Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetka sklepu Komputronik

Sprawdź, co zawiera najnowsza gazetka promocyjna Komputronik wykonywana przez naszych specjalistów, której podstawą jest wydawany przez Komputronik newsletter! Moc promocji, cenowych okazji i wyprzedaży jest na wyciągnięcie ręki! Skorzystaj i ciesz się najnowszym sprzętem elektronicznym w niższych cenach. Satysfakcja gwarantowana!

Komputronik to największy w Polsce sklep internetowy z elektroniką użytkową. I chociaż prowadzi sprzedaż przez sieć salonów własnych, franczyzowych oraz partnerów, to nie sposób ukryć, że to internetowa obecność uczyniła ze sklepu Komputronik to, czym jest teraz.

Komputronik - wszystko z myślą o Tobie

Firma jest klasyfikowana w gronie 20 największych firm na polskim rynku teleinformatycznym, a jej zyski rosną z roku na rok. Komputronik jest największy w swojej branży, między innymi dzięki świetnym kontaktom z klientami. W 2010 roku przedsiębiorstwo zdobyło prestiżowy tytuł Firmy Najbardziej Przyjaznej Klientowi. Skorzystaj z pomocy specjalistów i ciesz się świetnym sprzętem elektronicznym w swoim domu!

Jak Komputronik edukuje i pomaga klientom?

Po pierwsze, świetnie przeszkoleni pracownicy i konsultanci pomagają w dobraniu sprzętu dopasowanego do potrzeb. Przy składaniu komputera zasilacz, karta graficzna, karta główna i procesor, a także inne części muszą być starannie do siebie dobrane. Optymalne dobranie wszystkich parametrów, przy jak najmniejszych kosztach, nie jest łatwe. Wykwalifikowany personel bardzo w tym pomaga.

Po drugie, na swoim blogu internetowym regularnie publikują interesujące wpisy. Radzą tam na przykład, jaki tani ekspres do kawy jest wart zainteresowania, jaki laptop z dotykowym ekranem powinniśmy rozważyć, co to jest filtr prywatyzujący i jaki robot sprzątający poradzi sobie z naszą podłogą. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej o sklepie Komputronik? Przeczytaj artykuł w Magazynie Tipli: Komputronik.pl - coś więcej niż sklep internetowy.

Komputronik - gazetka promocyjna i sklep pełen niskich cen

Bez względu na to czy odwiedzasz sklep Komputronik Warszawa czy Komputronik Poznań, zawsze masz do czynienia z firmą, która jest liderem innowacji - jest to jeden z najstarszych sklepów znanych przede wszystkim ze sprzedaży online. Ale to było dwadzieścia lat temu! Jakie innowacje ta sieć wprowadziła niedawno? Na przykład pierwszy sklep bez kasy. Zaczął operować w 2013 roku. Zamiast koszyka na wstępie otrzymuje się tablet ze specjalnym oprogramowaniem, za pomocą którego sprawdza się ceny i zamawia, a wpłaty dokonuje się kartą lub gotówką w specjalnym wpłatomacie.

Oprócz sprzętu najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań i nowinek technologicznych możesz także liczyć na moc promocji i wyprzedaży. Dowiesz się o nich ze strony internetowej, profilu na Facebooku oraz Komputronik newslettera. Pamiętaj, że te najciekawsze Komputronik - kody rabatowe znajdziesz na Tipli.pl. Korzystaj i pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu wydatków w Komputronik. Rabat za newsletter może zachęci Cię do jego subskrypcji. Na pewno nie będziesz żałować!

Jeżeli nie znajdziesz w Komputronik gazetka sprzętu elektronicznego, który by spełnił Twoje wymagania, zachęcamy do przejrzenia gazetek promocyjnych z elektroniką: Neonet gazetkę, gazetka Media Markt czy gazetkę Media Expert. Zakupy z Tipli to przyjemność!

Sklepy podobne do Komputronik z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz 0,75 % zwrotu za zakupy w sklepie Komputronik?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się