Gazetka sklepu Prim Market

Z gazetkami promocyjnymi sklepu Prim Market - Zielony Market można zapoznać się na stronie internetowej Tipli.pl oraz bezpośrednio w sklepach stacjonarnych. Raz w tygodniu sklep wydaje główną gazetkę informującą o promocyjnych akcjach oraz o ofercie sklepu, która jest ważna 6 dni lub do wyczerpania zapasów. Następnie gazetkę EXTRA OFERTY zawierającą artykuły do domu oraz Prim Market KATALOG ALKOHOLI - oferty ważne 3 dni. Śledząc na bieżąco Prim Market gazetki można tanio i komfortowo zrobić codzienne zakupy wykorzystując rabaty i akcje promocyjne.

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Prim Market – produkty do kuchni i domu

Prim Market jest polską siecią marketów. W sklepach pod tym szyldem znajdziemy zarówno produkty spożywcze, jak i przemysłowe.

Sklepy Prim powstały na fundamentach Zielonego Marketu. Pierwszy sklep Prim Market pojawił się w 2012 roku w Sępopolu. Od tamtej pory marka sukcesywnie rozbudowuje swoje oddziały w Polsce północno - wschodniej. Dziś sklepy Prim obecne są m.in. w Warszawie, Białymstoku, Olsztynie czy Mrągowie.

Marka podaje, że aktualnie działa około 50 marketów Prim Market, a otwarcie nowych planowane jest już wkrótce.

Market Prim – zakupy u siebie

Nadrzędnym celem marki Prim jest dostarczenie swoim klientom dobrej jakości produktów, które dostępne będą w atrakcyjnych cenach. Firma stawia również na stworzenie miejsca, gdzie zakupy będą przyjemnością. Idea przyjaznego, miłego i rodzinnego sklepu od początku wpisuje się w misję marki Prim Market.

Firma duży nacisk kładzie również na współpracę z lokalnymi społecznościami, szczególnie producentami i dostawcami. Na sklepowych półkach znajdziemy lokalne i krajowe wyroby mięsne i wędliny, warzywa i owoce oraz pieczywo.

Atrakcyjne ceny i akcje promocyjna w Prim Market

Wysokiej jakości produkty oraz przyjazne ceny to nie wszystko, co oferuje Prim Market. Klienci marki mogą również dołączyć do programu lojalnościowego PRIMCARD, który opiera się na zbieraniu punktów za codzienne zakupy. Uzbierane punkty można wymieniać na nagrody zgromadzone w katalogu.

Prim Market swoim sympatykom proponuje również udział w licznych akcjach specjalnych i konkursach. O ich starcie oraz przebiegu informuje na stronie internetowej, firmowym Facebooku oraz w przesyłanych newsletterach.

Warto wiedzieć, że o aktualnych zniżkach, promocjach i rabatach informujemy również na naszych stronach internetowych.

Prim Market – nie tylko zakupy

W Prim Market zrobić można nie tylko zakupy, ale też skorzystać z dodatkowych usług. Sklepy oferują usługę VIA- Moje Rachunki, która pozwala w tani i wygodny sposób opłacić domowe opłaty w kasie.

W marketach można również doładować swój telefon komórkowy działający na kartę lub w trybie mix, a także zakupić karty pozwalające na niedrogie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1267 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub