Gazetka sklepu Odido

Zamiast jednej, dużej gazetki, Odido co dwa tygodnie publikuje kilka małych. Podstawowa nazywa się po prostu Odido i ma zaledwie jedną stronę! Również jednostronicowa jest Odido gazetka "Super Oferty", skupiona na artykułach od marek Makro, na przykład Aro oraz Fine Life. Znajdziemy też skupioną na zdrowym początku dnia gazetkę "Smacznie od rana", zawierającą produkty śniadaniowe. Forma przedstawienia informacji cieszy oko, artykuły nie są ciasno upakowane, a przejrzyście rozłożone na całej stronie ulotki.

Marka Odido uruchomiona została w 2011 roku przez sieć hurtowni spożywczych Makro, która należy do Metro Group, niemieckiego koncernu handlowego, jednego z największych na świecie.

Związek Odido z Makro

Sklepy Odido działają na zasadzie franczyzy. Makro często organizuje szkolenia dedykowane właścicielom poszczególnych punktów, mające pomóc im we wprowadzaniu innowacji i ciągłym zwiększaniu jakości obsługi w szybko zmieniającym się świecie handlu. Ścisła współpraca z globalną siecią i ogromna pomoc w zakresie know-how od franczyzodawcy znacznie przyczyniają się do sukcesu poszczególnych sklepów osiedlowych Odido.

Odido - Poznań, Warszawa, Wrocław i sklepy w całej Polsce

Sieć Odido szybko się rozrasta. Zaraz na początku, zaledwie do października 2011 roku otworzono w całej Polsce ponad 500 sklepów sygnowanych tą marką. W tej chwili jest ich już ponad 2000. A nowe placówki są wciąż otwierane. Jeśli się zastawiasz, gdzie skoczyć po mąkę czy masło, zajrzyj do Odido i kup wszystko, czego Ci potrzeba.

Nazwa Odido wywodzi się z maksymy: "Od domu blisko, do domu wszystko". Misją sklepów jest dostarczanie podstawowych, potrzebnych w codziennym życiu artykułów w przyjemnej, sąsiedzkiej atmosferze. Działają przede wszystkim na terenach wiejskich i osiedlach. Sklep Odido znajdziesz tuż za rogiem i bez problemu kupisz brakujące produkty. Zainspiruj się też naszym magazynem, gdzie znajdziesz przepisy na zdrowy obiad, kolację i przekąski. Produkty kupisz bez problemu w Odido.

Sklep Odido - gazetka ze smakołykami

Markety osiedlowe Odido wypełnione są świeżymi produktami, mięsem, owocami, warzywami i pieczywem. Na półkach nie zabraknie alkoholu, słodyczy, nabiału i napojów. Dodatkowo można tam kupić podstawowe produkty przemysłowe, na przykład baterie, oraz chemię domową, czyli różnego rodzaju środki czyszczące.

W punktach Odido wprowadzane są kąciki kawowe. Żywimy nadzieję, że już wkrótce w całej Polsce będzie można kupić pyszną kawę podczas zakupów i wypić ją z napotkanym sąsiadem! Dobra atmosfera tylko sprzyja udanym zakupom.

Odido gazetka - moc promocji

Dbając o Twój domowy budżet sieć regularnie organizuje wiele wyprzedaży i obniżek cenowych. Odio promocje pozwolą Ci na spore oszczędności i zakup ulubionych produktów spożywczych bez wyrzutów sumienia. Możesz również liczyć na specjalne, ogólnopolskie konkursy, które sprawią, że zakupy będą jeszcze przyjemniejsze. Dowiesz się o nich ze strony internetowej sklepu oraz w każdym punkcie sprzedażowym. Korzystaj z licznych rabatów, bierz udział w konkursach i baw się podczas zakupów. Gazetka Odido również Ci o nich przypomni i sprawi, że oszczędzanie będzie dziecinnie proste. Niskie ceny i dobra zabawa gwarantowane!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkim rabatami i promocjami swoich ulubionych sklepów? Śledź Tipli, gdzie zawsze znajdziesz najnowsze gazetki promocyjne. Pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu wydatków i nie przepłacaj, gdy nie musisz! Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Na pewno będziesz zadowolony!

Sklepy podobne do Odido z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Odido.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się