Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Hipermarkety i supermarkety

Gazetki promocyjne supermarketu Mila

Dbasz o zdrowie swoje i domowników? Ważne dla Ciebie jest, by kupując, dokonywać wyboru bez stresu? Jeśli tak to w supermarkecie Mila będziesz czuł się jak ryba w wodzie! Natomiast Mila gazetka promocyjna stanie się niezastąpionym przewodnikiem po sklepie. Gazetka promocyjna od jutra, obowiązująca przez cały tydzień zawiera dobre produkty spożywcze w niższych cenach. Nie jest to jedyna ulotka! Mila wydaje też okolicznościowe gazetki świąteczne oraz publikacje tematyczne. Warto korzystać i nie przepłacać podczas codziennych zakupów.

Mila - historia marki

Sieć supermarketów Mila powstała w wyniku odłączenia się grupy Market-Detal od grupy Polomarket. To wydarzenie miało miejsce w listopadzie 2014 roku. W wyniku tej zmiany w następnym roku aż 170 sklepów, dotychczas sygnowanych nazwą “Polomarket”, zmieniło szyldy na Mila. Lecz zmiany sięgały znacznie głębiej.

Dziś sieć swoje sklepy posiada przede wszystkim w województwach: mazowieckim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, lubuskim, śląskim, świętokrzyskim i wielkopolskim. Przedsiębiorstwo szybko się rozwija i w ciągu pierwszego roku działalności otworzyło 20 nowych sklepów.

Hasło sieci Mila to “zakupy, aż miło”. Dla przedsiębiorstwa jest to świadome zobowiązanie wobec klientów. Trudno zaprzeczyć, że traktują to poważnie. Według wizji, która przyświeca im już od czasu podziału, Mila specjalizuje się w sprzedaży świeżych produktów najwyższej jakości, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Mowa tu o mięsie, wędlinach, owocach, warzywach, serach, ciastach i pieczywach. Jako jedna z niewielu sieci, Mila na stoły klientów dostarcza pieczywo wypiekane w samych sklepach, na dodatek ze świeżego ciasta, a nie mrożonego.

Mila - market dla każdego

Punkty Mila to supermarkety typu proximity, co oznacza, że lokowane są w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkań lub miejsc pracy, czyli znajdują się dokładnie tam, gdzie najbardziej się ich potrzebuje.

Mila stawia sobie za cel zaspokojenie potrzeb wegan, ludzi uprawiających fitness, jak również nie mogących spożywać glutenu bądź laktozy. Na stronie internetowej i w sklepie łatwo znaleźć produkty przeznaczone dla tak wymagających klientów. Oprócz tego zawsze można tu kupić owoce i warzywa, świeże mięso, chrupiące pieczywo, napoje, alkohol, chemię gospodarczą czy podstawowe kosmetyki.

Kupuj tanio i gotuj smacznie - przepisy na zdrowy obiad znajdziesz w magazynie Tipli, a potrzebne Ci składniki kupisz w sklepach Mila. Gazetka promocyjna od jutra już na Ciebie czeka . Sprawdź najnowsze promocje i gotuj za grosze.

Mila - gazetki pełne okazji

Szukając oszczędności podczas codziennych zakupów, zdecydowanie warto korzystać z rabatów i wyprzedaży przygotowanych przez markety Mila. Publikacje sklepu pełne są rabatów na smaczną i wysokiej jakości żywność, chemię gospodarczą czy alkohol. Wydawane są regularnie, w każdy czwartek tygodnia. Zdecydowanie warto korzystać z takich promocji jak: Super okazja, Hity cenowe czy z promocji obowiązujących wyłącznie w weekendy. Pozwolą one obniżyć koszty zakupów co najmniej o połowę i sprawią, że zapełnienie lodówki będzie bardzo proste. Oprócz cotygodniowych gazetek Mili firma wydaje również ulotki chemiczne, gazetki z winami świata czy publikacje tematyczne, z którymi można kupić tańsze ozdoby świąteczne czy przygotować się na zmianę pory roku. Gazetki Mili to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających oszczędności, ale stawiających na wysoką jakość kupowanych produktów.

Czy wiesz, że ...? Gazetka Mili nadchodząca dostępna jest na Tipli? Możesz ją przeglądać online w dowolnej chwili i planować zakupy w domowym zaciszu.

Mila - promocje dla każdego

Gazetki promocyjne to nie jedyne miejsce, które informuje o aktualnych ofertach i rabatach sklepu. Warto też wchodzić na stronę internetową firmy www.mila.pl, na której można znaleźć informacje o aktualnych konkursach, akcjach specjalnych i limitowanych ofertach. Na Mila.pl można też sprawdzić dokładne adresy sklepów i ich godziny otwarcia. Aby znacznie obniżać koszty zakupów zdecydowanie wartko korzystać z:

  • Delikarty - wystarczy zarejestrować się w sklepie Mila lub Delikatesy Centrum, odebrać i aktywować kartę, a następnie korzystać z jeszcze większych rabatów.
  • Weekendowych promocji - pozwalających obniżyć ceny przede wszystkim produktów spożywczych.
  • Limitowanych ofert - które pozwalają po zebraniu określonej liczby znaczków na zakup produktów znanych marek z wysokimi rabatami.

Oprócz tego Mila swoim klientom oferuje bony zakupowe, warsztaty kulinarne, akcje świąteczne i konkursy z niezwykłymi nagrodami.

Mila - kontakt i opinie

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zawsze można liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedź Działu Obsługi Klienta, z którym najlepiej kontaktować się e-mailowo: kontakt@mila.pl. Warto też wyrażać swoją opinię na temat działania marketów, ponieważ firma bardzo często nagradza osoby dzielące się swoim zdaniem na temat zakupów zrobionych w sklepie.

Interesują Cię inne promocje? Śledź gazetki promocyjne na stronie Tipli, a nie przeoczysz żadnej okazji. Specjalnie dla Ciebie wszystkie promocje posegregowaliśmy w wygodnych kategoriach i dbamy o to, aby były zawsze aktualne.

Sklepy podobne do Mila z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Mila.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się