Gazetka supermarketu Piotr i Paweł

Gazetka promocyjna Supermarketu Piotr i Paweł to skarbnica informacji o super cenach i pysznych produktach. Gazetki są ważne przez 5 dni. Warto wiedzieć, że Supermarket Piotr i Paweł prowadzi także sprzedaż online. Dba o wysoką jakość produktów oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Oprócz stałych rabatów oferuje Kartę Klienta, Kartę Dużej Rodziny oraz partnerską Kartę Millenium. Sklep ma również Program 5 gwarancji jakości zakupów i niskich cen. Piotr i Paweł to supermarket z klasą!

Archiwum gazetek

Supermarket Piotr i Paweł to rodzinna firma, która została założona w Poznaniu, w 1990 roku przez Eleonorę Woś i jej dwóch synów – Piotra i Pawła. Stworzyli sklepy w jakich sami chcieliby kupować, które zamieniły się w jedną z największych w naszym kraju sieć polskich supermarketów.

Firma dba nie tylko o doskonałą obsługę klientów. Starannie wybiera najlepszy asortyment, dba o design sklepów i wygląd pracowników. Dlatego kupowanie w Supermarketach Piotr i Paweł to prawdziwa przyjemność. Znajdziesz je w całej Polsce, w każdym województwie. Na straży miłej obsługi oraz niskich cen stoi Program 5 Gwarancji, który zawiedzionym klientom oferuje rekompensatę w wysokości 15% na kolejne jednorazowe zakupy. Ale wierzcie nam, że nie jest łatwo znaleźć w sklepach wady, które by wskazywały na poruszenie jednej z 5 Gwarancji.

Supermarkety Piotr i Paweł mają też e-sklep. Zakupy online oferują ci wygodny i bogaty wybór produktów, które zostaną dostarczone do Twojego domu.

Oprócz stałych rabatów Supermarkety Piotr i Paweł oferują Kartę Klienta, Kartę Dużej Rodziny oraz partnerską Kartę Millenium, która upoważnia do uzyskania 5% zwrotu na kartę (aż do 760 zł rocznie) za zakupy dokonane m. in. w sklepach sieci Piotr i Paweł.

Firma prezentuje odpowiedzialne podejście do biznesu. Wspiera projekty edukacyjne i społeczne. Uczestniczy w Zbiórkach Żywności Federacji Banków Żywności oraz Caritas. Dba też o środowisko naturalne i ma własną fundację „Radość Dzieciom”, która powstała w 2009. Jej praca koncentruje się na wspieraniu i rozwoju utalentowanych dzieciaków. Każdego roku organizują akcję Dzieci Dzieciom.

Piotr i Paweł to supermarket z klasą, w którym kupowanie to przyjemność!Ciekawostki o Supermarkecie Piotr i Paweł:

    - w 2014 supermarkety oferowały aż 1000 produktów marki własnej
    - w roku 2016 sieć liczyła 138 sklepów w Polsce
    - od 2003 Supermarket Piotr i Paweł prowadzi sprzedaż w Internecie

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1283 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub