Prezentacja handlu Bonprix

3. 1. 2018

Bonprix.pl to sklep internetowy oferujący nie tylko ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale również produkty do domu. Na stronie znajdziemy także szereg ciekawych, modowych porad. Serwis oferuje asortyment od rozmiaru 34 do 52, aby każdy z łatwością znalazł coś dla siebie. Poznaj koniecznie bonprix od podszewki.

Bonprix.pl w liczbach

Marka bonprix w Polsce jest już od 1991 roku, natomiast siedziba firmy znajduje się w Hamburgu. Firma jest obecna na rynku międzynarodowym już od ponad 30 lat. Aktualnie zatrudnia ponad 3 000 pracowników w 29 krajach.

Tchibo - Vánoce

Usługi specjalne sklepu internetowego

Bonprix.pl oferuje swoim klientom również usługi specjalne. Jedną z nich jest możliwość wysłania kartki z życzeniami na różne okazje. Najpierw wybieramy odpowiedni szablon. Następnie obdarowana osoba, poza kartką, otrzymuje bon o wartości 10 zł a obdarowująca na kwotę 20 zł.

Marka bonprix ma kontakt z klientami w wielu krajach!

Bonprix.pl jest międzynarodową firmą odzieżową, a swoją działalności prowadzi w wielu krajach Europy. Najlepszą sprzedaż i największe zadowolenie klientów uzyskuje w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Najbardziej popularne produkty sklepu

Zdecydowaną większość produktów bonprix stanowią ubrania dla kobiet. Część asortymentu produkowana jest przez bonprix a część sprowadzana z całego świata.

Bonprix – opinie o eshopie

Klienci bardzo chwalą sobie korzystanie ze sklepu internetowego. Dla wszystkich, którzy zakupy robią po raz pierwszy, stworzona została lista najczęściej zadawanych pytań. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci mogą w szybki sposób wyjaśnić podstawowe kwestie związane z zakupem. Dodatkowym atutem jest fakt, iż korzystanie z listy jest niezwykle intuicyjne.

Polecane artykuły

Polecane artykuły

Dopadł Cię głód? Z Pyszne.pl najesz się do syta

Twoja lodówka świeci pustkami? Nie masz ochoty gotować, a już tym bardziej iść do sklepu i zrobić...
23.9.2018 PRZECZYTAJ

Wyprawka dla noworodka – przygotuj się profesjonalnie…

Zestaw pieluch, smoczek, otulacz. Lista podpunktów, jakie zawiera wyprawka dla noworodka, jest...
23.9.2018 PRZECZYTAJ

Kierowco, przygotuj swój samochód na zimę

Rozsądny kierowco! Wymiana opon na zimowe nie jest w Polsce obowiązkowa. Czy to oznacza, że nie...
22.9.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1255 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.