Prezentacja handlu Bonprix

3. 1. 2018

Bonprix.pl to sklep internetowy oferujący nie tylko ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale również produkty do domu. Na stronie znajdziemy także szereg ciekawych, modowych porad. Serwis oferuje asortyment od rozmiaru 34 do 52, aby każdy z łatwością znalazł coś dla siebie. Poznaj koniecznie bonprix od podszewki.

Bonprix.pl w liczbach

Marka bonprix w Polsce jest już od 1991 roku, natomiast siedziba firmy znajduje się w Hamburgu. Firma jest obecna na rynku międzynarodowym już od ponad 30 lat. Aktualnie zatrudnia ponad 3 000 pracowników w 29 krajach.

Tchibo - Vánoce

Usługi specjalne sklepu internetowego

Bonprix.pl oferuje swoim klientom również usługi specjalne. Jedną z nich jest możliwość wysłania kartki z życzeniami na różne okazje. Najpierw wybieramy odpowiedni szablon. Następnie obdarowana osoba, poza kartką, otrzymuje bon o wartości 10 zł a obdarowująca na kwotę 20 zł.

Marka bonprix ma kontakt z klientami w wielu krajach!

Bonprix.pl jest międzynarodową firmą odzieżową, a swoją działalności prowadzi w wielu krajach Europy. Najlepszą sprzedaż i największe zadowolenie klientów uzyskuje w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Najbardziej popularne produkty sklepu

Zdecydowaną większość produktów bonprix stanowią ubrania dla kobiet. Część asortymentu produkowana jest przez bonprix a część sprowadzana z całego świata.

Bonprix – opinie o eshopie

Klienci bardzo chwalą sobie korzystanie ze sklepu internetowego. Dla wszystkich, którzy zakupy robią po raz pierwszy, stworzona została lista najczęściej zadawanych pytań. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci mogą w szybki sposób wyjaśnić podstawowe kwestie związane z zakupem. Dodatkowym atutem jest fakt, iż korzystanie z listy jest niezwykle intuicyjne.

Polecane artykuły

Polecane artykuły

4 sposoby, jak nie zachorować zimą i…

Zaczyna się sezon przeziębień i grypy. Jak właściwie chronić się przed zachorowaniem? Jak zadbać...
20.11.2018 PRZECZYTAJ

E-zebra - jak zyskać aż 4% zniżki na…

Piękno to Twoje drugie imię? A może właśnie zaczynasz przygodę z kosmetykami? Sklep internetowy...
19.11.2018 PRZECZYTAJ

Black Friday 2018 - sprawdź, gdzie…

Zbliża się największa gorączka zakupów! Black Friday 2018 przynosi w tym roku grad zniżek na...
17.11.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1278 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub