Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Elektronika

Gazetka sklepu Komputronik

Sprawdź, co zawiera najnowsza gazetka promocyjna Komputronik wykonywana przez naszych specjalistów, której podstawą jest wydawany przez Komputronik newsletter! Moc promocji, cenowych okazji i wyprzedaży jest na wyciągnięcie ręki! Skorzystaj i ciesz się najnowszym sprzętem elektronicznym w niższych cenach. Satysfakcja gwarantowana!

Komputronik to największy w Polsce sklep internetowy z elektroniką użytkową. I chociaż prowadzi sprzedaż przez sieć salonów własnych, franczyzowych oraz partnerów, to nie sposób ukryć, że to internetowa obecność uczyniła ze sklepu Komputronik to, czym jest teraz.

Komputronik - wszystko z myślą o Tobie

Firma jest klasyfikowana w gronie 20 największych firm na polskim rynku teleinformatycznym, a jej zyski rosną z roku na rok. Komputronik jest największy w swojej branży, między innymi dzięki świetnym kontaktom z klientami. W 2010 roku przedsiębiorstwo zdobyło prestiżowy tytuł Firmy Najbardziej Przyjaznej Klientowi. Skorzystaj z pomocy specjalistów i ciesz się świetnym sprzętem elektronicznym w swoim domu!

Jak Komputronik edukuje i pomaga klientom?

Po pierwsze, świetnie przeszkoleni pracownicy i konsultanci pomagają w dobraniu sprzętu dopasowanego do potrzeb. Przy składaniu komputera zasilacz, karta graficzna, karta główna i procesor, a także inne części muszą być starannie do siebie dobrane. Optymalne dobranie wszystkich parametrów, przy jak najmniejszych kosztach, nie jest łatwe. Wykwalifikowany personel bardzo w tym pomaga.

Po drugie, na swoim blogu internetowym regularnie publikują interesujące wpisy. Radzą tam na przykład, jaki tani ekspres do kawy jest wart zainteresowania, jaki laptop z dotykowym ekranem powinniśmy rozważyć, co to jest filtr prywatyzujący i jaki robot sprzątający poradzi sobie z naszą podłogą. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej o sklepie Komputronik? Przeczytaj artykuł w Magazynie Tipli: Komputronik.pl - coś więcej niż sklep internetowy.

Komputronik - gazetka promocyjna i sklep pełen niskich cen

Bez względu na to czy odwiedzasz sklep Komputronik Warszawa czy Komputronik Poznań, zawsze masz do czynienia z firmą, która jest liderem innowacji - jest to jeden z najstarszych sklepów znanych przede wszystkim ze sprzedaży online. Ale to było dwadzieścia lat temu! Jakie innowacje ta sieć wprowadziła niedawno? Na przykład pierwszy sklep bez kasy. Zaczął operować w 2013 roku. Zamiast koszyka na wstępie otrzymuje się tablet ze specjalnym oprogramowaniem, za pomocą którego sprawdza się ceny i zamawia, a wpłaty dokonuje się kartą lub gotówką w specjalnym wpłatomacie.

Oprócz sprzętu najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań i nowinek technologicznych możesz także liczyć na moc promocji i wyprzedaży. Dowiesz się o nich ze strony internetowej, profilu na Facebooku oraz Komputronik newslettera. Pamiętaj, że te najciekawsze Komputronik - kody rabatowe znajdziesz na Tipli.pl. Korzystaj i pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu wydatków w Komputronik. Rabat za newsletter może zachęci Cię do jego subskrypcji. Na pewno nie będziesz żałować!

Jeżeli nie znajdziesz w Komputronik gazetka sprzętu elektronicznego, który by spełnił Twoje wymagania, zachęcamy do przejrzenia gazetek promocyjnych z elektroniką: Neonet gazetkę, gazetka Media Markt czy gazetkę Media Expert. Zakupy z Tipli to przyjemność!

Sklepy podobne do Komputronik z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz 0,95 % zwrotu za zakupy w sklepie Komputronik?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się