Gazetka sklepu Groszek

Groszek - gazetka promocyjna sklepu to publikacja wydawana w formie dużej ulotki, w której znajdziemy informacje o najnowszych promocjach oraz rabatach przygotowanych przez markę. Oprócz stałych akcji cenowych znajdziemy tam też oferty specjalne np. na dzień kobiet czy dzień dziecka.

Publikacja jest wydawana co dwa tygodnie w wersji elektronicznej oraz w wersji papierowej, którą można dostać w każdym z oddziałów sklepu. Niewielka ilość stron, przejrzysta grafika i wyszczególnienie najważniejszych informacji sprawia, że Groszek gazetka pozwala na łatwe zaplanowanie zakupów.

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Groszek – sklep na co dzień

Groszek jest ogólnospożywczym marketem, w którym klienci znajdą swoje ulubione produkty. Komfortowy klimat zakupów, atrakcyjne promocje, bogaty asortyment oraz miły personel sprawia, że od 2000 roku Groszek jest sklepem, który wybiera miliony Polaków. Dziś mogą oni robić zakupy w 1700 oddziałach marketu o zróżnicowanej powszechni.

Sklepy Groszek zlokalizowane są na terenie całego kraju zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Oferują swoim Klientom podstawowe produkty spożywcze oraz kosmetyki i chemię gospodarczą.

Głównym celem marki stało się dostarczenie produktów dobrej jakości w atrakcyjnej cenie do milionów polskich domów. Dlatego też do sklepów Groszek wdrożony został projekt pod nazwą Dobry Wybór. Są to propozycje blisko 400 produktów spożywczych oraz chemii gospodarczej, które spełniają surowe wymagania klientów sieci. Produkty te oferowane są w przystępnych cenach. Są o wiele tańsze niż te, proponowane przez najpopularniejsze marki, a przy tym nie odbiegają od nich jakością i starannością w procesie produkcji. Wytwarzana są przez 33 firmy i oznaczone są charakterystycznym logiem Dobry Wybór, dzięki czemu na sklepowych półkach bardzo łatwo je rozpoznać.

Korzystne promocje i wyjątkowe akcje specjalne – domena sklepu Groszek

Działając pod szyldem Twój sklep na co dzień, dla swoich klientów Groszek przygotowuje korzystne promocje oraz atrakcyjne akcje konsumenckie, a także zachęca do skorzystania z usług dodatkowych. Groszek sprzedawany asortyment zawsze stara się dopasować do swoich klientów oraz społeczności lokalnej, jednocześnie zapewniając nowości i oferując nowe smaki i rodzaje produktów. W wybranych marketach Groszek klienci mogą nie tylko zrobić zakupy, ale także skorzystać z bistro.

Jeśli chcesz kupować jeszcze taniej, wykorzystaj kupony i zniżki, które znajdziesz na stronach Tipli.

Groszek – marka doceniana przez konsumentów

Groszek jest marką, która od lat doceniana jest przez polskich konsumentów. Wyrazem tego są liczne nagrody, którymi zostały uhonorowane sklepy Groszek. Mogą się one pochwalić m.in. Gazelą Biznesu, nagrodą Hermesa czy tytułem Created in Poland Superbrands.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub