Gazetka sklepu Prim Market

Z gazetkami promocyjnymi sklepu Prim Market - Zielony Market można zapoznać się na stronie internetowej Tipli.pl oraz bezpośrednio w sklepach stacjonarnych. Raz w tygodniu sklep wydaje główną gazetkę informującą o promocyjnych akcjach oraz o ofercie sklepu, która jest ważna 6 dni lub do wyczerpania zapasów. Następnie gazetkę EXTRA OFERTY z artykułami do domu oraz Prim Market KATALOG ALKOHOLI - oferty ważne 3 dni. Śledząc na bieżąco Prim Market gazetki można tanio i komfortowo zrobić codzienne zakupy. Korzystaj z okazji i oszczędzaj na każdym kroku.

Zielony Market gazetka - produkty do kuchni i domu

Prim Market jest polską siecią marketów. W sklepach pod tym szyldem znajdziemy zarówno produkty spożywcze, jak i przemysłowe. A Prim Market gazetka pomoże Ci sporo zaoszczędzisz.

Sklepy Prim powstały na fundamentach Zielonego Marketu. Pierwszy sklep Prim Market pojawił się w 2012 roku w Sępopolu. Od tamtej pory marka sukcesywnie rozbudowuje swoje oddziały w północno-wschodniej Polsce. Dziś sklepy Prim obecne są m.in. w takich miastach jak Warszawa, Białystok, Olsztyn czy Mrągowo.

Marka podaje, że aktualnie działa około 50 marketów Prim Market, a otwarcie nowych planowane jest już wkrótce.

Market Prim - zakupy u siebie

Nadrzędnym celem marki Prim jest dostarczenie swoim klientom dobrej jakości produktów, które dostępne będą w atrakcyjnych cenach. Firma stawia również na stworzenie miejsca, gdzie zakupy będą przyjemnością. Idea przyjaznego, miłego i rodzinnego sklepu od początku wpisuje się w misję marki Prim Market. Rób zakupy w miłej atmosferze i kupuj żywność za niewielkie pieniądze.

Firma duży nacisk kładzie również na współpracę z lokalnymi społecznościami, szczególnie producentami i dostawcami. Na sklepowych półkach znajdziemy lokalne i krajowe wyroby mięsne i wędliny, warzywa i owoce oraz pieczywo. Ogrom inspiracji kulinarnych znajdziesz w magazynie Tipli. Przygotowaliśmy pomysły na przekąski, dania główne, a na miłośników zdrowego trybu życia czekają przepisy na zdrowy obiad. Gotuj z Prim Market i Tipli.

Prim gazetka promocyjna - atrakcyjne ceny i moc okazji

Wysokiej jakości produkty oraz przyjazne ceny to nie wszystko, co oferuje Prim Market. Klienci marki mogą również dołączyć do programu lojalnościowego PRIMCARD, który opiera się na zbieraniu punktów za codzienne zakupy. Uzbierane punkty można wymieniać na nagrody zgromadzone w katalogu.

Prim Market swoim sympatykom proponuje również udział w licznych akcjach specjalnych i konkursach. O ich starcie oraz przebiegu informuje na stronie internetowej, firmowym Facebooku oraz w przesyłanych newsletterach.

Prim gazetka - nie tylko zakupy

W Prim Market zrobić można nie tylko zakupy, ale też skorzystać z dodatkowych usług. Sklepy oferują usługę VIA- Moje Rachunki, która pozwala w tani i wygodny sposób opłacić domowe opłaty w kasie.

W marketach można również doładować swój telefon komórkowy działający na kartę lub w trybie mix, a także zakupić karty pozwalające na niedrogie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkim rabatami i akcjami promocyjnymi? Śledź Tipli, gdzie zawsze znajdziesz najnowsze gazetki promocyjne. Pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu wydatków i nie przepłacaj, gdy nie musisz! Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Satysfakcja i niskie ceny gwarantowane!

Sklepy podobne do Prim Market z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Prim Market.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się