Jak oszczędzać wykorzystując kody rabatowe i promocje w Pizza Portal?

Pizza Portal umożliwia szybkie i wygodne zamówienie jedzenia pod wskazany adres. Możesz wybrać spośród różnych rodzajów kuchni. Jak skorzystać z tej wygody taniej?

PizzaPortal - rabat 1% na wszystko od Tipli!

Skorzystaj ze zwrotu cashback od Tipli! Po prostu wejdź za naszym pośrednictwem na Pizza Portal, zamów jedzenie jak zwykle, a po paru dniach część pieniędzy otrzymasz spowrotem! Nowi użytkownicy mogą liczyć na dodatkowy bonus!

PizzaPortal - kody rabatowe

PizzaPortal działa wyłącznie przez internet. Nic dziwnego, że regularnie przygotowuje dla internautów ciekawe kupony rabatowe! Możesz je znaleźć u nas, albo na innych portalach, na przykład Groupon. PizzaPortal oferuje naprawdę spore możliwości oszczędzania!

PizzaPortal - promocje zależne od miasta

PizzaPortal na swojej stronie umieszcza kody rabatowe, które przypisane są do konkretnych jadłodajni. Dzięki temu, że są podzielone na miasta, łatwo znajdziesz, z której oferty możesz skorzystać! Obsługiwane są nie tylko największe miasta Polski, lecz również te mniejsze.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1285 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub