Gazetka salonów meblowych Agata

Salony Agata (Meble) oferują szeroki wybór mebli, inspirujących dekoracji, tkanin oraz akcesoriów do łazienek i kuchni. Katalog Agata Meble można otrzymać we wszystkich salonach sieci – w Warszawie, Szczecinie, Krakowie czy Lublinie. Znajdziesz go w swojej skrzynce pocztowej lub w Internecie, na naszych stronach. Gazetki Agata Meble wychodzą średnio co trzy-cztery tygodnie, a oferta w nich zawarta jest ważna 14 dni.

Znajdziesz tu takie hity jak przecenione zestawy garnków i innych akcesoriów kuchennych. Pościele, poduszki, dywany i klimatyczne lampy w super niskich cenach! Kilkanaście stron Agata Meble gazetki potrafi oczarować i zainspirować do kupienia czegoś pięknego dla Twojego domu. Łap okazje!

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Agata to polska marka, której historia sięga do do roku 1952, kiedy to powstały Bytomskie Fabryki Mebli. Po roku 2000 Bytomskie Fabryki Mebli przekształciły się w znany salon meblowy Agata Meble.

W roku 2016 marka przeżyła jeszcze jedną zmianę nazwy z Agata Meble na Agata.

Obecnie sieć salonów Agata liczy 24 sklepy wielkopowierzchniowe, które oferują szeroki wybór mebli i akcesoriów do domu. Najbardziej popularne znajdują się w takich miastach jak: Warszawa, Szczecin, Kraków, Lublin, Poznań.

Salon mebli Agata współpracuje z 250 projektantami z Polski i zagranicy. Tworzą niepowtarzalne kolekcji mebli do pokojów, kuchni, łazienek i sypialni.

Oprócz mebli w każdym salonie można zapoznać się z interesującą ofertą tekstyliów takich jak: koce, dywany, zasłony, powłoczki. Agata Meble oferuje również takie produkty jak materace, akcesoria do kuchni oraz lampy i żyrandole. A wszystko w pięknym i urokliwym stylu.

Agata stawia na wygodę klienta. Zakupy można robić przez internet, a sklep oferuje bezpieczny dowóz zamówionego towaru poprzez swojego długotrwałego partnera biznesowego – firmę DTS Transport Sp. z o.o.

Również montaż mebli nie stanowi dla Agaty żadnego problemu. Wystarczy zamówić współpracującą z salonem firmę, która dojedzie do domu i złoży wszystko jak trzeba.

Bezproblemowa procedura reklamacyjna, atrakcyjny i przejrzysty system ratalny to dodatkowe walory, które zwracają uwagę i przemawiają za wyborem marki Agata.

Salon Meble Agata co roku wprowadza nowe kolekcje mebli. Zaś tuż przed nowościami idą atrakcyjne wyprzedaże, w których wychwytywaniu przydadzą się Agata Meble ulotki i katalogi oraz nasze informacje o zniżkach i kuponach dostępnych w polskich sklepach.

Oprócz inspiracji w ulotkach i gazetkach Agata Meble bogatą informację dostarcza nam strona internetowa. Na witrynie sklepu Agata znaleźć można mnóstwo ciekawych artykułów o wystroju domu, najnowszych trendach i nowościach w salonach.

Dla miłośników wysublimowanego smaku Agata otworzyła w jednym ze swoich warszawskich salonów Strefę Premium. Na powierzchni 2000m2 podziwiać można kunsztowne meble od włoskich i niemieckich projektantów.

Agata – stylowe meble ze smakiem dla wszystkich!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub