Gazetka sklepu Mrówka

Gazetki promocyjne sieci Mrówka to główne źródło informacji o obowiązujących promocjach sklepu. Warto je wykorzystać, aby dobrze zaplanować zakupy! Średnio raz na miesiąc wydawana jest nowa gazetka. Mrówka może pochwalić się ogromnym asortymentem, stąd zniżki dotyczą wielu odmiennych produktów, od mebli poprzez elektronarzędzia do materiałów budowlanych. Publikacja liczy średnio 8 stron, co może nie stanowi zawrotnej liczby, ale wszystkie jej strony wypełnione są po brzegi przecenionymi produktami.

Mrówka - krótka historia

PSB Mrówka to pochodząca z Polski sieć supermarketów z asortymentem typu "zrób-to-sam". Grupa PSB operuje na rynku polskim już ponad 19 lat, a pierwsze dwa punkty Mrówka otworzono w 2002 roku w Suwałkach i Jarocinie. Grupa PSB w roku 1999 została przyjęta w szeregi międzynarodowej sieci grup handlowych Euro-Mat jako pierwsza sieć z Europy Środkowo-Wschodniej. Z pewnością nowe znajomości i know-how pomogły naszej rodzimej marce odnieść tak wielki sukces! Obecnie działają w Polsce 302 sklepy Mrówka, w których regularne zakupy robi ok. 4 mln klientów.

Mrówka - szeroka oferta

Oferta Mrówki to materiały budowlane i wykończeniowe do domu i ogrodu, chemia budowlana i gospodarcza, artykuły wnętrzarskie do urządzenia wnętrza, wyposażenie kuchni i łazienki, meble, drzwi, oświetlenie i elektronarzędzia. Trzon asortymentu stanowią towary grupy PSB (Polskich Składów Budowlanych), które są uzupełnione o produkty innych przedsiębiorstw. To, co można znaleźć w marketach Mrówka w połączeniu z oddziałem PSB Profi umożliwi kompletne postawienie i wykończenie domu oraz aranżację ogrodu, podjazdu i ogrodzenia. Kupić tu nawet można ubrania robocze i narzędzia potrzebne do wykonania wszystkich remontowych zadań. Koniecznie warto zajrzeć do Mrówki i budować i remontować za grosze.

PSB Mrówka - gazetka pełna okazji

Sklepy Mrówka to ogromny i wszechstronny wybór. Założycielom zależało na tym, aby każdy, kto boryka się z budową i remontem domu mógł znaleźć wszystko, czego potrzebuje w jednym miejscu, a w dodatku za niewielkie pieniądze. Aby być na bieżąco ze wszystkimi rabatami i promocjami dostępnymi w sklepach warto śledzić aktualne gazetki Mrówki wydawane średnio raz na miesiąc. Publikacje dostępne są w formie papierowej oraz online i dostosowane są do lokalizacji sklepów. Zawsze można w nich znaleźć przeceny na towary z każdej kategorii zakupowej, co pozwoli na kompleksowy remont w atrakcyjnych cenach. W Mrówce gazetki pozwolą na obniżenie kosztu zakupów co najmniej o połowę i sprawią, że pozornie wielkie wydatki nie zrujnują domowego budżetu.

Czy wiesz, że . . .? Na Tipli znajdziesz kupony rabatowe Mrówki, które pozwolą na jeszcze większe oszczędności. Korzystaj i nie bój się kolejnego remontu.

Mrówka - sklep internetowy

Niskie ceny i niemal nieograniczony wybór produktów to jeszcze nie wszystko! Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z aktualną ofertą, dokładnymi opisami produktów i ich pełną specyfikacją. Można również sprawdzić ich dostępność w sklepach stacjonarnych, co oznacza, że przed wyruszeniem na zakupy, wiemy dokładnie czego się spodziewać. W zakładce Sklepy dostępne są wszystkie dokładne lokalizacje oraz godziny otwarcia poszczególnych sklepów Mrówki. Podane są również numery telefonów oraz adres e-mail do poszczególnych placówek. Warto z nich korzystać w razie jakichkolwiek pytań odnośnie asortymentu, zwrotów cze reklamacji.

Ponadto na swojej stronie internetowej Mrówka publikuje edukacyjny blog wypełniony wartościowymi artykułami. Inteligentne technologie w domu, izolacja cieplna okien trzyszybowych czy jak dobierać podłogę - to tylko niektóre tematy, które są tam dokładnie omówione, wraz ze wskazaniem, z których produktów od PSB Mrówka można skorzystać przy ich realizacji. Kolejny blog, mniej specjalistyczny i bardziej nastawiony na estetyczne urządzenie przestrzeni wokół siebie, nazwany jest M jak Mrówka. Zdecydowanie warto tam zaglądać i korzystać z porad specjalistów. Wartościowe artykuły pojawiają się tam niemal każdego dnia!

Nie znalazłeś tego, czego szukasz w gazetkach Mrówki, koniecznie zajrzy do kategorii gazetek Dom, mieszkanie i ogród, które regularnie publikujemy na stronie Tipli. Zwłaszcza polecamy gazetki Castoramy oraz gazetki promocyjne Leroy Merlin.

Sklepy podobne do Mrówka z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Mrówka.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się