Gazetka promocyjna sieci sklepów POLOmarket

Co tydzień ukazuje się przejrzysta ulotka POLOmarket, w której znajdziesz najciekawsze promocje na wybrane produkty dostępne w sklepie. Gazetka promocyjna POLOmarket prezentuje szeroki wybór świeżych artykułów. Każda POLOmarket gazetka to sekret udanych zakupów oraz ciekawe akcje lojalnościowe, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze i zdobędziesz ciekawe bonusy. Sprawdź aktualną ofertę POLOmarket i ciesz się udanymi zakupami. Koniecznie zapoznaj się także z niebieską gazetką Tanie Weekendy oraz Katalogiem alkoholi.

Archiwum gazetek

POLOmarket to polska sieć sklepów, która została powołana do życia w 1997 roku. Przez 21 lat firma znacznie zwielokrotniła ilość sklepów i obecnie sieć POLOmarket to więcej niż 280 nowoczesnych supermarketów w całej Polsce.

POLOmarket polska firma

Fundamentem marki jest wyłącznie polski kapitał. Każdego dnia do sklepów POLOmarket dostarczane się świeże owoce i warzywa pozyskiwane w większości od polskich rolników i hodowców. Kupując w POLOmarket, wspierasz polską gospodarkę.

Firmę doceniono wieloma wyróżnieniami, co potwierdza jej prestiż na rynku supermarketów. Warto wspomnieć, że aż siedem produktów, które dostępne są jedynie w marketach sieci POLOmarket, otrzymało nagrody w postaci certyfikatów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” i tytułów TOP PRODUKT – MARKI WŁASNE.

Produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie

Dzięki współpracy z cenionymi producentami powstało wiele marek, które oferują wysoką jakość przy atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem tych produktów jest fakt, iż są one wolne od GMO. Poznaj cenne marki POLOmarket takie jak: Bobo Boom, Choco Charlie, UFO - Ultra Force One,Master Fish, Fruktonada, Zaczarowany Ogród, Rzeźnik Szymon, Wypiekarnia i Ciachownia, MLECZNA POLANA, GOtove, AMORE GUSTO, CZARUŚ, BACALIS, Mzone, SKIN CARE, DESSERTO, FEMME, BUDDY, DELICANTE i FRUTESSA.

Każdego miesiąca markety POLO odwiedza ponad 9 milionów klientów. Przyciąga ich przyjazna atmosfera, kompetentny personel oraz świeże produkty najwyższej jakości. Zwraca uwagę także wnętrze sklepów – schludne, przestronne i urządzone tak, by klient podczas wykonywania zakupów czuł się komfortowo i przyjemnie.

Wygodne zakupy w POLOmarket

W trosce o jakość oferowanych artykułów przeprowadzane są liczne kontrole wewnętrzne. Pieczywo, dzięki temu, że powstaje na miejscu, jest zawsze świeże, ciepłe i przyjemnie pachnie. W POLOmarket znajdziemy także tradycyjne lady mięsne oraz bogatą ofertę wędlin i nabiału. Możesz skorzystać także z usługi doładowania telefonu, opłacić swoje rachunki, czy zakupić kody doładowujące liczniki.

Moc promocji

Najciekawsze oferty tygodnia znajdziesz w aktualnych gazetkach promocyjnych POLOmarket. Możesz także oszczędzać korzystając z programu polokarta, dzięki któremu będziesz zawsze poinformowany o specjalnie przygotowanych ofertach, promocjach i wyprzedażach. Jeśli interesują Cię sprytne i oszczędne zakupy to na pewno spodobają Ci się także zniżki Tipli.pl.

POLOmarket społeczne zaangażowanie

Sieć sklepów POLOmarket od samego początku istnienia jest zaangażowana społecznie. Jako jedna z pierwszych firm ofiarowała pomoc ofiarom powodzi w 1997, a obecnie wspiera także 10 domów dziecka i ośrodków pomocy w Polsce.

Spółka prowadzi także Program Grantowy POLOmarket ODPOWIEDZIALNI SPOŁECZNIE oraz pomaga rozwijać się najmłodszym, organizując dla nich liczne konkursy.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1283 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub