Gazetka promocyjna sklepu Simply Market

Wydawana co tydzień Simply Market - gazetka promocyjna jest nieocenioną pomocą przy planowaniu codziennych zakupów. Podpowie, jakie produkty spożywcze oraz artykuły do domu znajdują się w promocyjnych cenach. Simply Market gazetka wydawana jest indywidualnie dla każdego z marketów, bez względu na to czy to sklep z Warszawy, Wrocławia czy Bytomia. Zapoznać się z nią można w wersji papierowej lub elektronicznej poprzez stronę internetową Tipli. Krótka publikacja zazwyczaj 4-5 stronicowa przybiera formę przyjemnej do przeglądania ulotki.

Archiwum gazetek

Simply Market częścią światowego koncernu

Simply Market jest częścią światowego koncernu, jakim jest grupa Auchan. Jest ona obecna w 16 krajach i zatrudnia 330 700 pracowników. Jest właścicielem m.in. hiper i supermarketów oraz centrów handlowych. Pierwsze sklepy Simply Market w Polsce, Grupa Auchan otworzyła w 2002 roku. Od tego czasu nad Wisłą działają 32 supermarkety pod tym szyldem.

Simply Market to sklepy, które znajdziemy głównie w centralnej i południowej Polsce. Swoim klientom oferują produkty spożywcze najbardziej znanych marek. Klientom zarówno tym stałym, jak i okazjonalnym Simply Market oferuje świeże warzywa i owoce, pieczywo oraz mięso i wędliny. Na sklepowych półkach nie brakuje również słodyczy, produktów sypkich, przetworów czy artykułów do domu. W Simply Market można zakupić także towary marki własnej, która oznaczona jest podniesionym kciukiem oraz produkty z logo Auchan sygnowane różowym ptakiem.

Szeroki asortyment idzie w parze z jakością oraz świeżością sprzedawanych towarów. Niemałe znaczenie dla Klientów mają również atrakcyjne ceny, które dodatkowo są obniżane w czasie akcji promocyjnych. Dodatkowo ceny obniżają różnorodne zniżki i kupony.

Simply Market to niewielkie, ale wygodne i nowoczesne sklepy, które stawiają na silną więź z klientem oraz społecznościami lokalnymi. Wyraz temu daje, chociażby Karta Dużej Rodziny, która oferuje 10% rabaty na zakupy we wszystkich marketach przez cały rok.

Marka Simply Market jako część grupy Auchan jest również zaangażowana w liczne kampanie na rzecz edukacji i środowiska. Market działa w oparciu o strategię zrównoważonego rozwoju, która łączy postęp gospodarczy z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i rozwojem społecznym. Zrównoważony rozwój marki opiera się na czterech kluczowych obszarach: miejscu pracy, które jest nazywane szkołą sukcesów dla pracowników, rynku, gdzie buduje się zrównoważone relacje z klientami i partnerami, społeczeństwie, w którym stawia się na solidarność  oraz środowisku, gdzie zmniejsza się negatywne skutki oddziaływania człowieka na naturę.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub