownie z okazji urodzin sklepów, pozwalających wygrywać świetne nagrody, takie jak: narzędzia, dekoracje czy nawet najnowsze modele samochodów.

Bricomarché - kontakt i zwrot towaru

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości z Obsługą Klienta najlepiej kontaktować się za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej firmy lub skorzystać z numerów telefonów dostępnych w wizytówce danego sklepu. Jeśli natomiast chce się dokonać zwrotu należy wypełnić formularz online podając adres e-mail lub numer zamówienia.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz w gazetkach Bricomarché? Zajrzy do kategorii gazetek Dom, mieszkanie i ogród, które regularnie publikujemy na stronie Tipli. Zwłaszcza polecamy gazetki OBI, Castorama gazetki lub gazetki promocyjne Leroy Merlin.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Bricomarché.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.