Gazetka sklepu Komputronik

Sprawdź, co zawiera najnowsza gazetka promocyjna wykonywana przez naszych specjalistów, której podstawą jest wydawany przez Komputronik newsletter! Dogodny podział na kategorie, pełen przegląd podstawowych szczegółów oraz kolorowe grafiki bardzo ułatwiają odnalezienie wymarzonego sprzętu. Zamieszczone opinie innych użytowników pozwalają na podjęcie ostatecznej decyzji.

Komputronik to największy w Polsce sklep internetowy z elektroniką użytkową kropka. I chociaż sprzedaż jest prowadzona przez sieć salonów własnych, franczyzowych i przez partnerów, to nie sposób ukryć, że to internetowa obecność uczyniła z Komputronika to, czym jest teraz.

Firma jest klasyfikowana w gronie 20 największych firm na polskim rynku teleinformatycznym, a jej zyski rosną z roku na rok.

Komputronik jest największy w swojej branży między innymi przez świetne kontakty z klientami. W 2010 roku przedsiębiorstwo zdobyło nawet tytuł Firmy Najbardziej Przyjaznej Klientowi. Jak Komputronik edukuje i pomaga klientom? Przede wszystkim na dwa sposoby.

Po pierwsze, świetnie przeszkoleni pracownicy i konsultanci pomagają w dobraniu sprzętu dopasowanego do potrzeb. Przy składaniu komputera zasilacz, karta graficzna, karta główna i procesor, a także inne części muszą być starannie do siebie dobrane. Optymalne zbalansowanie wszystkich parametrów przy jak najmniejszych kosztach nie jest łatwe, ale ich kwalifikacje bardzo w tym pomagają.

Po drugie, na swoim blogu internetowym regularnie publikują interesujące wpisy. Radzą tam na przykład, jaki tani ekspres do kawy jest wart zainteresowania, jaki laptop z dotykowym ekranem powinniśmy rozważyć, co to jest filtr prywatyzujący i jaki robot sprzątajacy poradzi sobie z naszą podłogą. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Komputronik to lider innowacji - jest to jeden z najstarszych sklepów znanych przede wszystkim ze sprzedaży online. Ale to było dwadzieścia lat temu! Jakie innowacje ta sieć wprowadziła niedawno? Na przykład pierwszy sklep bez kasy. Zaczął operować w 2013 roku. Zamiast koszyka na wstępie otrzymuje się tableta ze specjalnym oprogramowaniem, za pomocą którego sprawdza się ceny i zamawia, a wpłaty dokonuje się kartą lub gotówką w specjalnym wpłatomacie.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1263 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.