Gazetka sklepu Media Markt

Gazetka promocyjna sieci marketów elektronicznych Media Markt, to “must-have” dla rozglądających się za nowym sprzętem elektronicznym. Media Markt gazetki są ważne przez cały miesiąc. Swoim zasięgiem obejmują nie tylko Lublin, Szczecin, Warszawa czy Bydgoszcz, ale całą Polskę. Charakteryzują się bardzo szeroką ofertą, która zawiera sprzęt RTV/AGD, gry, filmy, sprzęt biurowy, komputery, telefony, a nawet lampy czy akcesoria do ogrodu.

Konto premium, rabaty oraz sprzedaż ratalna to główne usługi, dzięki którym można kupić dobry i tani sprzęt.

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Media Markt to pochodząca z Niemiec, międzynarodowa sieć supermarketów sprzedająca produkty elektroniki użytkowej. To największy w Europie sprzedawca detaliczny z wieloma oddziałami w Europie i Azji. W swojej branży, na całym świecie ustępuje jedynie amerykańskiemu Best Buy.

Firmę Media Markt założył Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals oraz Helga Kellerhals. Otwarcie sklepu miało miejsce 24 listopada 1979 roku w Monachium. Z biegiem czasu, przedsiębiorstwo przekształciło się w ogromne konsorcjum. Co wyróżnia sieć Media Markt od konkurencji? Uwagę klientów przyciąga różnorodna oferta produktów, częste promocje i zniżki wraz z proponowaną sprzedażą ratalną. Firma wprowadziła raty 0% oraz humorystyczne, czasami wręcz nieokrzesane slogany reklamowe. Dodatkowo, klient ma do dyspozycji profesjonalną, kompleksową obsługę i serwis w zakresie napraw, dostawy czy montażu zakupionych produktów. Od 2012 roku Polacy mogą robić zakupy również w sklepie internetowym Media Markt.

Media Markt liczy blisko 1000 sklepów w 14 krajach. W Polsce ulokowanych jest kilkadziesiąt supermarketów. Media Markt znajduje się między innymi w Lublinie, Szczecinie, Warszawie, Krakowie i Bydgoszczy.

Wszystkie punkty w 10% posiadane są przez miejscowych dyrektorów. To ma duży wpływ na wysoką jakość obsługi klienta. Zdecentralizowany system zarządzania sklepami daje przełożonym możliwość angażowania się w lokalne wydarzenia. Stąd marka Media Markt jest kojarzona z licznymi, lokalnymi akcjami społecznymi. Media Markt aktywnie angażuje się i sponsoruje rozliczne wydarzenia sportowe.

Dogodny system ratalny, częste promocje, szeroki wybór i pomysłowa reklama – oto powody, dla których Media Markt to drugi największy tego typu specjalistyczny market elektroniczny na świecie.

Media Markt z powodzeniem konkuruje innym popularnym markam. Porównaj ofertę i ceny. Obejrzyj gazetkę Media Expert, Komputronik gazetkę czy Neonet gazetkę.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1267 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub