Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Dom, mieszkanie i ogród

Gazetka sklepu Mrówka

Gazetki promocyjne sieci Mrówka to główne źródło informacji o obowiązujących promocjach. Wykorzystaj je, by dobrze zaplanować zakupy! Co dwa miesiące wydawana jest nowa gazetka. Mrówka może pochwalić się ogromnym asortymentem, stąd zniżki również dotyczą wielu odmiennych produktów, od mebli, przez elektronarzędzia do materiałów budowlanych. Publikacja liczy średnio 8 stron, co może nie stanowi zawrotnej liczby, ale wszystkie wypełnione są po brzegi przecenionymi produktami.

PSB Mrówka to pochodząca z Polski sieć supermarketów z asortymentem typu "zrób-to-sam". Oferta to materiały budowlane i wykończeniowe do domu i ogrodu, chemia budowlana i gospodarcza, artykuły wnętrzarskie do urządzenia wnętrza, wyposażenie kuchni i łazienki, meble, drzwi, oświetlenie i elektronarzędzia.

Trzon oferty stanowią towary grupy PSB (Polskich Składów Budowlanych), uzupełnione o produkty innych przedsiębiorstw. To, co znajdziemy w Mrówce w połączeniu z oddziałem PSB Profi umożliwi kompletne postawienie i wykończenie domu od zera oraz aranżację ogrodu, podjazdu i ogrodzenia. Kupimy tam nawet ubrania robocze i narzędzia potrzebne do wykonania tego zadania.

Grupa PSB operuje na rynku polskim już ponad 19 lat, a pierwsze dwa punkty Mrówka otworzono w 2002 roku w Suwałkach i Jarocinie.

Sklep internetowy sklepmrowka.pl umożliwia bezpieczne i przyjazne zakupy. Przejrzysty podział na kategorie i opcja wyszukiwania ułatwia odnalezienie potrzebnych produktów. Internauci mogą znaleźć tam przygotowane dla nich przez sklep Mrówka zniżki.

Na swojej stronie Mrówka przygotowała edukacyjny blog wypełniony wartościowymi artykułami. Inteligentne technologie w domu, izolacja cieplna okien trzyszybowych, jak dobierać podłogę - te i inne tematy są tam dokładnie omówione, wraz ze wskazaniem, z których produktów od PSB Mrówka można korzystać przy ich realizacji.

Kolejny blog, mniej specjalistyczny i bardziej nastawiony na estetyczne urządzenie przestrzeni wokół siebie, nazwany jest M jak Mrówka. Warto tam zaglądać. Wartościowe artykuły pojawiają się tam niemal każdego dnia!

Grupa PSB w roku 1999 została przyjęta w szeregi międzynarodowej sieci grup handlowych Euro-Mat jako pierwsza sieć z Europy Środkowo-Wschodniej. Z pewnością nowe znajomości i know-how pomogły naszej rodzimej marce odnieść taki sukces!

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1849 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub