Najnowsza gazetka promocyjna Jula

Każda aktualna gazetka Jula to bogactwo informacji na temat bieżącej oferty w sklepach. Przejrzyste ulotki ukazują się co dwa tygodnie i są przygotowywane specjalnie dla Ciebie z newsletterów. Dzięki temu nie musisz już odbierać milionów maili, by poznać promocje ulubionego sklepu. W Tipli.pl dbamy o to, byś oszczędzał nie tylko pieniądze, ale i swój cenny czas. Zajrzyj do Jula gazetka i sprawdź, jakie promocje czekają właśnie na Ciebie!

Archiwum gazetek

Poznaj sieć sklepów Jula

Jula to szwedzka firma, której początki sięgają 1979 roku. Wszystko zaczęło się w gospodarstwie Jultorp położonym w obrębie równiny Varaslätten. To tutaj wraz z końcem lat 70 Lars-Göran i Irene Blank założyli przedsiębiorstwo Jula Industri AB.

Początkowo firma produkowała łuparki do drewna, stopniowo poszerzając swój asortyment. W ciągu 36 lat sieć Jula zdołała podbić kolejne europejskie rynki, trafiając także do Polski. Obecnie firma posiada ponad 80 multimarketów na terenie Szwecji, Norwegii i Polski zatrudniając około 2800 pracowników.

Działalności Jula towarzyszy idea zrównoważonego rozwoju w zgodzie z naturą, przy jednoczesnym wzmacnianiu marki oraz ciągłym poszerzaniu biznesowych możliwości.

Firma jest laureatem wielu prestiżowych konkursów takich jak: CEE Retail Real Estate Awards, Laur Kosumenta, czy Rzetelna Firma.

Bogaty wybór produktów dla aktywnych

Oferta sklepów Jula skierowana jest głównie do osób lubiących spędzać aktywnie czas, pasjonatów ogrodnictwa, natchnionych majsterkowiczów, ale i poważnych fachowców.

W Jula znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wypoczywać na świeżym powietrzu, pielęgnować swoje hobby i dobrze się bawić: od narzędzi, przez odzież roboczą, po sprzęt sportowy i AGD.

Asortyment podzielono na 8 kategorii, dzięki którym znajdziesz wszystko to, czego szukasz: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, części i akcesoria samochodowe oraz gospodarstwo domowe.

Komfortowe i oszczędne kupowanie z Jula

Lubisz zakupy bez wychodzenia z domu? Specjalnie dla Ciebie Jula przygotowała wygodny portal internetowy, za pomocą którego możesz także kupować!

Na stronie internetowej Jula znajdziesz wiele przydatnych informacji. Możesz tutaj sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep, skontaktować się z Obsługą Klienta lub zajrzeć do działu z poradami, który obfituje w wiele cennych wskazówek.

Czy wiesz, że możesz oszczędzać, kupując przez Internet? Skorzystaj z ze zwrotu cashback, który możesz uzyskać za pomocą przekierowania na Tipli.pl i poczuj, jak pieniądze do Ciebie wracają.

Najlepsze ceny czekają w gazetkach Jula. Zajrzyj także do działu promocje na stronie internetowej sklepu i dowiedz się, co możesz kupić taniej. Jeszcze więcej zniżek znajdziesz na stronie Tipli.pl. Nie zwlekaj, oszczędzaj już dziś.

Specjalne oferty przygotowane zostały dla członków Jula Club. Koniecznie zapoznaj się z programem lojalnościowym w sklepach Jula. Czekają na Ciebie zaproszenia na Dni Klubowicza, nowe katalogi oraz specjalne oferty i bonusy.

JulaPro to program skierowany do klientów biznesowych. Teraz przedsiębiorcy mogą korzystać z wielu udogodnień i profitów. Na klientów czeka także aplikacja JulaPro, która zapewnia wygodny dostęp do konta.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub