Gazetka sklepu Groszek

Groszek gazetka promocyjna to publikacja wydawana w formie dużej ulotki, w której znajdziemy informacje o najnowszych wyprzedażach oraz rabatach przygotowanych przez markę. Oprócz stałych akcji promocyjnych znajdziemy tam też oferty specjalne np. na Dzień Kobiet czy Dzień Dziecka.

Publikacja jest wydawana co dwa tygodnie w wersji elektronicznej oraz w wersji papierowej, którą można dostać w każdym z oddziałów sklepu. Niewielka ilość stron, przejrzysta grafika i wyszczególnienie najważniejszych informacji sprawiają, że Groszek gazetka pozwala na łatwe zaplanowanie zakupów.

Groszek - sklep na co dzień

Groszek jest ogólnospożywczym marketem, w którym klienci znajdą swoje ulubione produkty. Komfortowy klimat zakupów, atrakcyjne promocje, bogaty asortyment oraz miły personel sprawiają, że od 2000 roku Groszek jest sklepem, który wybierają miliony Polaków. Dziś mogą oni robić zakupy w 1700 oddziałach marketu o zróżnicowanej powszechni.

Sklepy Groszek zlokalizowane są na terenie całego kraju zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Oferują swoim klientom podstawowe produkty spożywcze oraz kosmetyki i chemię gospodarczą.

Głównym celem marki stało się dostarczenie produktów dobrej jakości w atrakcyjnej cenie do milionów polskich domów. Dlatego też do sklepów Groszek wdrożony został projekt pod nazwą Dobry Wybór. Są to propozycje blisko 400 produktów spożywczych oraz chemii gospodarczej, które spełniają surowe wymagania klientów sieci. Produkty te oferowane są w przystępnych cenach. Są o wiele tańsze niż te, proponowane przez najpopularniejsze marki, a przy tym nie odbiegają od nich jakością i starannością w procesie produkcji. Wytwarzana są przez 33 firmy i oznaczone są charakterystycznym logiem Dobry Wybór, dzięki czemu na sklepowych półkach bardzo łatwo je rozpoznać.

Groszek gazetka - korzystne promocje i wyjątkowe akcje specjalne

Działając pod szyldem Twój sklep na co dzień, dla swoich klientów Groszek przygotowuje korzystne promocje oraz atrakcyjne akcje konsumenckie, a także zachęca do skorzystania z usług dodatkowych. Groszek gazetka promocyjna zawsze pomoże Ci znaleźć najlepsze rabaty i sprawi, że nie ominie Cię żadna świetna okazja. Pamiętaj, że Groszek gazetka nowa jest dostępna na stronie Tipli. Przeglądaj ją razem z nami i oszczędzaj swój czas i pieniądze.

W sklepach Groszek sprzedawany asortyment jest idealnie dopasowany do potrzeb klientów oraz społeczności lokalnych. Firma jednocześnie zapewnia nowości i oferuje nowe smaki i rodzaje produktów. W wybranych marketach Groszek klienci mogą nie tylko zrobić zakupy, ale także skorzystać z bistro. Jeśli jednak wolisz domową kuchnię, sprawdź nasze przepisy na zdrowy obiad i kup składniki w pobliskim sklepie Groszek.

Groszek – marka doceniana przez konsumentów

Groszek jest marką, która od lat doceniana jest przez polskich konsumentów. Wyrazem tego są liczne nagrody, którymi zostały uhonorowane sklepy Groszek. Mogą się one pochwalić m.in. Gazelą Biznesu, nagrodą Hermesa czy tytułem Created in Poland Superbrands.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkim rabatami i promocjami swoich ulubionych sklepów? Śledź Tipli, gdzie czekają na Ciebie najnowsze gazetki promocyjne i pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu wydatków. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Sklepy podobne do Groszek z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Groszek.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się