Gazetka Selgros – zawsze na czasie

Selgros gazetka zawierają informacje o cenach i ofertach specjalnych dostępnych w sieci handlowej. Znajdziemy w niej produkty spożywcze, alkohole czy artykuły przemysłowe, do których Selgros zalicza: tekstylia, odzież, sprzęty gospodarstwa domowego, narzędzia i akcesoria samochodowe, RTV i AGD, artykuły biurowe i szkolne itp. Oferty prezentowane w gazetce ważne są przez 2 tygodnie lub miesiąc. Zapoznać można się z nimi na stronie internetowej hurtowni po wpisaniu numeru Klienta. Posiadacze karty Selgros gazetki otrzymują również w formie papierowej pod wskazany przez siebie adres.

Najnowsze gazetki

Nadchodzące gazetki

Archiwum gazetek

Selgros Cash&Carry – sieć hal handlu hurtowego

Selgros Cash&Carry jest częścią niemieckiego holdingu Transgourmet. W Polsce hurtownie po raz pierwszy pojawiły się w lipcu 1997 roku. Otwarcie pierwszej hali miało miejsce w Poznaniu. Dziś hurtownia nad Wisłą liczy sobie 18 oddziałów, które możemy znaleźć m.in. w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Trójmieście czy Białymstoku. Jak podaje marka, w oddziałach tych zatrudnionych jest przeszło 4 tysiące pracowników.

Oferta sklepu Selgros

Selgros od początku swojej dzielności jest hurtownią, która sprzedaje zarówno drobnym, jak i dużym przedsiębiorstwom. W Selgrosie przede wszystkim zaopatrują się firmy gastronomiczne, cateringowe, hotele, stołówki, kioski, sklepy, placówki edukacyjne, wychowawcze i oświatowe. Na sklepowych półkach znajdą one produkty żywnościowe, artykuły papiernicze i biurowe oraz artykuły przemysłowe - jednym słowem wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia biznesu.

Zakupy w Selgros

W hurtowniach Selgros zakupy można zrobić online oraz w formie stacjonarnej, zawsze po okazaniu Karty Klienta. Hale sprzedażowe zlokalizowane są w pobliżu centrum miast, a także na ich obrzeżach. Zapewniają klientowi bezpłatny parking, bogaty asortyment i fachową obsługę. Selgros ma godziny otwarcia dostosowywane są do potrzeb klientów.

Hurtownia proponuje swoim Klientom również program HoReCa, który obejmuje usługę dowozu towaru do klienta. Korzystają z niej głównie punkty gastronomiczne. Usługa działa na terenie całej Polski. Klienci korzystający z programu HoReCa otoczeni są również opieką doradców oraz mogą skorzystać z porad przygotowanych dla nich w katalogach dla profesjonalistów. Publikacje obejmuje m.in. wiedzę z zakresu kuchni świata, cateringu czy kuchni restauracyjnej. Katalogi dostępne są zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej.

Wszystko to sprawia, że sieć Selgros jest niezwykle popularna nad Wisłą i stale się rozwija, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom polskich Klientów. Kolejne inwestycje obejmują otwieranie nowych hurtowni oraz tworzenie kolejnych miejsc pracy. Marka stawia na zrównoważony rozwój połączony ze współpracą z samorządami i społecznościami lokalnymi.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub