Gazetka sklepu Media Markt

Gazetka promocyjna sieci marketów elektronicznych Media Markt, to “must-have” dla rozglądających się za nowym sprzętem elektronicznym. Media Markt gazetki wydawane są regularnie, a przedstawione w nich oferty są ważne około tygodnia. Swoim zasięgiem obejmują nie tylko Lublin, Szczecin, Warszawę czy Bydgoszcz, ale całą Polskę. Charakteryzują się bardzo szeroką ofertą, która zawiera sprzęt RTV/AGD, gry, filmy, sprzęt biurowy, komputery, telefony, a nawet lampy czy akcesoria do ogrodu. Koniecznie zajrzyj i obniżaj koszty zakupów.

Media Markt - krótka historia

Media Markt to pochodząca z Niemiec, międzynarodowa sieć supermarketów sprzedająca produkty elektroniki użytkowej. To największy w Europie sprzedawca detaliczny z wieloma oddziałami w Europie i Azji. W swojej branży, na całym świecie ustępuje jedynie amerykańskiemu Best Buy. Firmę Media Markt założył Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals oraz Helga Kellerhals. Otwarcie sklepu miało miejsce 24 listopada 1979 roku w Monachium. Z biegiem czasu, przedsiębiorstwo przekształciło się w ogromne konsorcjum, cieszące się zaufaniem swoich klientów.

Media Markt - szeroka oferta i sklepy w całej Polsce

Co wyróżnia sieć Media Markt od konkurencji? Uwagę zdecydowanie przyciąga różnorodna oferta produktów, częste promocje i zniżki Media Markt wraz z proponowaną sprzedażą ratalną oraz humorystyczne, slogany reklamowe. Dodatkowo klient ma do dyspozycji profesjonalną, kompleksową obsługę i serwis w zakresie napraw, dostawy czy montażu zakupionych produktów. Od 2012 roku można również robić wygodne zakupy bez wychodzenie z domu na mediamarkt.pl. Na stronie dostępne są również wszystkie adresy i godziny otwarcia sklepów Media Markt. Najpopularniejsze lokalizacje to:

 • Media Markt Warszawa, ul. Ostrobramska 79.
 • Media Markt Lublin, al. Wincentego Witosa 32.
 • Media Markt Szczecin, ul. Mieszka I 73.
 • Media Markt Kraków, Aleja Pokoju 67.
 • Media Markt Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 94b.
 • Media Markt Wrocław, al. Karkonoska 85.
 • Media Markt Rzeszów, al. Tadeusza Rejtana 36.

Media Markt liczy blisko 1000 sklepów w 14 krajach. W Polsce ulokowanych jest kilkadziesiąt supermarketów. Warto zaufać specjalistom i cieszyć się sprzętem najwyższej jakości przez długie lata.

Media Markt - gazetka promocyjna

Szeroki wybór i pomysłowa reklama to jeszcze nie wszystkie zalety tego drugiego co do wielkości, specjalistycznego marketu elektronicznego na świecie. Dzięki gazetkom promocyjnym można kupić najnowsze gadżety, telewizory, smartfony, powerbanki czy laptopy Media Markt. Publikacje wydawane są regularnie i są pełne rabatów na najlepszy sprzęt elektroniczny. Oprócz cotygodniowych gazetek firma wydaje specjalne ulotki i katalogi z ofertą specjalną i świąteczną, które są pełne inspiracji i zakupowych porad. Wszystkie gazetki dostępne są w formie papierowej oraz elektronicznej. Warto je przeglądać i planować ze spokojem większe wydatki.

Już teraz sprawdź, co kryje najnowsza gazetka Media Markt i wybieraj i kupuj produkty w najlepszych cenach. Pamiętaj, aby regularnie śledzić Tipli - z nami żadna okazja Ci nie ucieknie.

Media Markt - promocja goni promocje

Media Markt doskonale wie, że wymiana telefonu czy zakup nowej lodówki nie należą do najtańszych wydatków. Z tego względu przygotowuje szereg akcji promocyjnych i wyprzedaży, z którymi ceny poszczególnych produktów bardzo spadają. Zdecydowanie warto korzystać z:

 • Outletu - tutaj można znaleźć towary, które z różnych powodów zostały przecenione. Czasami są to ostatnie sztuki danej serii, czasami są to artykuły lekko zarysowane w transporcie, z ekspozycji lub bez opakowania. Jednak są to towary w 100% sprawne i zdecydowanie warto je kupić.
 • Działu Promocji - w tej zakładce na stronie internetowej sklepu można znaleźć produkty nawet 70%. Wartko korzystać i kupować telefony, pralki, lodówki czy telewizory w Media Markt.
 • Kody rabatowe Media Markt - firma regularnie udostępnia na swojej stronie internetowej kody rabatowe dostępne dla internautów.
 • Media Markt raty - firma oferuje niezwykle korzystny system ratalny. Raty z RRSO = 0%, czyli z Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania równą 0%. Jest to opcja bardzo często dostępna w sklepie, warto korzystać i nie bać, że akurat nie ma się pieniędzy na koncie!

Media Markt z powodzeniem konkuruje z innymi popularnymi markami. Porównaj ofertę i ceny. Obejrzyj gazetkę Media Expert, Komputronik gazetkę czy Neonet gazetkę i oszczędzaj na każdym kroku.

Sklepy podobne do Media Markt z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz do 3 % zwrotu za zakupy w sklepie Media Markt?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się