Payback BP – szansa na zakupy i nagrody

Zakupowy poradnikInstrukcje 4. 5. 2022

Stacje paliw w charakterystycznych barwach są obecne w wielu miejscach w Polsce. Możesz na nich nie tylko zatankować, ale również kupić niezbędne części do auta i przekąsić coś smacznego. Znamy też sposób, który sprawi, że zyskasz jeszcze więcej. Jest nim program Payback. BP to jego główny partner. Sprawdź, jak to działa.

BP – ponad 30 lat w Polsce

Wraz z upadkiem komunizmu w naszym kraju zaczęły się pojawiać firmy z zagranicznym kapitałem. Tak samo się stało w przypadku brytyjskiego koncernu BP, który pojawił się w Polsce we wrześniu 1991. Tego dnia został otworzony polski oddział firmy, jednak pierwsza stacja BP rozpoczęła swoją działalność w sierpniu 1995 roku. I od tego czasu kolejne punkty zaczęły powstawać w Polsce, dzisiaj w całym kraju znajduje się kilkaset różnych stacji.

Przez ponad 25 lat w Polsce, firma przeszła ogromną transformację. Teraz to już nie tylko punkt, w którym zatankujesz auto, lecz także załatwisz wiele innych spraw. Przede wszystkim, podczas wizyty na stacji możesz kupić części do Twojego auta lub motocykla. Jednak to nie wszystko, co oferuje BP. Warto skorzystać z bogatej oferty Wild Bean Cafe, to tutaj nie tylko wypijesz aromatyczną kawę, ale także zjesz smaczną przekąskę. Dlatego też nie wahaj się dłużej, tylko zatrzymaj się na stacji z charakterystycznym logo Heliosa.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma jest laureatem wielu nagród, które są przyznawane zarówno przez klientów, jak i specjalistów z branży.

Obrazek
fot. Unsplash

Paliwa na stacjach BP

Główny asortyment na stacjach stanowią paliwa. To w pełni oczywiste, ponieważ to z tego najbardziej jest znana ta ogólnoświatowa firma. W Polsce są dostępne paliwa z technologią Active. To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą dodatkowo zadbać o swój pojazd. Dzięki tej wyjątkowej technologii możliwe jest ograniczenie brudu, który gromadzi się w silniku. A to przełoży się na lepsze osiągi i dłuższy czas działania pojazdu. Paliwa Active działają od razu po zatankowaniu, dzięki czemu od razu możesz zadbać o swój pojazd. Na stacjach BP kupisz olej napędowy i benzynę stworzoną zgodnie z tą technologią.

Stacja BP to miejsce, w którym kupisz także standardowe paliwa. One również są tworzone w nowoczesny sposób, dzięki czemu odpowiadają normom, które są wymagane m.in. przez Unię Europejską. Wysokiej klasy produkty na stacjach tej firmy sprawią, że bezawaryjnie dojedziesz do wybranego punktu.

Na BP zatankujesz również gaz samochodowy oraz dodatek do paliw AdBlue. Jak widzisz, podczas jednej wizyty zrobisz wszystko, co niezbędne, żeby Twój pojazd poruszał się bez problemów.

Stacja BP – obowiązkowy przystanek na drodze

Wiesz już, że na BP możesz zatankować swój pojazd. Jednak to nie wszystko, co kupisz na miejscu. O swój samochód musisz dbać nie tylko tankując paliwo. Musisz też dbać o odpowiedni stan płynów eksploatacyjnych. Na BP kupisz wysokiej klasy oleje, z tym te marki Castrol. Oprócz tego możesz też kupić płyny hamulcowe, chłodnicze oraz do spryskiwaczy. Nie musisz jeździć po sklepach i szukać, wszystko załatwisz na stacji z logo Heliosa.

Oprócz dbania o samochód warto też chwile poświęcić sobie. Szczególnie jeśli masz przed sobą jeszcze dużą liczbę kilometrów za kółkiem. Warto zjeść i wypić coś ciepłego na trasie. A zrobisz to w Wild Bean Cafe. To tutaj wypijesz aromatyczną kawę oraz zjesz śniadanie, hot-doga lub zapiekankę.

Na miejscu możesz też wybrać wyjątkowe kanapki ze smakami z całego świata. Zostały one skomponowane przez Roberta Makłowicza, masz więc gwarancję, że na pewno będą pyszne. Poza tym, w ofercie Wild Bean Cafe znajdziesz też wyjątkowe, słodkie przekąski.

Obrazek
fot. Unsplash

Jak działa Payback?

Doskonałym sposobem na to, żeby jeszcze więcej zyskać podczas wizyt na stacji paliw, jest dołączenie do programu Payback. Na czym on polega? To bardzo proste, każdy uczestnik powinien pokazać kartę podczas zakupów na BP. Dzięki temu otrzyma punkty za wydane pieniądze. Dostaniesz je niezależnie od tego, czy tankujesz paliwo, czy kupujesz kawę w Wild Bean Cafe. A zebrane punkty możesz zamienić na wybraną nagrodę. Brzmi prosto, nie czekaj więc dłużej tylko dołącz do Payback.

A to jest bardzo łatwe. Możesz to zrobić na 3 sposoby. Jednym z nich są zakupy u jednego z partnerów programu i poproszenie kasjera o wydanie karty. Tę musisz następnie zarejestrować na stronie internetowej. Do programu Payback możesz też dołączyć jako użytkownik aplikacji mobilnej albo od razu dokonać rejestracji online. Oprócz BP, partnerami programu są m.in. Kaufland, Multikino oraz CUK. Więcej na temat tego, jak wygląda ten program dowiesz się tutaj.

Payback na stacjach BP

Jeśli chcesz zyskać o wiele więcej, to dołącz do Payback. BP jako jeden z głównych partnerów programu, dlatego też każdy uczestnik może liczyć na specjalne korzyści. A uzyskasz je, jeśli skorzystasz z oferty BP. Payback umożliwią Ci zdobycie dodatkowych punktów za zatankowane paliwo oraz zakupy w Wild Bean Cafe. To świetny sposób na to, żeby szybko uzbierać liczbę oczek, które zamienisz na nagrodę.

Pamiętaj, że to, co najbardziej się opłaca to zakupy na BP. Payback nagradza tych, którzy często odwiedzają stację. Co więcej, możesz otrzymać kupon zniżkowy, np. na tańsze paliwo. Korzystanie z produktów takich jak benzyna z serii Active, oleje Castrol czy inne artykuły BP jest dodatkowo premiowane. Warto również korzystać z kuponów, które znajdują się w aplikacji.

Payback nagrody BP

Główną korzyścią, jaką możesz zyskać dzięki wizytom na stacji są zdobyte punkty. Te możesz też zamienić na różne nagrody. A znajdziesz je w ogromnym katalogu Payback. BP to miejsce, w którym szybko znajdziesz możliwość do zebrania jak największej liczby oczek.

W katalogu możesz znaleźć produkt, który jest dla Ciebie atrakcyjny. Przy każdym z nich jest określona liczba punktów, które są potrzebne do jego zdobycia.

A katalog jest naprawdę ogromny. To tutaj możesz znaleźć najlepszą elektronikę. I to dzięki wizytom na stacjach BP otrzymasz wysokiej klasy telewizor, zegarek czy tablet. Uczestnicy programu często się też decydują na to, żeby wybrać narzędzia lub przyrządy, które przydadzą Ci się w pracy. Oferta produktów nie odbiega znacząco od asortymentu Neonet

Oczywiście, możesz też skorzystać z ogromnej oferty akcesoriów do samochodu. Ładowarka, uchwyt, nawigacja czy kubek termiczny – wszystkie te produkty możesz również zdobyć w programie Payback. Jeśli brakuje Ci mała liczba oczek, to możesz dopłacić do tego, żeby otrzymać nagrodę.

Obrazek
fot. Unsplash

Aplikacja Payback

Co zrobić, jeśli ciągle zapominasz o tym, żeby zabrać ze sobą kartę Payback? Rozwiązaniem może być skorzystanie z aplikacji mobilnej. Możesz ją pobrać ze sklepu Google Play oraz Apple AppStore.

Dzięki temu możesz w łatwy sposób przystąpić do programu. To nie jedyne, co zyskasz, ponieważ zawsze będziesz mieć pod ręką swoją kartę. A to najlepszy krok do tego, żeby regularnie zbierać oczka.

W aplikacji otrzymasz też specjalne oferty, dzięki którym zwiększysz swoją liczbę punktów. Jednym z nich jest pomnożenie oczek x4, dzięki zakupom paliw Active. Takich kuponów i ofert jest o wiele więcej. Dlatego, jeśli chcesz wygodnie i efektywnie korzystać z programu Payback to aplikacja jest doskonałym wyborem.

BP dla klientów firmowych

Jeśli prowadzisz swoje przedsiębiorstwo, to warto skorzystać z oferty, która została przygotowana przez BP. Jedną z nich jest członkostwo w programie flotowym. Co zyskujesz dzięki temu? Mnóstwo korzyści, dzięki którym zyskasz najlepsze produkty w najniższych cenach.

Jednym z programów jest karta BP+Aral. To rozwiązanie dedykowane dla osób prowadzących biznes w różnych krajach w Europie. Dzięki niemu możesz tankować na aż 24 tys. stacjach w aż 32 krajach. Co więcej, na korzystnych warunkach otrzymasz zwrot VAT oraz zniżki na przeprawy kolejowe lub promowe.

Dla osób, które dużo podróżują po Polsce, skierowana jest karta BP Plus. Jest ona akceptowana również na stacjach Circle K. Dlatego masz możliwość skorzystania z ponad 800 stacji w całym kraju. Dla mniejszych firm, w których wydatki na paliwo nie przekraczają 14 tys. złotych, przeznaczona jest oferta BP Komfort Prepaid.

Jak widzisz, korzystanie ze stacji paliw może być komfortowe. Wystarczy tylko, że będziesz jeździł na BP i dołączysz do programu Payback. To doskonały sposób na to, żeby szybko zyskać wyjątkowe korzyści.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się