Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Hipermarkety i supermarkety

Gazetka sklepu Selgros

Selgros gazetka to świetny sposób na zaoszczędzenie paru groszy. W gazetce znajdziemy produkty spożywcze, alkohole czy artykuły przemysłowe, do których Selgros zalicza: tekstylia, odzież, sprzęty gospodarstwa domowego, narzędzia i akcesoria samochodowe, RTV i AGD, artykuły biurowe i szkolne itp. Oferty prezentowane w gazetce ważne są przez 2 tygodnie lub miesiąc. Zapoznać można się z nimi na stronie internetowej hurtowni po wpisaniu numeru Klienta. Posiadacze karty Selgros otrzymują gazetki również w formie papierowej pod wskazany przez siebie adres.

Selgros gazetka - zakupy dla przedsiębiorców

Selgros Cash&Carry jest częścią niemieckiego holdingu Transgourmet. W Polsce hurtownie po raz pierwszy pojawiły się w lipcu 1997 roku. Otwarcie pierwszej hali miało miejsce w Poznaniu. Dziś hurtownia Selgros liczy sobie 18 oddziałów, które możemy znaleźć m.in. w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław, Białystok czy Poznań. Jak podaje marka, w oddziałach tych zatrudnionych jest przeszło 4 tysiące pracowników.

Selgros - oferta sklepu

Selgros od początku swojej dzielności jest hurtownią, która sprzedaje zarówno drobnym, jak i dużym przedsiębiorstwom. W Selgrosie przede wszystkim zaopatrują się firmy gastronomiczne, cateringowe, hotele, stołówki, kioski, sklepy, placówki edukacyjne, wychowawcze i oświatowe. Na sklepowych półkach znajdą one produkty żywnościowe, artykuły papiernicze i biurowe oraz artykuły przemysłowe - jednym słowem wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia biznesu. Dzięki szerokiej ofercie produktów, spełnisz wszystkie kulinarne zachcianki. Zajrzyj do naszego magazynu, gdzie przedstawiamy przepisy na zdrowy obiad i gotuj z przyjemnością - zawsze świeże składniki znajdziesz w sieci sklepów Selgros.

Selgros karta - tanie zakupy

W hurtowniach Selgros zakupy można zrobić online oraz w formie stacjonarnej. Hale sprzedażowe zlokalizowane są w pobliżu centrum miast, a także na ich obrzeżach. Zapewniają klientowi bezpłatny parking, bogaty asortyment i fachową obsługę. Selgros godziny otwarcia dostosowywane są do potrzeb klientów. A sprawdzisz je na stronie internetowej firmy.

Hurtownia proponuje swoim Klientom również program HoReCa, który obejmuje usługę dowozu towaru do klienta. Korzystają z niej głównie punkty gastronomiczne. Usługa działa na terenie całej Polski. Klienci korzystający z programu HoReCa otoczeni są również opieką doradców oraz mogą skorzystać z porad przygotowanych dla nich w katalogach dla profesjonalistów. Publikacje obejmuje m.in. wiedzę z zakresu kuchni świata, cateringu czy kuchni restauracyjnej. Katalogi dostępne są zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. A Selgros gazetka alkohole pozwoli Ci na zakup najlepszych trunków w przyzwoitych cenach. Śledź publikacje firmy i oszczędzaj, gdy tylko możesz.

Wszystko to sprawia, że sieć Selgros jest niezwykle popularna nad Wisłą i stale się rozwija, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom polskich klientów. Kolejne inwestycje obejmują otwieranie nowych hurtowni oraz tworzenie kolejnych miejsc pracy. Marka stawia na zrównoważony rozwój połączony ze współpracą z samorządami i społecznościami lokalnymi.

Nie chcesz, aby ominęły Cię jakiekolwiek rabaty czy promocje? Nic prostszego! Śledź Tipli, gdzie zawsze znajdziesz najnowsze gazetki promocyjne. Pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu codziennych wydatków i nie przepłacaj, gdy nie musisz! Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Niskie ceny i świetna zabawa gwarantowane!

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1827 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub