Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Hipermarkety i supermarkety

Gazetka supermarketu Piotr i Paweł

Gazetka promocyjna Supermarketu Piotr i Paweł to skarbnica informacji o super cenach i pysznych produktach. Gazetki są ważne przez 5 dni. Warto wiedzieć, że Supermarket Piotr i Paweł prowadzi także sprzedaż online. Dba o wysoką jakość produktów oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Oprócz stałych rabatów oferuje Kartę Klienta, Kartę Dużej Rodziny oraz partnerską Kartę Millenium. Sklep ma również Program 5 gwarancji jakości zakupów i niskich cen. Piotr i Paweł to supermarket z klasą!

Piotr i Paweł to rodzinna firma, która została założona w Poznaniu w 1990 roku przez Eleonorę Woś i jej dwóch synów – Piotra i Pawła. Stworzyli sklepy, w jakich sami chcieliby kupować, które zamieniły się w jedną z największych w naszym kraju sieć polskich supermarketów.

Piotr i Paweł Warszawa, Piotr i Paweł Kraków i sklepy w całej Polsce

Firma dba nie tylko o doskonałą obsługę klientów. Starannie też wybiera asortyment, dba o design sklepów i wygląd pracowników. Dlatego kupowanie w Supermarketach Piotr i Paweł to prawdziwa przyjemność. Znajdziesz je w całej Polsce, w każdym województwie. Na straży miłej obsługi oraz niskich cen stoi Program 5 Gwarancji, który zawiedzionym klientom oferuje rekompensatę w wysokości 15% na kolejne jednorazowe zakupy. Ale wierzcie nam, że nie jest łatwo znaleźć w sklepach wady, które by wskazywały na poruszenie jednej z 5 Gwarancji.

Supermarkety mają też e-sklep. Zakupy Piotr i Paweł online oferują wygodny i bogaty wybór produktów, które zostaną dostarczone wprost do Twojego domu. A jeśli wolisz zrobić zakupy w tradycyjny sposób, sprawdź najpierw Piotr i Paweł godziny otwarcia na stronie internetowej marketu, a następnie wyrusz na zakupy. Pamiętaj również, że Piotr i Paweł gazetka promocyjna sprawi, że sporo podczas nich zaoszczędzisz. Pamiętaj, żeby przed planowanymi zakupami zajrzeć do naszego magazynu, gdzie czekają na Ciebie przepisy na zdrowy obiad i pomysły na fantastyczne, domowe przekąski. Wszystkie potrzebne składniki są dostępne w sklepach Piotr i Paweł.

Piotr i Paweł - gazetka i moc promocji

Oprócz stałych rabatów Supermarkety Piotr i Paweł oferują Kartę Klienta, Kartę Dużej Rodziny oraz partnerską Kartę Millenium, która upoważnia do uzyskania 5% zwrotu na kartę (aż do 760 zł rocznie) za zakupy dokonane m. in. w sklepach sieci Piotr i Paweł. Pamiętaj również, że gazetka Piotr i Paweł to najlepsze źródło informacji o aktualnej ofercie promocyjnej sklepu. Korzystaj z rabatów i wyprzedaży i ciesz się z udanych oraz tanich zakupów. Zakup produktów spożywczych jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Piotr i Paweł - zaangażowanie społeczne

Firma prezentuje odpowiedzialne podejście do biznesu. Wspiera projekty edukacyjne i społeczne. Uczestniczy w Zbiórkach Żywności Federacji Banków Żywności oraz Caritas. Dba też o środowisko naturalne i ma własną fundację „Radość Dzieciom”, która powstała w 2009. Jej praca koncentruje się na wspieraniu i rozwoju utalentowanych dzieci. Każdego roku organizuje akcję Dzieci Dzieciom.

Ciekawostki o Supermarkecie Piotr i Paweł:
    - w 2014 supermarkety oferowały aż 1000 produktów marki własnej
    - w roku 2016 sieć liczyła 138 sklepów w Polsce
    - od 2003 Supermarket Piotr i Paweł prowadzi sprzedaż w Internecie

Interesują Cię promocje i rabaty w innych sklepach? Śledź gazetki promocyjne na stronie Tipli i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek okazje. Pomożemy Ci sporo zaoszczędzić i sprawimy, że zakupy będą należały do jednych z Twoich ulubionych zajęć.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1862 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub