Gazetka sklepu Odido

Zamiast jednej, dużej gazetki, Odido co dwa tygodnie publikuje kilka małych. Podstawowa nazywa się po prostu Odido i ma zaledwie jedną stronę! Również jednostronicowa jest Odido gazetka "Super Oferty", skupiona na artykułach od marek Makro, na przykład Aro oraz Fine Life. Znajdziemy też skupioną na zdrowym początku dnia gazetkę "Smacznie od rana", zawierającą produkty śniadaniowe. Forma przedstawienia informacji cieszy oko, artykuły nie są ciasno upakowane, a przejrzyście rozłożone na całej stronie ulotki.

Archiwum gazetek

Marka Odido uruchomiona została w 2011 roku przez sieć hurtowni spożywczych Makro, która należy do Metro Group, niemieckiego koncernu handlowego, jednego z największych na świecie.

Ziązek Odido z Makro

Sklepy Odido operują na zasadzie franczyzy. Makro często organizuje szkolenia dedykowane właścicielom poszczególnych punktów, mające pomóc im we wprowadzaniu innowacji i ciągłym zwiększaniu jakości obsługi w szybko zmieniającym się świecie handlu. Ścisła współpraca z globalną siecią i ogromna pomoc w zakresie know-how od franczyzodawcy sumują się na sukces poszczególnych sklepów osiedlowych Odido.

Zasięg sieci Odido

Sieć Odido szybko się rozrasta. Zaraz na początku, zaledwie do października 2011 roku otworzono w całej Polsce ponad 500 sklepów sygnowanych tą marką. W tej chwili jest ich już ponad 2000.

Nazwa Odido wywodzi się z maksymy: "Od domu blisko, do domu wszystko". Ich misją jest dostarczanie podstawowych, potrzebnych w codziennym życiu artykułów w przyjemnej, sąsiedzkiej atmosferze. Operują przede wszystkim na terenach wiejskich i osiedlach.

Oferta Odido

Markety osiedlowe Odido wypełnione są świeżymi produktami, mięsem, owocami, warzywami i pieczywem. Na półkach nie zabraknie alkoholu, słodyczy, nabiału i napojów. Dodatkowo można tam kupić podstawowe produkty przemysłowe, na przykład baterie, oraz chemię domową, czyli różnego rodzaju środki czyszczące.

W punktach Odido wprowadzane są kąciki kawowe. Żywimy nadzieję, że już wkrótce w całej Polsce będzie można kupić pyszną kawę podczas zakupów i wypić ją z napotkanym sąsiadem!

Sklep Odido, a życie społeczności

Poszczególne sklepy Odido zachęcane są do angażowania się w życie lokalnych społeczności, stąd nierzadko ich właściciele widnieją jako sponsorzy miejscowych imprez.

Firma co jakiś czas organizuje specjalne, ogólnopolskie konkursy i promocje. Dowiesz się o nich ze strony internetowej sklepu Odido, gazetki lub otrzymasz informacje w każdym punkcie sprzedażowym.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub