Gazetki promocyjne supermarketu Mila

Dbasz o zdrowie swoje i domowników? Ważne dla Ciebie jest, by kupując, dokonywać wyboru bez stresu? Jeśli tak to w supermarkecie Mila będziesz czuł się jak ryba w wodzie! Natomiast Gazetka promocyjna Mila stanie się niezastąpionym przewodnikiem po sklepie Mila. Gazetka promocyjna od jutra, obowiązująca przez cały tydzień, zawiera dobre produkty spożywcze w niższych cenach. Nie jest to jedyna ulotka! Mila – sklep z szerokim asortymentem – wydaje też okolicznościowe gazetki świąteczne oraz ulotki tematyczne.

Mila - historia marki

Sieć supermarketów Mila powstała w wyniku odłączenia się grupy Market-Detal od grupy Polomarket. To wydarzenie miało miejsce w listopadzie 2014 roku. W wyniku tej zmiany w następnym roku aż 170 sklepów, dotychczas sygnowanych nazwą “Polomarket”, zmieniło szyldy na Mila. Lecz zmiany sięgały znacznie głębiej.

Dziś sieć koncentruje się głównie w obszarach: mazowieckim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, lubuskim, śląskim, świętokrzyskim i wielkopolskim. Przedsiębiorstwo szybko się rozwija i w ciągu pierwszego roku działalności otworzyło 20 nowych sklepów.

Hasło sieci Mila to “zakupy, aż miło”. Dla przedsiębiorstwa jest to świadome zobowiązanie wobec klientów. Trudno zaprzeczyć, że traktują to poważnie. Według wizji, która przyświeca im już od czasu podziału, Mila specjalizuje się w sprzedaży świeżych produktów najwyższej jakości, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Mowa tu o mięsie, wędlinach, owocach, warzywach, serach, ciastach i pieczywach. Jako jedna z niewielu sieci, Mila na stoły klientów dostarcza pieczywo wypiekane w samych sklepach, na dodatek z ciasta świeżego, a nie mrożonego.

Mila - zawsze blisko Ciebie

Punkty Mila to supermarkety typu proximity, co oznacza, że lokowane są w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkań lub miejsc pracy. Czyli znajdują się dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz!

Mila stawia sobie za cel zaspokojenie potrzeb wegan, ludzi uprawiających fitness, jak również nie spożywających glutenu bądź laktozy. Na stronie internetowej i w sklepie łatwo znaleźć produkty przeznaczone dla tak wymagających klientów. Kupuj tanio i gotuj smacznie - przepisy na zdrowy obiad znajdziesz w naszym magazynie, a potrzebne Ci składniki kupisz w sklepie Mila.

Zdrowe i świeże jedzenie nie musi oznaczać drożyzny, a to dzięki polityce sieci Mila. Gazetka promocyjna, spożywcza poinformuje Cię o smacznych potrawach w niższych cenach na przyszły tydzień. Na stronie znajdziemy też sprawdzone przepisy w formie wielu stron rozbudowanego poradnika.

Nie udało Ci się znaleźć zniżki, kodów rabatowych czy akcji promocyjnych na stronach sklepu, ani w gazetce Mila? Nic nie szkodzi. Odwiedź nasze strony informujące o specjalnych ofertach sklepów! Sieć skupia się na zdrowej żywności z Polski i całego świata. Oszczędzaj na pieniądzach, a nie na zdrowiu z supermarketem Mila!

Interesują Cię inne promocje? Śledź gazetki promocyjne na stronie Tipli - nie przeocz żadnej okazji. Pomożemy Ci zaoszczędzić każdego dnia. Specjalnie dla Ciebie wszystkie promocje posegregowaliśmy w wygodnych kategoriach i dbamy o to, aby były zawsze aktualne.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1825 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub