Gazetka sklepu Komputronik

Sprawdź, co zawiera najnowsza gazetka promocyjna Komputronik wykonywana przez naszych specjalistów, której podstawą jest wydawany przez Komputronik newsletter! Moc promocji, cenowych okazji i wyprzedaży jest na wyciągnięcie ręki! Skorzystaj i ciesz się najnowszym sprzętem elektronicznym w niższych cenach. Satysfakcja gwarantowana!

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Komputronik to największy w Polsce sklep internetowy z elektroniką użytkową. I chociaż prowadzi sprzedaż przez sieć salonów własnych, franczyzowych oraz partnerów, to nie sposób ukryć, że to internetowa obecność uczyniła ze sklepu Komputronik to, czym jest teraz.

Komputronik - wszystko z myślą o Tobie

Firma jest klasyfikowana w gronie 20 największych firm na polskim rynku teleinformatycznym, a jej zyski rosną z roku na rok. Komputronik jest największy w swojej branży między innymi przez świetne kontakty z klientami. W 2010 roku przedsiębiorstwo zdobyło prestiżowy tytuł Firmy Najbardziej Przyjaznej Klientowi. Skorzystaj z pomocy specjalistów i ciesz się świetnym sprzętem elektronicznym w swoim domu!

Jak Komputronik edukuje i pomaga klientom? Przede wszystkim na dwa sposoby.

Po pierwsze, świetnie przeszkoleni pracownicy i konsultanci pomagają w dobraniu sprzętu dopasowanego do potrzeb. Przy składaniu komputera zasilacz, karta graficzna, karta główna i procesor, a także inne części muszą być starannie do siebie dobrane. Optymalne zbalansowanie wszystkich parametrów przy jak najmniejszych kosztach nie jest łatwe, ale ich kwalifikacje bardzo w tym pomagają.

Po drugie, na swoim blogu internetowym regularnie publikują interesujące wpisy. Radzą tam na przykład, jaki tani ekspres do kawy jest wart zainteresowania, jaki laptop z dotykowym ekranem powinniśmy rozważyć, co to jest filtr prywatyzujący i jaki robot sprzątajacy poradzi sobie z naszą podłogą. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Komputronik - innowacje i niskie ceny

Komputronik to lider innowacji - jest to jeden z najstarszych sklepów znanych przede wszystkim ze sprzedaży online. Ale to było dwadzieścia lat temu! Jakie innowacje ta sieć wprowadziła niedawno? Na przykład pierwszy sklep bez kasy. Zaczął operować w 2013 roku. Zamiast koszyka na wstępie otrzymuje się tablet ze specjalnym oprogramowaniem, za pomocą którego sprawdza się ceny i zamawia, a wpłaty dokonuje się kartą lub gotówką w specjalnym wpłatomacie.

Oprócz sprzętu najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań i nowinek technologicznych możesz także liczyć na moc promocji i wyprzedaży. Dowiesz się o nich ze strony internetowej, profilu na Facebooku oraz newslettera firmy. Pamiętaj, że te najciekawsze kody rabatowe Komputronik znajdziesz na Tipli.pl. Korzystaj i pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu wydatków. Na pewno nie będziesz żałować!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1264 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.